Arkadaslar kizligimi diktirsem mi?

Oncelikle beni yargilamadan dinleyin. Benim asla cinsel iliski sonucu bozulmadi zaten bir erkekle konusmuyorum bile ben abartli mustasyon vede gaz sıkışması bozuldugu dusunuyorum simdi diktircem orayi flep yontemi yaptiririp cunku ben asla bir erkekle yatmadim gunaha girmem dimi 🙁🙁🙁
Cubku ben birini oyle cok seviyorumki birakin cinsel iliskiyi o ondan baskasiyla disari bile cikmam mantia olarak kalbim herseferinde engel oluyo neden oyle bir erkek bana baksa kendimi ihanet ediyo gibi hissediyorum hemen ordan kalkıyorum
Simdi diktirsem kanarmi onun karsininda cunku cinsel iliskiye girmedim ben zaten vajinama bisi girmedigi belli eskisi gibi delik parmak bile zor girer ama kizligim blzulmus 🙁

Onu cok seviyorum kizligimi diktirsem o evlenene kadar erkek sinekle bile konusmasam kul hakkina girmem dimi 🙁cubku canim aciyo konisunca bile kendimi ihanet ediyo gibi hissediyorum neden oyle 🙁🙁ona olan sevgime ihanet ediyo hissediyorum 😞

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer anlattığın gibiyse yapabilirsin. Çünkü bir Türk erkegine bunu anlatmak zordur. Sevgin için yapıyorsan eyw. Ama yinede ilerde bir şekilde bu olay ortaya çıkarsa nasıl açıklarsın 1. Ama herkesle yatıp çocuga yama yapacaksan. Dünyanın en aşağılık insanısın. Ha yapmış olabilirsin senin hayatın. Ama yaptıgının arkasında duracaksın

0|0
    0|0
    • 3ay

Yapmam asla 🙁🙁ondan baskasiyla

• 3ay

O zaman bilemem. Ama birgün ortaya çıkma ihtimalide var

• 3ay

Yok doktorla konusutum kimse anlamazmis hem benim ssyime birinin seyi girmesiki 🙁🙁

En İyi Kız Görüşü

• Diktirsen günaha girmezsin.
    Diktirmesen de girmezsin.

Ama sana bu sebepten iftira atacak erkek günaha girer.
    Yani bırak da sen değil o düşünsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gaz sıkışması sonucu yırtılmaz! Sallama. Mutasyona nasıl uğruyor orası hem? Dilinin altında başka şeyler var gibi senin

0|0
    0|0
  • Kızlık zarla değil düşünceyle alakalı. Cinsel anlamda biriyle duygularını paylaşarak yaşantın olduysa bakire değilsin. Yani sevişsen bile bozulur.

0|0
    0|0
  • Kendini kandırmıyorsundur inşallah

0|0
    0|0
  • Diktirme..

0|0
    0|0
  • askım gel sen osur birden patlasın. öyle işte sen ilksin yani :)

0|0
    0|0
  • Gaz sikismasindan kızlık bozulur mu yahu :) ümraniye çöplüğü mü orası ya metan gazı patlaması olsun :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Esneklik diyelim biz ona 😔

• 3ay

Ama tek icimi rahatlatan bir erkekle yatmadan bozulmus olmasi eger bieiyle yatip bozsaydim ben hic bir temiz erkegi hak etmiyordun 😢

• 3ay

Yanlış düşünüyorsun kanka dertlisin2 galiba biraz dertlesmek ister misin

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutasyonla da mı yırtılmaya başlamış vay anasını sayın seyirciler. Biyolojide gördüğümüz kırk yıllık mutasyon nelere kadir.

0|0
    0|0
  • Aşkm yha şimşek çaktı galiba. s. s. s. s

0|0
    0|0
  • İstersen beynini diktir banane
    Banane
    A
    N
    A
    N
    E