Lezbiyenliğe neden tahammül ediliyor gayliğe edilmiyor?

Ben gay değilim sadece bu çelişki uzun zamandan beri dikkatimi çekiyor. Lezbiyenliğe neden tahammül ediliyor, biraz daha hoş görülüyor, lezbiyenler cool görünüyor, masum görülüyor. Misal madonna ile spears öpüştüğünde kimse onları yargılamadı ama birine kötülük ypamak için küçük düşürmek için gay olduğu söylentisinin çıkarılması bile yeterli oluyor?birisi gay olduğunu açıklasa, i.ne top gibi hakaretlerle karşılaşıyor? Toplum kadınlara karşı pozitif ayrımcılıkta mı bulunuyor bu konuda?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Buna pozitif ayrımcılık demek yanlış olur. Eğer basitçe açıklamak gerekirse kadın daima becerilen olarak görüldüğü için ve her erkeğinde 2 kadınla yapma sevdası olduğundan birbirinden hoşlanan iki kadını kimse yadırgamaz hatta "ah ulen aralarına katılsam" der. Kişi statü ve kariyer vs farketmeksizin. Fakat erkek için aynı şey geçerli değildir. Çünkü erkek adı üstünde erkektir ve becerendir. Bir erkeğin kalkıp becerenlikten becerilmeyi seçmesi toplumumuzda onur kırıcı bir davranış olarak nitelendirilmekte ve o kişiler aşağılanmaktadır. Oysa farklı bir şekilde ise erkeğin değişik kızlarla farklı kadınlarla yatması erkeklik göstergesi sayılır övünülür ama kadının 1 den fazla kişiyle yapması da aşağılanır ve o*ospu damgası yer. Lezbiyenlere tanınan ayrıcalığın sebebi erkeklerin işine gelmesi ve onların aralarına katılma arzularıdır. Erkeklerinde aşağılanma sebebi ise yine erkeklerdir çünkü onları aşağılayan i*ne diyeler hemcisleridfir. Ben henüz bir bayandan ulen buda topmuş pis herif ne biçim erkek topitop yuvarlak gibi sözler duymadım. Aksine erkeklerin lezlerden hoşlanması istemesi gibi kadınlarında gaylerden azımsanmayacak sayıda hoşlandığı ve onlarla sex yapmak istediği bir gerçektir.

1|1
    1|0
    • Ah bu damgalanma korkusunun altinda, bu homofobinin altinda ne kadar insanin ruhunda gizli escinsellik yatiyor bir kabul edilse.

• güzel yorumlamışsın ortak tebrikler.

• Rica ederim ama en iyi cvbı kaçırmışız neyse :))

Kızlar Ne Diyor 10

• ben ikisini de normal görmüyorum.

2|1
    1|0
  • Aslında Türkiye'de hem lezbiyen hem de gaylerin barınmaları rahatça yaşamaları açık açık kendilerini göstermeleri zor. yurt dışında da zaten rahatlar yani birinin arkasından gay deyip onu mutsuz edemiyorlar misal Amerika

2|0
    0|0
  • Cinsiyetcilik.

Bunu yapanlar da genelde erkekler.

Yatakta iki penis dusunmelerindense dort meme dusununce akillari bir hos oluyor. Varsa tabii.

1|0
    1|0
  • gay ve lez olayi neyse biseksülleri anlamiyom hem kadinla oluyor hem erkekle

biseksüel biseksüelli alsin sorun olmaz gay zaten sade erkekle oluyor bana zararine olcaki iyi insanlar aslinda arkadas olurum güvenirim nasilsa irzima göz dikmez

1|0
    1|0
  • delik ve genişlik hikayesi işte ! fiziksel olarak daha bir tiksinç geliyor valla yapacak bir şey yok

2|0
    1|1
  • lezlerin bir estetik görüntüsü var en azından gay lar kadar igrenç durmuyorlar :)

0|2
    1|0
  • :d iyi oluyor nefret eddiyorum toplardan ıyyy

1|0
    1|0
  • Kesinlikle oyle.

0|0
    1|0
  • erkekler tahammül edemiyor yine , lez kadınları erkekler sever ama geyleri sevmez bu kdr basit D:

1|0
    1|0
  • gayleri ben seviyorum

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınlar estetik canlılar. Olay estetikte bitiyor. Madonna ile Spears öpüşürken göze o kadar kötü gelmiyor ama asansörde yiyişen dayıların görüntüsü zihinlerden zor siliniyor.

Açmayın dayılar link

2|5
    1|0
    • Süperdi :D:D:D:

Kapı Yavaşça açılır ve aydınlıgın içinde yiyişen kıllı iki koca bıyıklı adam çıkar :D

• @qtarantino Çok doğru karar.

• Ya sorma onu ben daha evvel gördüm yaaa :) şaka sandım asansörde öpüşen köylüler yazıyordu baktım cidden doğruymuş 1 hafta sex yapasım gelmedi :))))

• erkek adamın bir duruşu ,saygınlığı vardır .giyim ,karakter ,hareket olarak erkek erkek gibi olmalı ve davranmalı .o zaman adam derler .adam gibi davranmayan ve hareketleri kıza benzeyen gibi erkek adamdan sayılnaz .sen kendine yakıştırabilirmisin .yakıştıramam dersen işte gay olamak iyi bir karakter değildir .erkek için .

0|0
    0|0
  • zombie lusa isimli kullanıcının da dediği gibi, iş estetikte bitiyor.

0|0
    0|0
  • e işte kimseye giren çıkan yok deniliyor demekki :)

0|0
    1|0
  • Gay ilişiki çok tuhaf lan.Yumurta tokuşturma gelir aklıma hep

0|0
    0|0
Yükleniyor...