Hazırlıksız Yakalandım Halam Geldi Ne Yapayım?

Az önce çok hazırlıksız yakalandım. Halam geldi. kan gövdeyi götürüyor.

Banyodan çıkıp mutfağa doğru yürüdüm. Buzdolabını açtım tam o sırada bacaklarımdan birşey aktığını hissettim. Aklıma da geldi ama boş bulundum yaa. Bütün fayanslar bacaklarımdan süzülen o kırmızı sıvıdan oldu. Tamam neyse tam halledeceğim, kaydım düştüm. Şansıma da buzdolabından sökülen şalgam suyunun şişesi kırıldı, biyerlerime battı, kanattı. O sırada kapıdan ses geldi. Halamın sesini duydum. Ben gövdemin üstünde kayıyorum. Aşağısı sallanıyor "lambur lambur". Bir an önce ayağa kalkmaya çalıştım. Sofrayı hazırlayacağıma söz vermiştim. Kafamı da vurdum ne yapacağımı bilmeden size sorayım dedim. Ne yapacağım ben ya? Aşağısı da etkilenir mi?

Güncellemeler:
3ay Hayır aşağıda yaşlı bir adam oturuyor. Şalgam sızarsa ayıp olur.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Halan kapıya gelirse ben 2 saat evde yokum hoscakalin de

0|0
    0|0
    • 3ay

Açtım artık kapıyı aldım eve. Ama olsun zaten evin halini sofrayı hazırlayamadığımı görüce selam verdi küfür etti gitti.

• 3ay

Laf aramızda anem beni özelde doğurdu da ondan herkes benim hamaratlığımı biliyor. Erkek dediğin evin işlerini yapar. Ne o öyle oturana erkeği hangi kız istemeye gelir?

• 3ay

Hahaha alemsin valla 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kanaman oldu ki ilk başta

0|0
    0|0
    • 3ay

Buzdolabındaki salgam suyu döküldü ya bacaklarıma. Halam bekliyor kapıda sence ne yapmalıyım?

• 3ay

Havlu var canım

• 3ay

Hem halam evde değildi. Dışardan geldi. Aldım şimdi içeri bana bakıyor. Aa bak selam söyledi oturduğu yerden.

• bir banyo yap dinlen sinrada yat kendine gel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlamadım fala

0|0
    0|0
  • Son durak gibi bu ne ya :D

0|0
    0|0
  • Pislik

0|0