Eşim biseksüel olabilir mi?

İlişkiye girdiğimizde beni yalıyor ben de onu yalıyorum sonra bana arka tarafındaki deliği yalatıyor yani sizce biseksüel olabilir mi?

0|2
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• O dilin ile o ağzın ile kocananın Penisini sayala sonra gö. tünü dille en sonunda kalk kuranı kerim oku veya allahın adını o cenabet olmuş ağzına al veya allahın vermiş olduğu ekmek gibi nimetleri ye sonrada ben müslümanım de senin dinin imanın penise gö. te yapışmış dilinle belli olmuş oldu sana bunu zevk alasın diye yapanda yaptıranda dinsiz imansızın teki zaten o boklu ve cenabet ağzın ile bir daha dinin vecizelerini ne kadar töbe etsende yerine getirebileceğini düşünebiliyormusun habizler görmezden geldik peki bu yaptıklarına allah katında ne cavep vereceksin bu dünyayı düşündüğün giibi bence diğer tarafıda düşünmelisin... ama Doğru cennete ısınmak için cehennemde yanması gereken çok sayıda oduna ihtiyaç varsende haklısın devam et bu dünyada keyfina bak diğer tarafta görüşürüz...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eşin biseksüel mi bilemem ama iğren. fantezileri olduğu kesin.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Oha nasil yalıyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • Yalamayla sınırı kalmazsa, şüphe edebilirsin!

0|0
    0|0
  • ya sıçarsa

0|0
    0|0
  • Yaptigi normal bisey ben yalatmakdan ote parmak attiiom prostatdan zevk almasini bilio adam emin ol zevke boguyorsun onu yapinca

0|1
    0|0
  • :D geçen de bir tanesi vardı taş gibi erkeğim.. parmaklatıyorum diyen :D lksjdfsd oluyo böyle vakalar. takılma :D biseksüel değildir o :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim mk ne var adam dogruyu yapior. d

• 3ay

:D Tamam işte ben de kötü bişey demedim ki birader :D adam biseksüel mi diye soruyo kadın. açıkla. bayılıyorum parmaklatmaya de :D

• olabılırde sendede ne mıgde var mk

1|0
    0|0
  • Hanimefendi bunun gay olmakla ya da bisex olmakla alakası yok bu inanılmaz bir haz bir çok ister ama. ozguveni olmadığından yasayamaz

0|0
    0|0
  • hayir degil... esin isi biliyor kendindeki g noktasini kesfetmis... burda yazamam ama ozelden 1-2 sorum var ondan sonra net cevap vericem

0|1
    1|0
    • 3ay

Yasi buyuk olwn abilerim nasilda bilio cahillik kotu bisey yaa helalin var. abi

• 3ay

@wesley-10 benimde sevdigim seydir... cahiller bilmez sekste ilk kural temizliktir ve utanma olmaz... bizim millet hala 70 lerdeki turk filmlerindeki gibi sevismekte...(hayvanca)

• 3ay

Aynen oyle bende 16 17 yaslarinda kendim dusda farkettim bu zevki ama. onlara gore top gay. olduk

• Alakası yok erkeklerin uyarılma noktalarından biri orası fazlasıylada etkili aynı şeyi bnde yaptım defalarca parmaklattığım bile oldu

0|0
    0|0
  • Hoppala paşam, malkara keşan :D

0|1
    0|0
  • Fantazisi geniş

0|0
    0|0
  • Mümkündür

0|0
    0|0
  • Mümin, yumuşaktır, hafiftir. Munis bir deve gibi boyun eğer, "Ih" denince, yer sert olsa da çöker.

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Olabilir parmağını sokmayı dene

0|0
    0|0
  • iğrendim lan sanmam ama

0|0
    0|0
  • Ben olma imkanı olmanası gerekir o bence ne istiyor söyleyımmı yoksa özrldemı yazayım hanfenfi

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana yaptıklarını kendinede yapmasını istiyor yanı bence sen ya bır muz ya bipratömü ne bul pna dene derım hosuna gıdel onu istiyor

• sız neyapıonuz bea :D

0|0
    0|0
  • hayır orda haz noktası var

0|0
    0|0
  • sadece fantezi olabilir bu.

biseksüel olması için bunu bir erkek tarafından yapılmasını istemesi lazım.

erkeklere ilgi duymayıp eşiyle strapon fantezisi kuran insanlar var.

0|0
    0|0
  • erkeklerin g noktası gÖTttündedir diye bir soylentı var belkı ondandır. ben hiç emdirmedim ama boyle anlatanlar var

0|0
    0|0
  • sanmam.. bende ondan hoşlanıyorum ama biseks değilim

0|0
    0|0
  • Ciddi olamazsn

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Lan erkek adama yakışır mı böyle şeyler