Hamile olabilecegimden supheleniyorum. Lutfen detaya bakarmisiniz?

1,5 ay sonra dugunumuz var nikahimiz oldu. Nisanlimla beraber olduk dogum kontrol hapi kullandim o da icime biraz bosalmis. dogum kontrol hapi kullaniminda 3 adet hap kullandim sadece. Suanda adetim 5 gun gecikti zaten yakin zamanda beraber olmustuk adet gunum yaklasmisti. Dogum kontrol hapi iliskiden hemen sonra 1 tane ictim diger gunlerde toplamda 3 tane ictim 2 gun arayla. Hap guvenilirmi Gebe kalma olasiligim nedir?

Güncellemeler:
3ay Gebelik testi yaptirdim 13 gun sonrasi oldugu icin erkendenmi yaptirmis oldum bilemiyorum Eger test sonucu dogruysa sonuc negatif cikti. Biraz daha bekleyip yine test yaptiracagim emin olabilmek icin. KS dostlarim , iliskiden 13 gun sonraki gebelik testi sonuc verirmi bilemiyorum bu konuda bilgisi olan varsa yorum kismina cvp olarak atabilirmi. sevgiler

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• tabii ki gebe kalma olasılığın var fakat hiçbir olasılık %100 değerini kapsamaz. sanıyorum ki yalancı hamilelik denilen olay bu. psikolojik yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğum kontrol hapı korumaz dediğin şekilde.

0|0
    0|0
  • Gebe kalırsan anlarız

1|0
    0|0
  • Hamile değilsin sadece çok stres yapıyorsun o yüzden adet geçikmesi yaşıyorsun

1|0
    0|0
  • Kanama oldu mu

1|0
    0|0
  • Ihtımal var

0|0
    0|0
  • Düğünü erkene alın çocuğun adini da ekrem , harun ya da semsiddin koyabilir siniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden bu isimler

• 3ay

Cok kötü oldu evet biraz zorlamayla oldu ben istemedim boyle birseyi

• 3ay

Yani bunun nisanlin da düşünmeliydi o gecenin anlamı bir başka gerçekten , büyüsü kaçmış kanka , neyse olan olmuş artik yapacak birşey yok zamanı geriye saramazsın mutluluklar dilerim size

• 1|0
    0|0
  • ertesi gün mü doğum kontrol mü

1|0
    0|0
    • 3ay

Dogum kontrol hapi

• 3ay

Olasilik cok dusuktur ama degilmi. Birsey olmaz sanirim
      :(

• 3ay

özele gel istersen

Kızlar Ne Diyor 8

• doğum kontrol hapı öyle kullanılmıyor. yanlış kullanmışsın. hem düğün oluyormuş işte dert etme

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet nikah yapildi zaten evliyiz artik

• İhtimal var ama sanmıyorum gecikme psikolojiktir

1|0
    0|0
  • birincisi o hapi hergun duzenli olarak bir tane alirsin iliskiden sonra degil ikincisi fazla alman sana zarar verir ucuncusu hapta adet gecikmesine yol acabilir son olarakta test yap gitsin sende rahatla 5 lira eczaanede bu kadar dusunmek niye

0|0
    0|0
    • 3ay

senin kullandigin şekilde o hapin koruyuculu yok hergun duzenli ve ayni saatte almalısın

• Bravo hamilesin tebrikler. Bari öğrenip de yapın şu işı hayır şu zmana kadar hiç mi görmedin duymadın ilişki sonrası kullanılan doğum kontrol değil elladır bu sebeple hamilesin

0|0
    0|0
    • 3ay

Oncesinde bu hapi kullanmam mi gerekiyor 1 ay boyunca. Ben bunu hic bilmiyordum

• 3ay

Yok aldirmayiz da tabiki ben şunu merak etmiyor degilim 13 gun once yasandi ve adetimde 5gun gecikti adet belirtilerim vardi belirtilerde ortadan kallti acaba simdi test yapsam ogrenirmiyim

• 3ay

ÖğreniRsin gecikme varsa git yaptır

• Hamile değilsindir. O haplardan içince adet düzenin bozuluyor tatlım kafana takma

0|0
    0|0
  • Hap güvenilir risk yüzde 10-20 bence sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Fakat oncesinde 1 ay duzenli kullanmak gerekirmis az once biri boyle yorum yazdi sizce dogrumu 1 ay onceden baslamakmi gerekiyor kullanmaya sonradanmi koruyor anlayamadim

• 3ay

Ellanın şyi olduğunu biliyorum çok anlarım diyemem ama bence sorun olmaz

• 3ay

yasmin dogum kontrol yonteminde kullanilan bir hap ella ise korunmasiz bir iliskiden sonra icilen ve gebeligin olusmasini engelleyen bir hap dogum kontrol hapini dikkatli kullanmazsan koruyulugunu azaltirsin

• Kendini niye kasıyosun ki tatlım hamilesin veya değilsin ne fark eder hamileysen de tebrik ederim bunu abartmana gerek bile yok sen evli bir kadınsın bebekde nikahlı kocandan olucak kim ne diyebilir ki sadece öyle ise erkenden anne olucaksın o kadar

1|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı her gün aynı saatte içilmeli yoksa etkisi olmuyor. eczaneden test al yap bakalım umarım değilsindir

0|0
    0|0
    • 3ay

Hemen anlar miyim peki bunu? Cunku 10 gun once iliski durumu yasandi

• 3ay

13. Gun once yasandi

• 3ay

çıkıyor testte tatlım sorun yok

Yükleniyor...