Abdest hakkinda bir soru?

1. Soru abdest kacmis olsa ve abdest almaya girdiginizde adet olsaniz cenabetmi gezmis oluyorsunuz? Bilgisi olan? 2. Soru adetliyken abdest tutmaz mi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap 1 Cunup olma durumu sirama olarak farkli olmasi biseyi degistirmez. Adetiniz bitince abdest almalisiniz. Gecerli hal ikinci halin uzun surmesi nedeniyle kanimca bu durum olcaktir. Cevap 2 adet halinde abdest alinmasi abdestli oldugugun anlamina gelmez. Bu ozel bir haldir. Kafani karistirma regl bitince abdestini al. Ibadet etme kousu biraz tartismali bunu arastir aklinla kendin sec

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. adetli olmak normal bir durum bitene kadar boy abdesti falan almana gerek yok bitince alirsin oylede gezmis olmazsın 2. bir sonraki kanaman gelene kadar

0|0
    0|0
    • 2ay

teşekkür eig için

Erkekler Ne Diyor 5

• Adetli iken abdest tutmaz ancak yüce Allah adetli kadınlara hoş biriyle yaklaşır ve günah yazmaz

0|0
    0|0
  • adet haftasında gusül alsan bir işine yaramaz zaten o hafta herşey yasak kadına :) gusül tutmuyor :)

0|0
    0|0
  • adet olan hanımlara ibadet farz kılınmıyor diye biliyorum adet dönemlerinde

0|0
    0|0
  • Abdest degilde adetli olsan gene ceno gezmis oluyosun

0|0
    0|0
  • Amaaan boşver abdest alıp napacan bukadar takılmayın gideceğimiz yer 2 metrekare mezar :D

0|0
    1|0
    • 3ay

Sonrasi ne acaba? Inancsiz misin? Yda alevisin.

• 3ay

Alevilerde inançlıdır ben inançsızım

Kızlar Ne Diyor 4

• Tutmaz

0|0
    0|0
  • Siz yine de abdestinizi alın adet bitincr yine alırsınız

0|0
    0|0
  • Aderliyken abdest tutmaz. Ve evet cunup gezmis olursun

0|0
    0|0
  • Adetliyken zaten cunup oluyorsun😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama abdest kacti adet oldum ve alamadim abdest nolcak

• 3ay

Birsey olmaz dediğim gibi zaten adet olunca gusule ihtiyacın var onu da adetin tamamen bitince alabiliyorsun Şu an normal abdest alsan da abdestin kabul olmaz

Yükleniyor...