Acil yardım edin arkadaşlar?

Erkek arkadaşımla seviştikten yarım saat sonra akıntıyla beraber kan geldi üstelik canım hiç yanmadı kızlık zarım bozulmuş olabilirmi sadece sürtündü fazla bir şekilde bastırma yok

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sürtünme şeklindeyse, kızlık zarı bozulmaz. Penis vajina içerisinde en az bir kaç cm içeri girdiyse, bozulur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• surtunup surtunup evlenecegın adama ben bakıreyım dıyeceksın? sana gore penısın vajınana gırmemesı yeterlı kocanı kandırmak ıcın.
    ınsallah gıtmıstır bekaretın de evlenecegın adamı kandıramazsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

bir kendinize gelin ya kiz ne yaptiysa yapmis herkesin kendi hayati burda din seyleri yapip laga luga etmeyin bisey olmus bitmis sana danisiyo demekki sende orda ona beddua ederek az gunaha girmis olmuyosun. Sana onerim bunu okuyup yaptigi seyden dolayi onu suclayip beddua etmek degilde birazda olsa kiza yardim etmen. herkesin kendi hayati sonucta burnunuzu sokmayin

• 3ay

Ya sen gizli kullanicisin kendine gel, ben senin neyini takabilirim? bir ablamizla muhattap oluyorum Şu an ben senle degil ki? Peki ya sen bu kadar kufur edicek kadar neye sinirlendin? Yoksa cok mu onemsedin bizi.. :):)

• 3ay

Yururum ama senle ayni kaldirimda tamam mi :((

Erkekler Ne Diyor 8

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • hayor olamaz

0|0
    0|0
  • Girme olmadıysa bozulmaz korkma..

0|0
    0|0
  • bozulmuş

0|0
    0|0
  • full çıplak sürtmüş sen farketmesende başı girmiş skinin

0|0
    0|0
  • Yok korkma kaslardan gelmistir

0|0
    0|0
  • Sevişmede bozulur mu insan ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Kızlık zarıma sürttü belki bozulur diye korktum

• 3ay

Sen sevişmenin bile ne demek olduğunu bilmiyorsun ki daha

• Neden sürtünme seklinde cinsel iliski, normal girsin bir kerede kizlik zarindan kurtul!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Regl tarihin yakinsa regl olmus olabilirmisin?

0|0
    0|0
    • 3ay

6 gün önce bitti bende anlam veremedim

• 3ay

Spermi degmediyse iyi ama bakirelikle alakasi yok yinede herturlu hamile kalabilirsin o yuzden surtunurken bile prezervatif kullanin. Degmediyse kalmazsin tabii ki

• 3ay

Teşekkür ederim :)

• Birazda olsa girdiyse bozulmus olabilir

0|0
    0|0
  • Bozulmuş olabilir

0|0
    0|0
  • o an farkında olmamış olabilirsin belki zorlama bastırma şeklinde bozulmuş da olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...