Cinsellik bilen gelsin, biri yardimci olsun?

Abiler/Ablalar benim yasim 18 hic cinsel iliskiye girmedim Şu an bir sevgilim var yakinda girecegiz ama benim aklima takilan bir soru var.
1) Penisim 15 cm mast yaparken ama cok yaptigim icin tam sertlesmis hali degil yani cunku fazla azdirmiyor (gunde 1/2 kez yaptigim icindir).
Simdi cinsel iliskiye girince bu boy degisiir mi yoksa ayni mi kalir? Cunku iliskiye girince daha cok arzu oldugu icin daha cok kan pompalaniyor diye biliyorum.
2)15 veya 16 cm bir penis bir bayinin kôkûne kadar inebilir mi yoksa icinde kaybolur mu?

Tesekkurler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili dostum. Oncelikle sunu belirtmek istiyorum: iliski esnasinda penis boyutun cok da onemli degil. Onemli olan senin kiza karsi hal ve harektlerin yani onu tahrik etmen. Sonra seks yaptiginiz ortam on sevisme vs... ikinci olarak penis boyutun normal. Ucuncu olarak kizlarin vajina derinligi normalde 10-12 cm aralindadir yani daha fazla zorlamanin anlami yom degilmi? dorduncu olarak kizlarin vajinanin icindeki zevk noktalari vajinadan 4-5 cm icerdedir asil zevki ordan alirlar yani köklicem diye kasma kendini... üstad haydar dümene selamlar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Dedem dibini bulamadı. Sen mi bulacaksin

0|0
    0|0
    • 3ay

haha :D bunlarin ki kara delik heralde

• Girince anlarsın

0|0
    0|0
  • Sor bakalım

0|0
    0|0
    • 3ay

Sordum haci ;D

• 3ay

Yo sertlesme derken Mast cok yaptigim icin oyle oluyordu birakinca duzeliyor :D

• 3ay

Sanmam bende yapıyorum ama her zaman kazık gibi oluyor

• harbi bende merak ediyorum bunun dibi yok mu lan p*rno videolarında herşeyi tıkıyorlardı içine :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum ki heralde zevk almiyorlardir diye dusunuyorum bir bayini zevk alma yeri 8/9 cm diyorlar ama dibini kac cm ilen gorursun bilemem.

15/16 ile belki diye dusunuyorum ama hic iliskim olmadi bilemiyecem ;D

Yükleniyor...