Gerçekten çok ciddi bir sağlik sorunu bu durumu yaşayanlar yardim edebilir mi?

Arkadaşlar ben evleneli neredeyse 1 yıl olmak üzere ve biz eşimle ilk gecemizi hala tamamlayamadik sorun şu ki ben ona kendimi veremiyorum hemen kasiliyorum ve ya onu itiyorum ya kendimi geri çekiyorm ön sevişme gayet iyi ama o kisma gelince yapamiyorm ve bir de beni eşim orale aliştirdi ben ona yapiyorm ama o bana yapmak istiyor ve benim hiç hoşuma gitmiyor bnde yaptirmiyorm bazen orama dokunmasi bile hosuma gitmiyo elletmiyorm bile benim zevkim çok zor geliyo. eşimde sürtünürken zorlaniyo kuru oluyo bazende çabuk iştaha geliyorm dokunmasndan zevk aliyorm ama cok değil işte eşimde üstüme gelmiyo beni incitmemek icin ve sürtünerek v. s tatmin oluyo çogu zaman öyle yapiyo çünkü denediği zaman ayni şeyler oluyo ve kendi sinir oluyo doktora dört defa gitmeyi denedim her seferinde bir aksilik cikti ve gidemedim ailem onu haksiz görüyo erkek sürtünerek v. s tam tatmin olmaz nefsi geldimi durduramazsin ne yapar eder yapar ağlasanda zirlasanda dinlemez onun erkekliğinde bir sorun var diyor. Onun ailesi kiz çok korkak azicik canini dişine takmasi gerekiyor diyor ve benimde aklim karişmiş durumda gerçekten bir erkeğin nefsi gelince onu durdurmak imkansizmi ve sürtünerek v. s gercekten tatmin olunmaz mi ama eşim daha önce hiş ilişkiye girmemiş olduğu için ben ona bağliyorm durumu ve bende sorun oldugunu düşünüyorm önümüzdeki hafta tekrar doktora randevu aldm bu seferde aksilik olmazsa gideceğim inş ama acaip korkum var ve utaniyorm orama bakack ve alet veya parmak felan sokmasini düşünemiyorm bazi arkadaşlar doktorlarin ultrasonla deldiğini söylüyor acaba öyle mi yaptirsam die düşnüyorm bazi arkadaşlar terapi almam gerektigini diyor bu durumu yaşayan arkadaşlar bana yardimci olabilir mi acaba nasil çözümlediklerini internettende araştirdm vajinusmus olabilecegim yaziyor bu ne kadar doğru?

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kardeşim önce geçmiş olsun aynı sorunu bizde yaşadık. eşimle severek evlendik uzun bir konuşma sürecimiz vardı 4 yıl gibi. ilk gece bizimde hüsranla geçti 6 ay kardeş gibi yattık yan yana. internetten araştırmalarımla eşimin vajinusmus olduğunu öğrendik. ilişki sırasında istemsiz olarak kendini kasması sonucu ilişkiyi giremiyorduk. Allaha şükür psikolojik destek alıp bu durumu hallettik senin söylediğin gibi ultrasonla filan olan bir şey değil. ayrı ayrı veya birlikte seanslar halledilecek bir konu. Kesinlikle psikolojik destek alın.

0|0
    0|0
    • 3ay

sorun varsa istersen burda istersen özelde cevaplayabilirim.

• 3ay

bence bu durumlarıda ailenize aktarmayın zaten evin içinde husursuzluğunuz vardın olaylar dahada büyür.

• 3ay

ilişkiye girmeden önce ikinizde sıcak bir duş alın. sen eline bir ayna al ve vajinanı karıştır biraz onu tanı. rahatlatıcı müzikler dinleyin ( kuş sesi, su sesi vb. ) ilişkiye girmeden önce biraz kaslarını sıkıp 5 sn. kadar rahatla gevşe hareketleri yapabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 13

• Vajinusmus bu deidğin zaten. Cinsel terapi uzmanına gitmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Vajinusmus problemin var. Uzun soluklu bir tedavi seni bekliyor. İşinde uzman bir doktordan yardım alman gerekiyor. Diğer türlü o işi hiç yapamaman ihtimal dahilinde. Fazla vakit kaybetme derim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tesekkürler umarim atlatabilirm kisa zamnda

• 1 yıl çok uzun bir süre keşke bu kadar ertlemeseydiniz.. en kısa zamanda bir tedaviye ihtiyacın var..

