Kızı yatağa atmak için her şeyi yapıyor, gerdekte namus abidesi kesiliyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

Bu insanlık için vicdani bir soru ama sonu yine cinsellikle alakalı olsa da bence kişilik meselesi

insanlar kızları yatağa atmak için parasını endamını varını yoğunu ortaya koyuyor ondan sonra gerdek gecesi bu kız bakire değil deyip namus abidesi kesiliyor e o kızları o hale getiren yine bu gençler değilmi millet bu nasıl lahana turşusu sizce herkes adam gibi dürüstce cevap versin lütfen !

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki, Sorunun cevabı şu arkadaşım. Dünya ahret bacım, Uzayda yakalarsam karım.

Bizim hemcinslerimiz hakikaten bir CİNS. eşi benzeri görülmemiş. Avrupa da bu durum normal gibi karşılanıyor.Olabilir başkası ile ilişki yaşamıştır bende yaşadım gibilerinden bahsediliyor fakat ülkemizde mahallesindeki kıza namus bekçiliği yapan, köşeyi dönünce çektiği etek altı görüntülerle mastürbasyona oturuyor. Hakikaten bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

Bir yakınımızın olayını aktarayım, Eğitimine, kültürüne ve bilgisine toz kondurmayan kişi olan Annesi diyorki o kız olmaz bu kız olmaz, o kız oğluma layık değil, bu kız çok erkekle dolaştı bütün mahalle biliyor falan falan ... Ee sorduk senin oğlan kaç kızla dolaştı. Aman canım erkek o yapar. Eee seninki erkekte milletin çocuğu erkek değil mi o zaman ? Evlenilecek kızları, EĞLENİLECEK kızlar haline getiren kim ? İşte sen ve senin gibi çocuğu olanlar.Ozaman gidipte ona buna laf sokacağına laf anlatacağına, kadın kadına dedi kodu yapıp "ay geçenlerde filancayı aradım bir sesi geliyordu soluk soluğa, müsait değilim sonra görüşelim demez mi ?Belli ne yaptığı gene kim bilir kimin altında" diyen sen ? O altında kaldığı kişi timsali altına alanlardan biride senin oğlun değil mi ?

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bir kizin adi ciksin bütün erkekler ona kosuyo belki bizede bisey cikacak diye

ama bayanlarda o yok kadin kovalayan erkek sevmiyoruz biz bayanlar

cünkü ölesinin gönlü yok sade beldeki uckuruna caliyo kafa

0|1
    0|0
  • öncelikle karşı cinsimden böyle bir itiraf duymak beni çok mutlu etti .seni tebrik ederim :)) bence erkekler bir baynda bakirelik aramadan önce kendi kafasında ki yırtıkları diktrmeli ..

0|0
    0|0
  • bir tür kişilik bozukluğu öyle insanlardan uzak durmak gerek

0|0
    0|0
  • Erkekte ki zihniyeti hiç çözemedim ben yani tamda dediğin gibi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ! Ben döverim de severim de ama kadınım saygıda kusur etmesinle aynı mantık hatası

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum

0|0
    0|0
    • yav arkadaş kendimden yola çıkıyorum yinede adam değiliz diyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• senin kızgınlığın bekarete önem vermenin saçmalığına mı? yoksa adamların bakire kız sayısını azaltmasına mı onu anlamadım :)

bakire olmadığını gerdek gecesi öğrenmek normal mi sence?

bu tip ilişkiler tencere kapak misali çok güzel birbirlerini buluyorlar zaten

bekarete önem veren okumuş kültürlü ve modern bir erkeğin bulabileceği en ideal kadın, çok güzel yalan söyleyen bir kadındır... gerçekten bakire olan bir kızla modern bir erkek zaten anlaşamaz. bekarete önem veren erkeklerin ortak özelliği toy olmalarıdır. evlenip ileride boşanırlarsa tekrar evlenmeye karar verdiklerinde kriterlerini gözden geçirince anlarlar eskiden toy olduklarını...

0|0
    0|0
  • o hale getirmek nedir anlam veremiyorum sende öyle bir konuşmuşsunki sanki kız telef oluyor bekaretini yitirince...

geçin bu işleri

0|0
    0|0
  • Erkek ister kadın dur demesini bilecek zira erkeğin kaybedeceği birşey yok. Bu durumda kadın bu gibi durumlara daha çok düşünmeli ve ona göre davranmalıdır.

0|0
    0|0
  • Defalarca değindik...

Bakir olmayan erkek, bakire kız istemesin.

0|0
    0|0
    • millet şerefsiz şerefsizim hepimiz de i*nelik var

• Sesli güldüm... :)

• kübra bencede buna herkes sesli güler kimse bakir değil köydekiler bile sex yapıyordur kendi sevgilinde bakir değildir inan buna üzülerek diyorum

• Böyle çakallıkla kızmı düşürmeye çalişyon yemezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...