Bekaret konusunda kandırdım

1 buçuk aylık bir ilişkim var evleneceğiz 1 ay sonra ama ilişkiye girmek istedi herşey aniden gelişti ve beraber olduk kan gelmedi o anın paniğiyle sinirlendim kalktım gittim oda hiçbisey demedi duşa girdi hemen o ara bende üzerimi giyip bacağmn görünmeyecek bir iç tarafını kesip kanattım peçeteye falan onu elimde gördü vs hiçbi soru sormadı bişeyde demedi hal ve hareketlerinde hiçbi değişiklik olmadı ancak kendimi çok suçlu hissediyorum bi yandanda onu kaybetmek hiç istemiyorum bunu sonradan söylersemde gidebilir kafam karıştı ben 20 yaşındayimo benden 15 yaş büyük

Güncellemeler:
İyi anladıysada problem yok cunku hiçbir zaman bakireyim dememiştim zaten daha önce sorduğundada yanıt vermemiştim ama o anın ani olması panıgıyle yapıverdim öyle bişi ama halada bende bişi solemedim oda bunla ilgili bişi demedi bitti gitti yanı bu kandırma benım kendi içimde ona soylemedim bakireyim diye hepinizde anladı yol verecek diyorsunuz

0|0
15|30

En İyi Kız Görüşü

• Adam ya seni olduğun gibi seviyor ve önceki ilişkinden dolayı seni kınamıyor ya da sana karşı hiç ciddi olmamış. :/

Bence, artık sonuç ne olursa olsun kendine yeni bir temiz sayfa aç. Ruhen arınmaya çalış. Rabbine sığın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Ya arkadaş bitmediniz bir büyümediniz ya. G.tünden uydurmuş yazmışsin diye kabul ediyorum etmek istiyorum bunu. Umarım da öyle olmuştur. 1.5 aylık ilişkim var 1 ay sonra evleneceğiz. Buna gülerim eğer buna inanıp onunla sırf bu yüzden yatmışsan sana da aptaaaal derim. Demekle olmaz tabi ama eğer durum bu ise harbi aptalsin kusura bakma. Adam kandırmış seni klasik evleneceğiz bahanesi ile. Sende afiyetle yiyecek olduğunu yemişsin. Adamın umrunda mi bakirsin değilsin. İçten içten iyi iyi bakire değil başımıza dert almadık diye sevinmiştir bile adam. Sen ise onu kandırdığını zannediyorsun sadece. Yakın bir tarihte g.tüne tekmeyi koyduğunda kimin kimi kandırdığını anlayacaksın. O zamanı düşün sen. Ama bence sana farketmez.

4|7
    0|0
  • Wow! Bu ne hız...

1,5 aylık ilişki... 1,5 aylık ilişki içinde cinsel ilişki, 1 ay sonra evlilik.

Sen herhalde iyi bir yere kapak attın kaçmadan kafesleyim diyorsun?

Adam bakireliğini takmamış bile kendine sıkıntı yapma.

3|2
    0|0
  • Yalan üzerine kurulan ilişki de yalan olmaz mı?

Yani ne varsa anlat bence çok geç olmadan.

Sen şimdi unutacaksın ama sonra daha kötü durumlar yaşanacak.

Bırak, hayatını birlikte geçireceğin kişi seni olduğun gibi kabul etsin ya da hiç etmesin.

Çünkü hayatın boyunca "kandırdığın" bir insanla beraber olmak istemezsin. Ona saygın kalmaz. Senin için probleme dönüşür. Belki spesifik olarak bu olay seni rahatsız etmez ama ilişkinde tat/tuz kalmaz. Ben 31 im, bakirim. Bana böyle bir oyun oynayarak kandıran bir kız istemem. Nasıl güveneceksin ki ona? Birde düşün. Bu senin en yakının. Canını emanet ettiğin kişi. Ona güvenmeyip kime güveneceksin? Yada böylesine güveneceksen onu ne hakla kandıracaksın? Huzuru bulamazsın işte...

