Gerdek gecesi bakire olmadığını öğrendim! Ne yapmalıyım?

Çok sevdim evlendim ve dün gece yani gerdek gecesi bakire olmadığını öğrendim!

Böyle iğrenç bir olay yaşadım!

Herşey çok güzel başlamıştı 2 senedir birlikteyiz. Birbirimizi çok seviyoruz. Bana bakire olduğunu söylemişti. ama ona inanmalıydım düğünden sonra her mutlu çift gibi yatak odamıza girdik. çok mutluyduk çok.. ilk gecemiz. gerdek gecemizdi ve yalanı ortaya çıktığı geceydi. şaşırdım vurulmuş gibiydim çok kötü olmuştum

Önce hayır bakireyim bırakma beni diye yalvarmaya başladı.

Bana yalan söyledin dedim, söyleseydim beni istemezdin ki dedi.. Tartıştık bütün gece. İhanete uğramış gibiydim! Bana en çok koyan yalan söylemesi ayaklarıma kapandı yalvardı kapıyı çekip gittim. şu an evde. onu yalnız bıraktım aklı başına gelsin diye

napacağımı bilmiyorum.. yardım edin.

0|0
25|31

En İyi Erkek Görüşü

• hata yapmayan insanın olduğunu hiç bir zaman düşünmedim.çok iyi biliyorum ki olmayacak hiç bişey yok bu dünyada .herşeye hazırlıklıyım.ama sana tavsiyem sende böyle düşün arada yalan olması kötü.aile olmak isteyen birinin geleceğini bir çok erkeğin çok önem verdiği durumlarda özellikle ilişkilerini geleceklerini yalanların üzerine kurması kadar kötü bişey yok.durumu en iyi sen bilirsin .bir aile olmayı istediğine göre evlendiğin kişi iyi biri.hiç birşey düşündüğün gibi olmayabilir.birini sevmiş seninle olduğu gibi evlenmeye niyetlenmiş ama hayal kırıklığınada upramış olabilir.evlliğinin geleceği hakkında iyi düşün sakın pişman olabileceğin kararlar verme.şunu sakın unutma bazen erkekler çok acımasız olabiliyor.çok katı ve peşin hükümlü de.allahu teala rahmetim gazabımı geçti dedi.o insan oğlunu afetmek için en küçük iyilikleri bile kulunu af etmek için kıymet veriyor. o bukadar merhametli iken biz neden afedici olmayalım bence şans ver.aileni sarsacak bişeyler olursa eğer o zaman kesin bi karar verirsin..

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• sen bakirsen eğer onu affetme !

5|5
    2|0
  • Sorun bakire olmaması mı dedim önce ama, yalan söylediğini kabul etmiş.

Senin için zor bir durum. Neden yalan söyledi keşke baştan söyleseydii..

Bence onu karşına al ve her şeyi konuşun. Ama sırf bir benden önce olayı için yuvanı yıkmaya değmez derim.

1|2
    1|0
  • çok kötü bir olay keşke en baştan söyleseydi.kaybetme korkusu yaşamış ama yinede yalan söylemese daha iyiydi

0|2
    0|0
    • beyaztebeşir inanma burada anlatılana. dalgasını geçiyor. öyle birisi bu şekildeki bir olayını burada paylaşmaz..

• yalan söylemesi kötü ama ne şekilde bozul du kim bilir bakireliği ? en kötü ,htimali düşünelim sevdi ve yaptı ama geçti o sadece şuan seni seviyor siz iyi günde kötü günde söz verdiniz onun sana ihtiyacı var evine git ve konuş bana yalan söylemen bana koydu de o bakire değilim dese ne diyecektin peki ?

3|0
    0|0
  • kendi tecrübelerini hatırla!

4|0
    0|1
  • Yalan soylememeliydi.

1|3
    0|0
  • kabul etmeyeceğini biliyordu..ve seninle evlenmeyide çok istiyordu..yalan söyleyerek çok büyük hata yapmış..sanıyorum derdin büyük..biz ne desek boş şimdi..

