Masturbasyonun bedeninize veya piskolojinize faydası/zararı oluyormu?

herkes gibi bende rahatlıyor ve yorgunluğumu atıyorum ayrıca cildimin canlılığını ve pürüzsüz oluşunun sebebinin bu oldugunu düşünüyorum çünkü mast. yptıktan sonra uyuyup uyandığımda yüzümde ki günlük kir leke küçük sivilce gibi şeylerin yok olduğunu görüyorum ve ben çok küçük yaşlardan beri mast. yapıyorum ne ergenliğimi sivilceli geçirdim nede regl dönemlerimi sancılı geçirdimm hiç bir sekılde böyle bir problemim olmadı bunların sebebini mast. yapmama bağlıyorum ve ayrıca vucudumun dirençli oluşunuda buna bağlıyorum zararırını görmedim ayrıca düzenli yapıldığı sürecce üreme konusundada sıkıntı olmaz diye biliyorum siz ne gibi zararlarını veya faydalarını gördünüz

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mastürbasyon sonrası ellerini yüzüne mi siliyorsun da faydasını gördün?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• dediklerinle hiç bir alakası yok o olayın ama orgazm ın saglıga birçok faydası var bilimsel olarak

0|0
    0|0
  • ruhen rahatlatır ama psikolojik olarak yorar

0|0
    0|0
  • çok fazla yapılıp gücü direnci düşürmezse ya da sosyal hayata engel olmazsa bir zararı yok.. ancaaaakk çok fazla klitoral orgazm yaşayan bir kadının evlendiğin de vajinal orgazmı yaşamaması çok sık görülen bir durum

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Ozaman nerde kalmıştık devam edelim

0|0
    0|0
  • Harikadır yapmak lazım boş kalmamalı

0|0
    0|0
  • En son ne zaman Mast yaptın peki

0|0
    0|0
  • kol kasından başka hiç bir faydasını görmedim D:

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında girdim ergenliğe ya da mast yapmaya basladin

0|0
    0|0
  • Günlük mast. yaparım uyumadan önce bu sayede abaza olmaktan kurtuldum rahatlatıyorum kendimi kadınlara cinsel öbje gözüyle bakmıyorum gün içinde ayrıca gerginlik stresi alıyor

0|0
    0|0
  • Zararida var yararida. kac defa yapiyosn gunde

0|0
    0|0
  • Cildinin durumu mastla alakasi yok, olsa ergenlikte kimsede sivilce olmazdi!

Mastin sürekli bagimli olacak sekilde yaparsan psikolojik zararlari var, ilerde kocandan zevk almazsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla amm okşamak gibisi yok

0|0
    0|0
  • sana şöyle söyleyeyim ben de çok küçük yaşta sürtünmeyle zevk almayı öğrendim sonra iyice sardı hiç bir faydası yok tamm güzel ama çok zahemt çekeceksın evlenince ben Şu an kocamdan zevk alıyormuyum minimum alıyorum ama orgazm olamıyorum o gidince yine mst yapıyorum sana tavsiyem birakman ilerde güzel cinsel hayatın olması için

0|0
    0|0
    • 3ay

Yanlısın var

• 3ay

@Zaferr12 ne konuda

• 3ay

İlk basta erkeklerın sucu var yatakta ılıskıye gırerler bosalır yatarlar kadınları bosaltmazlar buda kadınların zevk almama konusu oluyo

Yükleniyor...