Biz bu kızlara nasıl güvenecez ya ? :(

link Bu verdiğim linktekine benzer birçok konu var. Ey namus abidesi gibi görünen bayanlar, soruyorum size; bu tür örnekler ortada dururken biz erkekler size nasıl güveneceğiz ?

Güncellemeler:

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendin temiz olacaksın..sonra da karşıma temiz biri çıksın diye dua edeceksin,insanları iyi tanımak lazım.

0|0
    0|0
    • Birsinin bana anlatığı bir hikaye aklıma geldi. Hikayenin sonundaki kahramanın sözünü, yarı şaka yarı ciddi söylemek istiyorum. Hoş bir söz değil ama senin cevabını okuyunca bu aklıma geldi:

"İşimiz Allah'a kaldıysa ayvayı yedik." demiş adamın biri...

Şaka bir yana, dediğin doğru; Allah'tan başka yardımcımız-dostumuz yok. Siz kızların şerrinden bizi O'ndan başka koruyabilecek de yok.

• Anlıyorum seni ve katılıyorum... Bazı şeyler birbirine bağlı... Temiz-dokunulmamış eş istiyorsak, kimseye dokunmamamız lazım.

• kesinlikle,empati..

Kızlar Ne Diyor 5

• soruyu güncelemedeki amacın nedir.birinin çıkıp evet hepmiz erkek arkadaşlaırmızı bakire olduğumuza dair kandırıyoruz hatta ilk beraber olduklarımızı bile o kadar şeytanız vs felan mı.ne bekliyosun güvenmezsen kendin kaybedersin bize ne.git gay ol ya da at kendini biryerden o halde

0|0
    0|0
    • Sana güvenmiyorum gerired. Ve seninle evlenmek istemiyorum.

(Anlatabildim mi acaba.)

• benimle evlen mi dedim.senin kafanda biriyle zaten ben evlenmem.Eğer yakındımda olsaydın doktordan bir rapor geitrirg*tederdim seni.sus şimdi yap salaklığın farkına var

• Evlen demedin tabi ki. Ben de şahsına hakaret için öyle demedim zaten.

Yani güvensizliğin veya güvenememenin varabildiği en basit sonucu ifade etmeye çalıştım.

("Güven ya da git öl" gibi sözlerin; tatmin değil, güvensizlik taşıdığını söylemek istedm.)

• çok kolay bekar kızlarla ilişkiye girmeyerek!zar zar diye delirip, karşındaki kıza bu örneği gösterip güvenmeyeceksen güvenme kendin kaybedersin.

0|0
    0|0
  • ey akıllanmamış erkek! her kızla düşüp kalkıp namusu iki bacak arasında arayıp, zar zar diye yırtınırken düşüneceksin bunu...

0|0
    0|0
    • Zar zar diye yırtınan erkek hata mı ediyor. Kaldı ki sadece zar da değil; bayan hiç dokunulmamış olmalı bence.

Hadi varsayalım ki biz "zar zar" diye yırtınıyor olalım. Biz böyle derken, bu kızların yaptığı da nedir böyle; nasıl açıklanabilir peki ?

Namussuz olan erkekler mi bayanlar mı ?

"Her koyun kendi bacağından asılır" diyerek kolay ve politik bir yanıtla savalım mı konuyu yoksa ?

• o kadar çok adam var ki.sıfatı hiç mühim değil.okumuşu,cahili,kültürlüsü,bilgilisi, öküzü,zengini,fakiri...tek amaçları hormonlarının yarattığı etkiyi bir anda söndürmek.bak siteye, tek gecelik ilişkilerle kavruluyor.kadın dediğin bunu tek mi yapıyor? hayır pek tabi ki.burada çıkıp adamlar bas bas bağırıyor işte..ben düşer kalkarım arkadaş, ama bakire kız isterim diye.senin tabirinle el değmemiş.hadi kadınlar biriyle birlikte olduğu bir yere kadar -verdiğin örnekten yola çıkarak-belli olunabilir

• peki ya erkekler için nasıl bir kanıt var ortada? kim nasıl ispatlar? bir insanın kanı bozuksa, ar damarı çaylamışsa kadın erkek hiç fark etmiyor gözümde.olayı tek kadına bağlamayın.durup düşün, erkekleri gözle.varsa yoksa kadın bu memlekette.mini giyer, dekolte giyer diye tecavüz de hakkı..çünkü hamile bir köpeğin tahrik unsuru olduğunu söyleyen de erkekler .neden mi? üç gün üst üste tecavüz edildiğine göre.sap sapan ayrı yerlerde atıyorsunuz hep.

• sizin düşüncenız o kımse size bısey dıyemez ama bı kaç kıçı kırıklar yuzunden hepsıne guvenmeme dıye bısey olmamalı.

0|0
    0|0
    • Olmamalı ama görünce de insan şüphe ve endişe ediyor işte...

• kendınle alakalı o senın baskası guvenr sen guvenmezsın mesela

• siz her kızla düşüp kalkan erkekler..

o kızlara güvenmekten başka şansınız yok :)

0|0
    0|0
    • Her erkekle düşüp kalkan bayanlara da birşeyler söylemek ister misin ?

• üstte söyledim saniyorum. Aynı zamanda o kızların her kızla düşüp kalkan erkekler tarafından guvenildigini yazmıştım:)

Erkekler Ne Diyor 5

• bu soruya baktımda cevap bile yazmadım fake 1.5 ay içinde vermişte 1 ay sonrada evlenecekmiş herşey bu kadar basit değil

0|0
    0|0
    • Adam zenginse veya yüksek mevki sahibiyse, bir günde bile olur o işler. Ama bilmemene şaşırmadım; çünkü henüz 21 yaşındasın.

• Ya hadi varsayalım ki, bu verdiğim linkteki yalan olsun. Benzer konular var; hepsi yaşan değil ya. Önemli olan soru ve bahsettiğim güven sorunu.

(Ben 35 yaşındayım. 21-22 nedir bilirim. Aklın erer bilirim de benim kadar değil. Alınmana da gerek yok.)

• tüylerim diken diken oldu

ALLAH herşeyin hayırlısını nasip etsin...

0|0
    0|0
  • Sırf ekaret konusu olsa iyi kızlar çok tehlikeli

0|0
    1|0
  • En iyisi gay olmak bu zamanda mk :)

0|0
    0|0
    • Yukardaki cevaplara bakarsan, "gerired" nicki kız öyle bir öneride bulundu zaten.

Ya güvencekmişiz ya gay olacakmışız ya da ölecekmişiz.

Durum o derece vahim yani. :/

• Evet gordum, durum cok vahim gercekten. Bu zamanda en temiz kiz bile en azindan opusmus koklasmis okuyor.

• He ya, herkesin bir kırığı var... :(

• Disi sinege bile guvenmeyeceksin. En namuslu gozukeninin bile turlu turlu seytanliklar yaptigina sahit oldum.

0|0
    2|0
Yükleniyor...