1|2
    0|0
  • olan olmuş bu saatten sonra aklı başına nasıl gelicek gelsede ne değişicek ilişkinizde söylediği herşeyin yalan olduğunu düşünmekten kendini alabilecekmisin?

0|0
    0|0
  • seviyorsan bırakma

0|1
    0|0
  • keşke ilk başta yalan söylemeseydi ama korkmuştur onu öyle istemezsin diye olan olmuş artık yapacak birşey yok onun aklı zaten başına gelmiştir al karşına konuş neden bu kadar kızdığını anlat seviyorsan zaten affedersin

1|1
    1|0
  • İstemeyeceğini düşünmüş o kadar yalvarmış sana gerçekten sevdiği belli, yapmış demek ki geçmişte bir hata.Sen geçmişe değil geleceğe bak..Namus iki bacak arasında değil ki.Sanki sen hiç yapmadın mı? Tamam belki yapmadın.Hatasız kul olmaz kardeşim, affet.

1|0
    0|1
  • çok kötü bi durum gerçekten ALLAH yardımcın olsun kendinle savaşıp kendin vermen gerek kararı başka dicek bişi yok sözün bittiği yer..

1|1
    0|0
  • inandırıcı bulmadım hikayeni,başarısız.

4|1
    3|5
  • seni kaybetmemek icin dememsdr haklisin ama akli absian gelmis eleebt ayakalrinada kapanms artik uzme onu

0|1
    0|2
  • Korkmuştur.. Yapma. Otur dinle sonra pişman olma. O da çok pişmandır..

0|1
    0|0
  • bir süre ayrı kal bence yalan söylemiş sana.ya da seni sevdiği için yalan söylediğini kafana yerleştir affet

0|0
    0|0
  • Bunun uzerine net'te yardim istiyorsun oyle mi?

Hic mi konusacak,guvendigin kimseler yok.

Madem bu konu seni cok kotu yapti.

0|0
    0|1
  • peki zeki müren de bizi görecek mi :)

0|0
    0|2
  • ya belki gerçekten bakiredir ..esnek olabilir :)

0|0
    1|3
  • Adam mı seçiyorsun bro?

1|0
    0|2
  • boşa gitsin.

0|0
    1|1
  • Sana bir akıl lazım. Belki gerçekten bakire ve esnek bir zara sahip. Bu kadar kan meraklaması olmasaydın şimdi mutlu olurdun. Bir kana 2 senei ve gelceğini ve sevgilini değişiryoesun ya yuh

0|0
    2|5
  • şu an durum ne peki?

0|0
    0|0
  • Yorum yapamıyorum

0|2
    0|0
  • cok zor bi durum. . .

söyleseydi en basindan daha iyi olurdu..

karar senin yani kendin karar vermelisin ne yapacagina ?

ya onu öyle kabul edeceksin yada bosanacaksin.. ?!

iste boyle durumlar yasamamak icin namuslu bir sekilde evlenecegin günü beklemeli insan.. her iki taraf icinde gecerli...

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Öncelikle çok zor bir durum. Ancak kadının bir suçu yoksa ki inşallah yoktur. Ona sahip çık kardeşim. Herşeyi düzgünce anlatmasını bir yalanı daha kaldıramıyacağını söyle. Ya bakire olsaydı da sürekli ters ilişkiye girseydi, şuan bakireliğini sana verdi diye mutlu bi evlilik mi sürdürecektin? Bence onunla düzgünce konus. Anneninde bir kadın olduğunu hatırlayarak konuş lütfen. Saygılar

3|0
    0|0
  • 13. yüzyılın Mücedditi Mevlana Celaleddin Rumi Ünlü Mesnevi kitabında der ki;

Dünyada üç tip kadın vardır, ikisi zahmet ve mihnet, biri hazinedir:

1-Bakire olanı alırsan, her şeyi ile senindir, hazinedir.

