Eşim 32 yaşında ereksiyon sorunu yaşıyor doktora gitmiş bir sorunun yok demiş ilaç yazmış?

Ben 24 yaşındayım eşim 4 aydır ereksiyon sorunu yaşıyor doktora gitti bir problem yok demiş ama longivo isimli bir ilaç yazmış ya bu ilaç etkilimi kullanan var mı?
Bir problem yoksa neden bu ilacı yazar ki doktor veya geçici problemlerde mi yazılıyor bu ilaç lütfen gerçekten sulandırmadan yorum yapacaklar fikirlerini yazabilir misiniz?

0|2
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bende 30 yaşındayım ve işim gereği bazen aşırı derecede stres altında kaldığım dönemler oluyor. bu dönemlerde aynı sorunları bende yaşıyorum ve bahsettiğin ilacın çok büyük bir faydası olmuyor anlık ve kısa süreli etkisi oluyor sadece. Cinsellikle alakalı sıkıntım yok ama stresli olduğum dönemlerde böyle olabiliyor. Muhtemelen eşinde bu dönemlerde baskı altında olabilir birde bu konuyu kafasına takmasın, sende üzerine gitme. Ona biraz zaman ver hatta mümkünse bir süre stres kaynağı benimki gibi iş ise işten uzaklaşmasını sağlayabilirsen kısa zamanda normale dönecektir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya 4 ay oldu çok uzun degil mi ama bnden cok o takınti yapiyr zaten

• 3ay

Madem ciddi sorunlar yaşıyor dönem dönem bu tür rahatsızlıklarının olması normal. eş olarak sana düşen her zaman olduğu gibi bu konuda da yanında olman. Varsın hayatının üç beş ayında seks olmasın. Sıkıntıları hafiflediğinde seks hayatınızda normale biner merak etme, ilerde daha güzel günler geçirirsiniz inşallah

• 3ay

Ya onun hayatı hep sikintilarla dolu zaten herseye direnen bir insn bu kötü anlamda degl herkesn hayatini örnek gordugu bir insan ama yani gecmistede byleydi simdi de ama sikintisi yoktu cinsellikle ilgili 4 ay boyle devam etmesi normal degil ama varikoselin etkisi olduguna dair murat celtik isimli bir urologun yazisini okunustm ama doktoru yok demis yani testisleri dahi kuculdu sanki bunun farkindaym

En İyi Kız Görüşü

• Stresdendir belkide.

1|0
    0|0
    • 3ay

aynen zaten %90 o tip sorunlar yüzünden ortaya çıkıyor

• 3ay

@pasioned tamam tamam konusun cekildim aradan :))

• 3ay

lütfen sende katıl :) akışına ver yaa

Erkekler Ne Diyor 23

• Nasıl bir ilaç bu?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ilacı kullanmadan olusmzu düşünmeyi, eşinize ie yarayacak olacak gibi detsek kelimeri söyleyin.. bir süre kullansn olmasa aktarlardan macun yaptırın

0|0
    0|0
  • Ablam okuduguma gore bıldıgın cinsel uyarıcı gıbı bır sey ılıskı oncesı atılıp senın de onu uyarman sonucu erekte olmak yanı kaba tabırle kalkması ıcın yazılmıs bır ılac destekleyıcı olarak vermıstır buyuk ıhtımalle.

0|0
    0|0
  • bence eşinle oturup konuşmalısın. stres ya da yaşam standartından kaynaklı bişey olmalı. işleri nasıl, maddi durumlar, sosyal hayat ya da istek arzular en ince ayrntısına kadar konuşun bence

0|0
    0|0
  • Problem olabilir. 4 ay uzun bir süre. Bir an önce tedavi olmalı yoksa ilerde daha kötü olabilir. Kuşum aydın. Fatih Ürek doktor bulent gibi falan olur sanada yazık olur. He birde Cemil İpekçi var onların ablalari

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamamda tedavi derken doktora gitti zaten başka bir tedavi yöntemi mi var yani doktor harici

• 3ay

Oda senin elinde olan birsey. Eşini sürekli motive etmelisin

• bende geç bosalıyorum ama sertlık devam edıor ama bosalmada olmuo analamdım gtti

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesı bazı Uroloji doktorları genelde oyle der baslarından savarlar zorlarına gıdıyo hastaların organları ıle ılgılenmek baska doktora ve ozele gıtsın

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir takıntısı yapmıştır o halde.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda pisikolojiiyi yardımcı ol bir eksiklik mis gibi davranma

0|0
    0|0
  • psikolojik

0|0
    0|0
  • 4 yıldır seks yapmıyormusun

0|0
    0|0
    • 3ay

4 yıl ne alaka yaklasık 4 ay

• 3ay

Nasıl duruyorsun peki? ayrıca sen kalkması için neler yapıyorsun istersen mesaj at hem ayrıntılı konuşalım hemde önerilerim olur

• 3ay

Hayır ne mesajı burdan yazacaksan yaz mesaj ne alaka zaten profil açık etme amacm olsa gizli sormazdım.

• İlacı kullan di mi acaba etkisi gördünüz mü

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayir dun aksam gitti doktora henuz kullanmadi ben kullanmadan farkli bir diktora yine gitsin diyom

• 3ay

Anladım denemekte fayda var sonuçta doktor daha iyi biliyor bunu

• Çokmu yaşıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya çok degil ereksiyon oluyo ama sertlesme tam olmuyo yani soyle diyeyim baş tarafına kadar sertlik oluyo ama uç kısımda olmuyo ve ve bu kısmi sertlik olmasına ragmen çok erken kaybediyo

• 3ay

Aynen. Ya takip edilecek bisey yok zaten

• 3ay

Siz orgazm olamıyormusunuzdur

• bence psikolojik bir durumdur

0|0
    0|0
  • Anal iliskiye girdiniz mi?

0|0
    0|0
  • piskolojik bir sorun olabilir eşine destek ol stres yorgunluk buna bağlı olabilir

0|0
    0|0
  • stres herşeyin temeli?

0|0
    0|0
  • Ah be bebegim nedir senin bu cilen

0|0
    0|0
  • Konusalim. isterim ama gizlisin

0|0
    0|1
  • Üzüldüm senin adına valla bu yaşta bunları yaşıyorsa zor ilerde ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • Sorun basit eşin senden sıkılmış
    Hergün çekirdekmi yenir la azıcıkta fıstık yiyecen😏

Başka karı olsun yanında bildiğin boğa olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktor kullan dediyse mutlaka kullansin

1|0
    0|0
Yükleniyor...