Kızlar ilk regl gününüzde neler yaşadınız?

ah benim kızım büyümüş tepkilerine maruz kaldınız mı? :) ya da utanıp sakladınız mı? ya da """bu ne ya"" diyip korktunuz mu?

1|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Ayyy ben hasta olmusum dedim sabah okula gidiyodum attim peceteyi bide ciktim gittim oyle deli gibi umursamadmda eve geldim dedim iyyt annem gozun aydin falan sariliyo deli deli dedim birak beni iyy yapma boyle seyler gereksiz gereksiz sonra iste ped falan verdiler dedim ben bunu takamam duramiyorum cok rahatsiz falan.. Sonra o arada annemin arkadasinin kizi var o hasta olmamis daha ama cevremizdeki butun kizlarda olmus yani annem diyoduki bana sakin deme ona uzulur sonra tamammi annecim falan ayy cok komikti 😂😂😂

0|1
    0|0
    • 3ay

hahaha bir bakayım nasıl da kanıyormuş da deselerdi :)

• 3ay

Yok artik :D

• 3ay

biizm toplumda her şey olur. hadi oğlum göster amcana pipini diyen büyüklerimiz var hala :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu ne ya dedim

0|1
    0|0
  • Anneeeeee adet olmusum dedim. Ped getirdi bak boyle takiliyor dedi. Sonra olagan hayatimiza donduk

0|1
    0|0
    • 3ay

diğerlerine bakınca senin hikayen en normali bekliyor gibiydin sanki :D

• İlk hastalandığım Zaman yazlıktaydık dışarıda bisiklet sürüyodum erkek bisikleti almışlar Demir var düşmemek için inecektim demire vurdum... Eve geldiğimde baktım kan geldi korktum demire vurdum diye Bişi oldu sandım aslı öyle değilmiş 😔 Adet olmuşum

1|0
    0|0
  • korkudan aglamistim 😁😂

0|1
    0|0
    • 3ay

:) nasıl olmuştu?

• 3ay

:) Aslında ne olduğunu anlattıkları halde korkman da ilginçmiş. Kan mı tutuyor seni?

• 3ay

Yaş kacti😂

• Hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Değişik bir şey yaşamadım. Bu ne ya falan demedim cünkü zaten bildiğim bir şeydi her kız belli bir yaşa gelince oluyo sonuçta. Ben de her an olabileceğimi biliyodum zaten gayet normal bir tepki verdim :D

0|1
    0|0
    • 3ay

olgun olmak bu olsa gerek :D

• ben 14 yaşındaydım ama sağlık lisesinde okuduğum için herşeyin farkındaydım. sinyallerinden anlıyordum ve bekliyordum. doğal karşıladım gittim markete ve ped aldım.

0|1
    0|0
    • 3ay

profesyonel kendini tanıyabilen biri çok iyi.

• 3ay

Ergenliğe adet gelmesiyle mi giriyorsunuz yoksa ergenlik daha önce mi oluyo

• 😂😂 Bunu harbi niye soruyorsunuz ya ohaa

0|1
    0|0
    • 3ay

aklıma geldi merak ettim :)

• Banyoya girdim banyo yaparken agladim

0|1
    0|0
    • 3ay

banyoda mı denk geldi yine iyiymiş :)

• 3ay

Aslinda okuldayken olmuş ama lavaboya girince farkettim tabi