Bence git konuş de diyeceğini. Zaten oda yapmışsa sorun yok. "Temiz erkek temiz kadına, murdar erkek murdar kadına layıktır" ayeti boşuna inmemiş ki...

0|0
    0|0
    • o bakir değil hatta geçmişi kalabalık bayağı ama murdar yakıştırmanı sevmedim

• sanirim kocamdaki dert sendede var

kaklmayinca kadinlara saldirin siz

• o her şeyin farkında.o adama dikkat et bu saatten sonra.seni sadece kullanabilir.

4|2
    0|0
  • bu işin en güzel açıklaması şöyle;

adam havaalanında gümrük kontrolünde görevliler bavulunu açıyor,

bavul rolex saat dolu

görevliler işlem yapmak üzerler ve soruyorlar bu ne?

adamımız tavuk yemi diyor,

görevliler bizimle dalga mı geçiyorsun diyor,

adamımızın cevabı;

valla ben önlerine atıyorum, artık yerlerse...

yersen:)

3|3
    0|0
  • Adam alacağnı almış senin bakireliğine mi bakıcak. Ve 15 yaş büyük senden hiçbişekilde kandıramassın onu. İşini görür ve gider.

3|3
    0|0
  • Oha 35 yasındaki adam 20 yasındaki hatunu götürmüs, kız bekaret konusunda 3 kurusluk tecrübesiyle 33 kurusluk 35'lik adamı kandıracagını sanmıs.

Ben 35 yasında bir kızın gözünden bakire olup olmadıgını anlarım be

3|1
    0|0
  • bana kalırsa seni iyice kullanıp sonra başından savacak

gayet de ciddiyim

yani içeri gidiyorsun sonra bir anda kan geliyor. adamı keriz mi sandın

bi akıllı sen misin. 35 yılın tecrübesi var bu adamda.

dediğim gibi seninle işi bittikten sonra şutlayacak.

2|1
    0|0
  • sen 20 yasında olduguna gore o 35 oluyor sanırım bu duruma gore merak etme 35 yasına gelmıs bır erkek bır kız tarafından kandırılacak kadar salak degıldır baksana hıcbırsey sormamıs sence umurunda mı? üzülerek soyluyorum ama hıc zannetmem.o bakımdan kafanı yorma tahmınıme gore o senı denemıs ılıskı konusunda almıs alacagını zannetme kı eskısı gıbı olacak.Cunku bu ısler her zaman boyle yurur

1|0
    0|0
  • madem yedin bir halt sonsuza dek sus yok yok ben dayanmıcam diyorsasn katlan bu durumada 35 yaşında bir adam kızlığının olup olmadığını anlamıyorsada boşver tınlama nasılsa dürüstlük öldü

1|0
    0|0
    • anlayıp anlamadıgından emın degilim hiç bir soru sormadı bişey demedi ama hal ve hareketleri hiç degişmedi bişey olmadı yanı

• anladıda göz yumuyorsa oda kötü bişi :/ anca şey yaptım fırsat vermediki ne guzel uygun zmanda acıklasaydım rahatca ama dedm ya okadar ani oldu ki olmayacakken daldı gitti sonra zate elim ayagım gitti bişi dicek mi sorcak mı gitcek mi nolucak derken aldım bıcagı kesiverdim kendimi yapmış bulundum işte off

• haklı çıkmayı hiç sevmiyorum ama yanılmıyorumda o sana hadi yolun açık olsun derse o zaman kitlenirsen ben burdayım seni kendine getiririm ama bu ihtimalide unutma

• Sizden korkulur, artık bu yalanla ömür boyu devam edersiniz. Son nefeste söyle bari motivasyon olsun.

