Ozellikle Erkekler bakabilir mi lutfen?

Abiler benim yasim 18 cok masturbasyon yapiyorum gunde 2/3 arasi ve hicbir gun aksatmadan gelin gorunki olay su penisim eskisi gibi sertlesmiyor ve tam boyutuna ulasmiyor (yumusak kaliyor) ve ben bu sorunu fazla masturbasyondan kaynaklandigi dusunuyorum cunku onceden boyle bir problem yoktu simdi mast biraksam eski haline donermi? Birde yakinda cinsel iliskiye gircem daha arzulu olacagi icin penisim eskisi gibi sert olur demi?

0|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

• lan kendini oksamaktan ne anlıyor bu erkekler anlamiyorum saçmalık yani. sonucta bir kadın yok karşında nasil tatmin ediyor ki

0|1
    0|0
    • 3ay

Sizde yapiionuz

• 3ay

erkeklerdeki amaç boşalma. kendi kendimi boşaltmak hic ruhani olarak tatmin etmez ki beni . bir erkek olması lazım obur türlü anlamsiz

• 3ay

Sanaldami zevk vermiyo sanalda erkek var karsinda

En İyi Erkek Görüşü

• Bence boşalma sayısı arttıkça ereksiyon kalitesi gücü azalıyor Testesteron ana belirleyici özellikle DHT formu haftada bir boşalmak en iyisi benim tavsiyem bu ben haftada bir boşalıyorum ama hemen hemen hergün vakit buldukça mast yapıyorum sertleşme sorunum yok ama penisim ciddi anlamda büyük ve kalın değer vermek istemiyorum inanan olmuyor zaten ama ereksiyonumu uzun süre tutamıyorum hep böyleydim tam boyuna ulaşma sıkıntım yok ama çok uzun sürüyor 20-25 dakikayı buluyor tam boyuna ulaşması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hsyir olmaz bir sure ara vermelisin

0|0
    0|0
  • İlişki planı yapmış bide vu huu😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet carsamba gunu adam elimde kalcak diye korkuyorum fazla zorladim heralde

• 3ay

@emrea71903 yine bir niyeti bozuk geldi yoruma benim başım bağlı dostum 😄

• 3ay

Ben şok 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 7

• Hergün 3 kere çok anormal. Haftada 2-3 e düşür sen iyisi.

0|0
    0|0
  • Ara ver ufaklık
    Yoksa bir gün skin elinde kalıcak

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam kendini kac gune toparlar? Carsambaya kadar hazir olabilir mi nasil bir bakim yapiyim?(Ne yiyem mesela?)

• Stresten yorgunluktan falandir.

0|0
    0|0
  • ne zaman gircen ilişkiye kardeşim belli bir tarih var mı?

0|0
    0|0
    • 3ay

var carsamba gunu

• 3ay

Kardes bu penis kac gunde kendine gelir hosaf oldu carsambaya iliskiye gircem duzelir mi 4/5 gunde?

• 3ay

Kardeşim sana tavsiyemen az 2 hafta dokunma derim yine de sen bilirsin

• illallah etmiş zaar

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • kardeşim tuttuğun şey et haberin olsun biraz düzgün muamele et olum manyak mısın? Azalt şunu lan yazık aletine ilişkide sertleşmezse kalırsın yatakta mal gibi ki kız bile kaldıramazsa hele gg wp

0|0
    0|0
Yükleniyor...