2-Dul olanı alırsan yarısı senindir, yarısı eski kocasının.

3-Hem dul hem çocuklu alırsan hiç senin olmaz, aklı hep çocuğun babasındadır.

oldukça anlaşılır bir yazı fazla açıklamaya gerek yok. Hiçbir erkek eşini başka bir erkekle paylaşmak istemez. Evleneceği kızın elbette sadece kendisine ait olmasını ister.

Kızlara tavsiyem bazı şeyler hayatta sadece bir kere yaşanır ve asla geri getirilemez.Kendinize gelinlik giydiren erkeklere teslim olun

0|2
    1|0
  • Bakir olmayan bir erkekle evlenmekle farkı değildir. Zarla değil bir kadınla evleniyorsun.

Lakin,bacak arasıyla sınırlı bir namus kavramını benimseyen insanlar için sorun yaratır.

5|1
    0|0
  • Bir kız seversin,bağlanırsın takılırsın gezersin,Hevesin kaçar,

Bir kız seversin öpersin koklarsın vermedi diye gurur yaparsın,Hevesin kaçar,

Bir kız seversin bakire olmadığını öğrenirsin yatar kalkarsın,Hevesin kaçar,

Bir kız seversin bakireyim der evlenirsin gerdeğe girersin Bakire olmadığını öğrenirsin

HEVESİN KAÇAR

0|3
    0|0
  • senin sevgin biz zar parçası kadarmı kıymetli,biraz empati yap kız seni kaybetmek istememiş,bunu anlasan ona değer verirsin,eğer hayatı ona zehir edeceksen ayrıl,ama bunu dert etmemelisin bu ortaçağdan kalan adete takılrak yaşamamalısın..büyük bir buket çiçek al ve git gönlünü al..hayatının kadını o kendinide sana adamış...artık bu yüzyılın erkeği ol...en azından kadınlar bekareti bir iliişkide bozuyorlar,erkeklerin % 90 ı gibi randevu evlerinde yada milli olma söylelerinde değil...git o kızın gönlün al ve mutlu etmeye ve mutlu olmaya bak..konuyuda kimseyle paylaşma...:)))))

1|0
    0|0
  • :) insanın ruhu bakire olmalı kardeş

2|0
    0|0
  • Sana tek sorum var dürüstçe cevap ver sen hiç geneleve gittin mi ? yada evlenmeden önce cinsel ilişkide bulundun mu ? eğer bu sorularının cevabı evet ise yanlış yapıyorsun ama hayır ise yaptığın doğru konuş onunla birkaç ay sonra ayrılırız de ve böylece kızı zor durumda da bırakmamış olursun ...

1|0
    1|0
  • Ya hatası ile kabul edeceksin yada boşanacaksın .

0|0
    1|0
  • hiçbir yalanın mazereti olmaz, olamaz. en kısa sürede boşanma davası aç. ömür boyu bu acıyla yaşayacağına 1 sene ah-vah çek daha iyi. cevaplarımı takip eden arkadaşlar bilir ki " eğer seversem bi fahişeyle bile evlenirim" demiştim. ama senin durum çok farklı. resmen seni avarel yapmış. boşan kardeşim, bu lekeyi senin taşımaya hakkın yok.

0|0
    1|0
  • eğer bakire olduğuna eminse esnek zar olabilir bir konuşun bakire değilse korkup önlemini alırdı yada evlilik varsa söylerdi son güne bırakmazdı tekrar konuşun

1|0
    0|0
  • Biz ne dersek diyelim, doğru kararı sen vermelisin. Bir an bile kuşku içinde kaldı ise, o zaman hiç durma derim ayrılmak en mantıklısı. Ama şunu da düşün: H.Z.İsa ilk taşı içinizde günahsız atsın demiş. Kimse atamamış.Hepimizin günahları var. Affetmek en iyi ilaç der dinimiz. Allah kolaylık versin,kendimi koydum yerine ve 10 dakikadır mesajı ancak yazdım.