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle mi 😐 bu tedavi nasil bişey.. Doktor ultrasonla açiyormuş tedavi uzun sürecekse öylede denesem mi

• 3ay

bazı şeyler burdan açık açık yazılmıyor maalesef yorumları siliyorlar, üstelik özelinizle ilgili herşeyi buraya açık açık yazmanızı bende istemem şahsen, siz bilirsiniz geçmiş olsun..

• 3ay

Saolun teşekkürler

• Hanimefendi oncelikle psikolojik tedavi sureci baslamali anlattiklarinizin hepsi vaginismus belirtisi

0|0
    0|0
  • Eşine biraz bira falan içtikten sonra p*rno izleyin ve akışına bırakın. Sen p*rno izleyince ilişki istemezmisin istek olmuyor mu peki islanırsın ve aynısını yaparsınız birlikte

0|0
    0|0
  • tedavi görün

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • İçki iç sonra ilişkiye rahat tirajlar girersin ve azdırıcı al bir kereye mahsus sonra hiç birşey kalmaz

0|0
    0|0
  • bence ailenin kocana suçu atması direk seni savunma içgüdüsü. sen rahat olsan adam rahatça sokar bunun yapamamak ile ne alakası varmış enteresan.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum aklimi kariştirdilar oglanin nefsi kuvvetli değil bir insan sürtünerek tatmin olamaz diyorlar sen bagirsanda çagirsanda yapmasi lazim nefsi gelince durdurmazsin diyolar

• 3ay

uzmana gözükmelisiniz.

• 3ay

Teşekkürler

• Aileye Nasıl söyledin bunu. Utanırım lan ben

0|0
    0|0
    • 3ay

Annem herseyimi bilir onla aradaş gibiyiz eşiminde ablasi eşime sordu o söyledi (bazen sorunlu geciyo hastanelik felan olabiliyosn o durumlari düşünerek)

• 3ay

Yok hic bisey kullanmadik bu zamana kadar

• 3ay

Dene istersen. Eczanede vardır

• Yani daha tam gitmedimi

0|0
    0|0
  • bence ıyı ıslanmıyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle haz almiyorm

• 3ay

nasıl alıstırabılırım

• 3ay

İnan bilmiyorm beylere sormak gerek aliştiranlara. L

• Her evli çiftin ilk birkaç ilişkide yaşadığı şeyler sizde çok uzamış. Eşin sen kuruyken giremezki hala daha bâkire olduğun için o bölgen genişlememiş. Eşindede sendede suç yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne yapabilirz bu sorunu aşmak ama doktorada gitmek istemiyorum kendiliğinden olsn istiyorm 😐

• 3ay

Peki boşalınca çok Sıvı geliyormu?

• 3ay

O Sırada eşin gelip girebilir bence 😊

Kızlar Ne Diyor 4

• Vajinismus girdiginde kasiyorsun ordaki kaslarini ve giremiyor/cikamiyor. Öyle bir durum degil sendeki, seninki psikolojik

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne yaparak aşabilirim peki bu durumu

• 3ay

Psikologa git yoksa bosanir. Daha böyle birseyi kabul edecek birini hayatimda duymadim. Helal olsun dayanmis simdiye kadar

• 3ay

O da öyle başka biri olsa seni döver elini kolunu bağlar gene yapar ama ben sana kiyamiyorum diyor ve denemede en ufak iniltimde ne oldu canin yandi mi die soruyor doktora gidecegm umarim faydasi olur teşekkür ederim yorumun için

• bence kesinlikle vajinusmus var geçmiş olsun ama o kadar endişelenme bence psikologlar yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Doktor tedavisi şart sana

0|0
    0|0
    • 3ay

Hmm öyle mi kendi kendime aşmam imkansiz mi sence

• 3ay

1 yıl geçmiş hem psikolojik olarak da rahatlarsın erteleme bence

• 3ay

Bu sefer erteleme olmayacak inş

• Canım senin sorun büyük psikoloğa git tedavi olman lazm