Diyelim ki sevgiliniz...

diyelim ki bir sevgiliniz var size bakire olmadığını söyledi fakat evlenmeden size cinsellik yaşayamayacağınızı buna izin vermeyeceğini söyledi evlenmenizede en iyi ihtimalle 5 6 sene var ne yaparsınız gerekçenizle açıklayınız

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• yasadıgı tecrube ıle sabıt olabılır.

benım 2 yıl suren bır ılıskım olmustu ve ıs evlılıge doğru gıdıyordu bana dedıgı sey su olmustu

kusura bakma ben senınle evlenemem.benım evlenecegım kız bakıre olmalı.

be ananın a.ı o zaman neden ıkı sene benımle sevıstın.

ben de o zaman demıstım umarım bakıre bır kızla evlenırsın ama arkadan vermedıgı kalmamıs bırı olur.

1|0
    0|2
    • kısa ve öz kullanmış seni bence git diktir yedirirsin birine zor evlenirler yoksa kusura bakma ama gerçek bu

• farklı düşünüyoruz pek çok konuda sanırım ama yaşına baktımda 29 yaş için normal sayılır bence yane

• arkadaşım az ötede oynar mısın...

Kızlar Ne Diyor 7

• ''Herkese şapır şupur, bize gelince yarabbi şükür!?!'' de.

0|1
    0|0
  • Sanırım önceki kişi ile yaşadığına pişman, sende o amaçla mı çıkıyorsun diye seni deniyor olabilir.

2|0
    0|0
  • Neyin nazini yapıyo anlamadim ki

0|0
    1|0
  • tamamen saçmalık. ne güzel dünya başkasıyla yaşayacak seninle evlenmeyi düşünüyor ama evlenmden olmaz diyecek var mı böyle saflık ya:)

0|0
    0|0
  • ne yapmaya çalışıyo . saçma

0|0
    0|0
  • Bakire değil diye hemen yatması gerekmiyor. Böyle şeyler için zamana ihtiyaç vardır. Bunun için ayrı bir güven oluşmali aranızda.zamanı geldiğinde,kız kendini hazır hissettiğinde olacaktır. Seni deniyorda olabilir. Bakire değilim diye kullanmak ister mi düşünceleri değişmiş midir gibi sorular vardır kafasında.

0|0
    0|0
  • her kese ver ver bana gelince yok :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Peki bu sevgilinin bakire olmamasına rağmen ilişki istememesinin gerekçesi nedir? O gerekçeyi öncelikle hallederdim.

2|0
    0|0
    • bi gerekçe yok öyle istiyor işte

• Evlenme niyetiniz varsa, nişanlanırsınız. Gerekçe dini ise, dini nikah yaparsanız. Yok bu ilişki evliliğe gitmeyecekse haklıdır, bakire olmasa da ilişkiye girmesi gerekmez.

• Ne kadar aptalca yorumlar gelmis. Bakire olmayan kiz o* mu olmak zorunda her onune gelenle yatmak zorunda mi ? Demek mi sevmiyor ki yapmiyor.

2|0
    0|0
  • yapılacak tek şey... sen kapat biz sana döneriz.. demek olur =)..

0|0
    0|0
  • anında bırakırım bakire degilse bitmiştir

0|0
    0|0
  • ibrahim tatlısesin bir şarkısı var al al al al al al al :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...