Dün sevgilimle birşeyler yaşadık bakire değil mi ?

Arkadaşlar ben bakireliğe önem vermiyorum bir kızın ruhu bakire olmalı dün sevgilimle bir şeyler yaşadık eski sevgilisi yattık demişti ama sevgilim inkar etti dün de yatakta üstümdeydi penisim 16 cm yarısı içine girdi ve ben gidip geldim bana kızlığım içerdeymiş böyle bir şey olabilir mi yani ben tam sınıra giriyormuşum bu doğrumu bir de vajinasının üstünde dil gibi bir yer var orası neresi orayı yalayınca çok zevk aldığını söyledi ve son olarak da vajina deliğinin girişinde sağında ve solunda perde gibi bir şey var onlar nelerdir ? cevaplarınız için teşekkürler

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Madem önem vermiyorsun neyi sorguluyorsun , burada bir dolu insan şimdi bir dolu laf edecek o kız için ve o kızda senin sevgilin ... İnterneti aynı amaçla kullanmayın birşeyler de öğrenin link

3|0
    0|1
    • al resmi boynuna as demedik ...

• ahahahah :D adam üstüne alınmş :DDDDDD

• Adam fotoyu begenmiyor sen ne diyosun :)

Kızlar Ne Diyor 9

• sevgilisi olan birinin ruhu bakire mi olur ?

0|2
    2|0
  • seninle yattıysa onunla da yatmıştır zevk verdiğini bildiğine göre daha önce tatmış demek ki

0|1
    0|0
    • Kendi kendine sürtüyordu çok zevkli evet bebeğim filan diyordu daha önce yaşamışmı yani ?

• Bunları yazıp kafa patlatacağına sevgiline sahip çık yaşadığın zamanları değerli gör. Yatmış ya da yatmamış başkasıyla önemli olan sana Sadık oluşu olmalı.

1|1
    0|3
  • bir sağlık ansiklopedisi oku bence.

0|0
    0|0
  • yeni kuku gören ergen detected :)

1|1
    0|0
  • Sevgln sana ylan soylemis daha once yatmis baskasiyla yeme bnlari

1|1
    0|1
    • Gerçekten eminmisin bunu ona söylemelimiyim

• yok zar sınırdaymış da seninki giremiyormuş :D o zaman bu kzıı bozmak için 30 cm alet lazım :D Kız bildigin otoban olmuş..

• Yok ya bnce sran dalga gciyo ya da sexle ilgili hcbise bilmiyo

• sagda solda olan sey vajina dudagı kadınlar ilk basta klitorisden hoşlanırlar sonrada dudaklardan dediyi gibi içerde olabilir veya cok esnek olabilir benim bir arkadasımın kızlıgı dogumda yırtılmısdı sevgiline güven eski sevgilisi iftira atıyor olabilir kedi uzanamadı cigere mındar dermiş.

0|0
    0|1
  • Ilk defa mi vajina gordun sen?

3|3
    0|2
    • Hayır

• Nasil oluyor da bilmiyorsun. Bizi mi kekliyorsun. Yok dil gibi bisey varmis yok perdeler. Hosuna mi gidiyor buradaki cevaplarla tatmin mi oluyorsun

• Ahahaha :)

• Bakire olsa ve bakireliğini koruyan birisi olsa 8cm içine girmene müsade etmezdi değil mi? Böyle bir şey evet var iç tarafta olma hali vs ancak bunu nereden bilmiş? Bunu ancak doktor muayenesinde görebilirler doktorlar ve bakirelikle alakadar bir sorun olmadığı sürece tutup da bak hasta senin bakireliğin derinde saklı ilişkiye gireceksen gir kolay kolay bozulmaz tamamı girmezse organının demez yani. Bilmem anlatabildim mi.

1|2
    0|0
    • Üstümdeyken sürtünüyordu ve işte çok zevkli deyip inliyordu daha önce yaşamışmı bir de vajinasının üstünde pürüzlü dil gibi bir yer var orayı yaladığımda çok zevkli inledi filan neden orası neresi birde vajina girişinde sağ da solda iki tane perde var onlar neler cevaplarsan çok sevinirim teşekkürler

• Sen yazılanlarla kendine bir şekilde fantazi yapmaya çalışıyorsun ben anladım seni.

Erkekler Ne Diyor 7

• ulan bunları bilmeden nası yapıyosunuz bu işleri olum madem zevk alıp yapıyosun oku araştır bu işin ayıbı yok..

hatunun ilki sen değilsin senden öncesi olmuş.. zardan zara farkeder ama derinlik aynıdır 3 cmdi sanırım içeride..

0|0
    0|0
  • gandırmış seni

0|0
    0|0
  • afedersin ama seni çocuk yerine koyuyor bu kız

0|0
    0|0
  • Dil dediğin klitoris perde dediğin ise kızlık zarı..ortası delik olur...4 cm içeride olur..

0|0
    0|0
    • Yanlış anlama olmasın en dışta kalın olan kısım dış dudaklar tepede klitoris onun altında sağa sola iki kanat gibi iç dudaklar onların ortasında 4 cm içeride yumurta şeklinde ortası kurşun kalem kalınlığında delik kızlık zarı olur..

• Ruh Bakireligi ne oluyor la; bilen varsa snlatsin

0|0
    0|0
  • Çok içeriye kaçmış olabilir kanka, hatta zarı rahime takılı olabilir :)

0|0
    0|0
  • bakire makire değil olm. öyle olsa bunlara izin vermez bile. aç gözünü. ayrıca söylediği şeylede kendini ele veriyor zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...