0|0
    0|0
  • dogru olani yapmissin bende bayan olsam türkiye gibi bir yerde bende senin yaptigini yapardim

erkek olunca kimse bisey demiyor

daha bügün adamin biriyle kavga ettim

kaynin yaninda dosttuyla msn konusuyor esini de bakire almis bu adamlar böyle yariyor

2|0
    0|0
  • bekaret konusunda kandırdım olmalıymıs o sorunun ilk başı ters yazmıssın? kandırılan kim ki sen mısın? acıklama yaparsan iyi olur sanırım..

0|0
    1|0
  • 1,5 aydır ilişkin var , evleneceğinizi kim söyledi ? keklenmeşsin sen fena halde , o yüzden boşuna dert etme

1|0
    0|0
    • keklenmedim gün aldık

• ben 35 yaşında bir erkeğin bu kadar genç bir kızla evleneceğina hala ihtimal vermem.Kenelde kızları kandıran tiplerdir.Bak bu konuyu kaydet.Eğer dediğim çıkarsa bana yazacaksın burdan bekliyorum :)

• Olur bulur yazarım bakalım ne olacak

• sana hassstttt demek istiyorum buna inandığını sanma o seningibileri arka cebinden çıkarır unutma birgün gelince anlarsın

0|0
    0|0
  • Sen onu kaddırdığını sanmışsın ama o seni kandırmış. (Senin bayan olduğun bile şüpheli)

0|0
    0|0
  • İliski oncesi bakiremisin diye sordumu hoc ? Onceden kac kisiyle oldun ? Yada kac kere

0|0
    0|0
    • ilişki öncesi degil de daha önceden sormustu yanıtlamamıştım

• Peki kac kisiyle beraber oldun ya da kac kere ondan oncesinde

• adam zaten evde kalmıs gelmıs 35 yasına ne desınkı.

0|0
    0|0
    • ama önem verdigini düşünüyorum ve giderse diye çok korktum o an bende yeterli kan akacak sekılde kestim kendimi ne yapacağımı bilemedim

• daha önce biriyle yapıpda bozdurdunmu yoksa zarın esnek oldugu ıcınmı akmadı ? hem adam 35 yasında koskoca adamı kandıramazsın adam anlamıstır zaten.

• İtiraf et bence, zor olsa da.

0|0
    0|0
  • yaşın önemi yok iş akılda yaşta değil ;) ama yinede dürüst olmalısın

0|0
    0|0
  • senin beyin zarın gelişmemiş yapacak bişe yok

0|0
    0|0
  • Seni kullanıp atacak zaten yaş farkınada baksana adamın niyeti zevk..

0|0
    0|0
  • o kan adamın penisine sürümeden senin peçetene nasıl sürüldü...

0|1
    0|0
  • Bide ciddi ciddi cevap verenler yok mu ? :D

0|1
    0|0
  • ya herif çakmış geçmiş sana bekaret umrunda mı sanıyorsun

1|1
    0|0
  • 1 buçuk yıl sonrada bu adam 37 yaşında ve kuşu ötmüyor.21 yaşındayım ihtiyacım diye bağırırsın buralarda.Kızım daha ufağını en azından 30 yaş altı birisini bulsaydın.Ne işin var 20 yaşındayken35 yaşında okeye dönmeye yüz tutmuş adamla.sen 20 adam 25 olsaydı idealdi. olgun tecrübeli bir kart horozdur emin ol.Senin gibi çok fındıklar kırmıştır da o yüzden adam sesini çıkarmamıştır.anlayamıyorum ne bulursunuz şu kart horozlarda

0|0
    0|0
  • Zengin veya yüksek mevki sahibi birisi herhalde... :)

0|0
    0|0
  • Kıyamet gününde o adamın ve çocuklarının yüzüne nasıl bakacaksın ! ?

Utanman yok anladık da, seni halifesi olarak dünyaya getiren Allah'a da mı saygın yok ? !

O adam, her türlü kötülüğü yapmış biri bile olsa, onun yaptığı kendine; senin yaptığın sahtekarlk kendine... Hesabı ayrı sorulur bilesin.