1|0
    0|0
  • 1)Fakesin zaten nefes alıp versen yeter 2) Realsan ve bu soruyu sorabilecek kadar düşük karakterli bir insansan ne nefes al nede nefes ver -_-

1|0
    0|0
  • Çözüm: Boşanma Davası. (Mümkünse tek celse)

Yol yakınken boşanıp, onu hayatından çıkarıp kendini bu yükün altından kurtar. Yoksa evlilik hayatın boyunca her birlikte olduğunda aklına gelicek. Acaba senden önce kaç kişiyle birlikte oldu? İsteyerek mi yaptı ? Tecavüze mi uğradı ? Hiç bilemezsin. Düşündükçe iyice paranoyak olursun. Hem böyle bir konuda sana yalan söyleyen bayan, evlilik hayatında da kim bilir ne yalanlar söyler. Bol şans diliyorum.

0|1
    2|0
  • Anladığım kadarı ile bu durum senin için kabul edilebilir değil. Bu durumda, çok gecikmeden bir avukata gidip evliliği iptal ettirmeni öneririm. 1 hafta içinde başvurman gerek yalnız. Yoksa iş boşanma davasına kalır uzar.

0|0
    0|0
  • Bu ciddi bir mesele. Sadece sizi deği, aileleri de etkileyecek bir mesele. Burda herkes düşüncelerini yazıya aktaracaktır. Ancak benim tavsiyem bu sorunu aranızda halletmeniz yönünde.

0|0
    0|0
  • Kardeşim Harbiden Acını Anlıyorum Şuan Ama Mantığını Kullan Ama Kalbinide Unutma Dön Evine Kaçma Evinden Baktın Olmucak Biraz Aynı Evde Yaşayın Mutluluk Rolü Yapın Millete Sonrada Ayrılırsın Ama Evine Dön. Evden Kaçma Kimseye Anlatamazsın Zatende Anlatma Konuşun Konuşmaya Çalışın Hala Seviyorsan Cezalandır Onu Hatasını Anlasın

0|0
    1|0
  • Bakire Olup Olmaması Önemli değil Ruhu Orospu Olmasın ... Bir fırsat ver eğer aldatılırsan Yol ver gitsin kardeşim gerek varmı bence yok .. saygılar :)

1|0
    0|0
  • hemen boşan. bakire olmadığı için değil, yalan söyleyip seni kandırdığı için. bir kere kandıran yine kandırır, bunu unutma.

0|1
    3|0
  • bu konuda yardımı burdan alamassın burdan sana kimse yol gösteremez. bunu kendin çözeceksin.

0|0
    0|0
  • Yalan affedilecek birşey değil.

0|0
    1|0
  • kendisi soyledi mi bakire olmadigini? yoksa sen kan gelmeyince bu bakire degil diye mi yaptin tum bunlari?

0|0
    0|0
  • Sana yalan söylemesi çok kötü birşey bir insan böyle kandırılır ancak çok yanlış bir olay allah sabır versin.Bir yalanın üzerine bir hayat kurmak zor bunları baştan söyleseydi sana daha farklı olurdu.

0|0
    1|0
  • Bekara karı boşamak kolay ama ben olsam boşardım.

0|0
    2|0
  • geri dön

0|0
    0|0
  • Götür ailesine kızınıza sahip çıkamamışsınız de ve boşan tertemiz...

0|2
    6|0
  • The ıs the pombaa :D sonrasııı yollla :D

0|0
    1|0
  • kıza kötü davranma yinede geçmişi unut ama ilerde yine yapmayacağına önem ver

0|0
    0|0
  • Senden önce kiminle olduğuna dair bisürü soru oluşacak beyninde önce bunları konuşup çözmelisin

0|0
    0|0
  • yalan soylemesı kotu olmus bısey dıyemıyorum

0|0
    0|0
  • bosa gitsin kimin altında yattıysa ona

0|0
    3|0
Yükleniyor...