Senin gibi kadın olmaz olsun.

Senin gibi sevgili olmaz olsun.

Senin gibi anne olmaz olsun.

1|1
    1|2
  • Bunu da duyduk ya daha dikkatli olmak gerek

0|0
    0|0
    • sen tam müslüman ol karınıda tam müslüman al oldu bitti bunlarada kızma çünki piyasadaki abazan gençleride doğurcak hatun lazım demi ama :)

• vicdanın hep sızlar öbür dünyada hesaplaşmadan önce burda söyle

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Tam bır gerizekağlısın

5|5
    0|0
  • Eğer gerçekse Allah sizi ıslah etsin. Bu alicengiz oyunları yanınıza kalır mı sandınız? Ahiret kısmında nerenizi kesip kamufle edeceksiniz?

0|0
    0|0
  • tam bir salaksın.seninnle evlenecek ha?

3|1
    0|0
    • Adam 20 yaşında çıtı pıtı buldum bu yaştan sonra daha iyisinimi bulcam

diye sesini çıkarmamıştır.

• o da doğru.mal gibi kullanır artık

• Eğer kendinden 15 yaş büyük bir adamla birlikte oluyorsan ki daha 20 yaşındasın.30lu yaşlarda olsan tamam.sana diyecek lafım yok mutluluklar. allah bedenine değil ruhuna bekaret versin.

1|1
    0|0
  • sen şimdi onu kandırdığını sanıyosun dimi. ama adam sana içten içten gülüyo. akıllı o bozmuş olsaydı zaten cinsel organına falan bulaşırdı kan ve girerken hissederdi bunu. Sende kalkıp kandırdım diye dşünüyoun.

esas o seni yemiş. Yalanını suratına vurmadığına göre korksan iyi edersin.

1|1
    0|0
  • kandırdıgını sanmıssın sadece.

1|1
    0|0
  • Iliskinizi yalan uzerine kurdun alt ustu.

0|0
    0|0
  • Tam komedi niye öyle yptın :)

0|0
    0|0
  • adamın sana inandığını mı sanıyosun

0|0
    0|0
  • bakire değildiniz asnırım ?

0|0
    0|0
  • evlenecegiz diyorsun peki bu yaptigin sahtekarlik seni yiyib bitirmezmi yilarca? dürüst olsaydin

1|1
    0|0
  • o birleşme anında kanamadı da sonra bir yerini kestin ve oda yuttu öyle mi? Kaç kişi sormuş cevaplamamışsın, öncesinde kaç kişi ile beraber oldun diye.

1|2
    0|0
    • yutup yutmadığından emin degilim keske acıklma fırsatım olsaydıda yapmasaydım ama cidden cok ani oldu sonrasında elim ayagım gitti zaten ne yapcagımı şaşırdım onu yaptım bende

• belkide önemsemiyodur bu yaştan sonra zaten 15 yaş küçük birini bulmuş daha ne ister

5|3
    0|0
    • Orasını kestirebilseydım zaten böyle birşey yapmazdım ki zaten açıklamayı tercih ederdim ama hersey aniden olmuştu ve okadar çok korktum ki ne diycem şimdi ne soracak gidecek mi derken aniden öyle birşey yapıverdim

• Tecrubesi olması için bakire kızlarla yatması gerek bence zaten dar baya zorlandı girişte

• neyse işte ama sen sonradan kan gelmiş gibi yapmışsan inanmaz zaten çünkü o anda kan gelir sonradan değil

• ya adam sende 15 yil büyük bakir degil o zatten

iyi yapmissin cünkü onun pili cabuk bitter 15 yas büyükya sonra senle iliskiye az girer bakire olmadigini ögrenirse sende süpe kapar hic sese etme erkekler icin ilk garajagiren olmak önemli

3|2
    7|26
    • peki teşekkürler

• Msj kutunuz kapali

• atma sende cok mu akıllısın

Yükleniyor...