Arkadasim kizlik bozdurmus?

Iyi aksamlar herkese 🙋 arkadasim bugun telasla beni aradi sevgilisiyle iliskiye girdim cok agrisi varmis hamile kalirmiyim diye surekli soruyo bu agri normalmidir falan diyo benimde bir bilgim yok size sormak istedim bilgi verirseniz sevinirim :)

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sanki 100'lük bozdurmuş bu ne rahatlık asdsfdfsd
    Normaldir heralde, önlem alması gerektiğini bilmeyecek kadar aklı yokmuymuş?

1|0
    0|0
    • 3ay

Yokmus işte bende ona kiziyorum

Erkekler Ne Diyor 25

• Kuyumcuya mı bozdurmuş

4|1
    0|0
  • Hepte nedense bir arkadaş sorulur

1|1
    0|0
  • İçine boşalmış mı?

0|0
    0|0
  • İlk ilişki sonrası o bölgede bir kaç gün ağrı ve ara ara kan gelmesi normaldir. Ama o ağrının hamilelikle pek bir alakası yok. Şayet tehlikeli dönemdeyse ve partneri seks esnasında içine boşaldıysa, hamile kalmış olabilir.

0|0
    0|0
  • İlişkiden sonra ağrı bazen normaldir. Sonuçta hiç alışık olmadığı bir şey giriyor. Birde erkek deneyimsiz ve sert giriş çıkış yaptıysa olur bazen. Ayrıca kız ufak tefek vajina dar ise Penis te biraz büyük ise yine olur. Bir iki günde geçmesi lazım geçmiyorsa o zaman sorun var demektir.

0|0
    0|0
  • Nasil boylesi ozel bisey arkadasla paylasilirki... en son adeti ne zaman baslamis.. ne kadar varmis digerine

0|0
    0|0
  • Dolar düştü diye hemen bozdurmuş tabi.

1|0
    0|0
  • Sevgilisi kuyumcu galiba :D, çocuk içine boşalmadıysa hamile kalmaz niye kalsın

1|0
    0|0
  • Çocuğa isim düşünsün. Erkek olursa naim kiz olursa naime koysun.

0|0
    0|0
  • Ilk ilişkide zorlama olduysa ağrı olabilir

0|0
    0|0
  • Normaldır kaslarını kevsemesi gerekir. Birden yüklendiyse ondan olmustur hsp icsin hamile kalmaması ıcın

0|0
    0|0
    • 3ay

Dogum kontrol hapı dimi peki sadece bugunluk mu icsin devam ettirsinmi kac gun icmesi lazim? Cok acil ya

• 3ay

Ah bende bir bilsem simdi burdakiler dalga gectilerde napiyim hic alanim olan bir soru degildi

• 3ay

Sen benim özele yaz her konuda bilgilendiriyi ortalıkta yazılms csnım

• Artık olan olmuş

0|0
    0|0
  • gelseydi ben bozdurtmazdım, çek senet yapardık.

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum hic ilişki yapmadım doktora gorinsun

0|0
    0|0
  • Kactan bozdurmus. sanki çeyrek bozduruyor😄😄😄

1|0
    0|0
  • Para sanki bozdurmuş ne kadar rahatsınız

1|0
    0|0
  • Boşalma olmusmi icine

0|0
    0|0
  • Birleşme olmuşmu

0|0
    0|0
  • Detaylıca yaz bana içine boşalmış mı neler olmuş bunu bilmeden Nasıl söyleyelim

0|0
    0|0
    • 3ay

Icine bosalcagi sirada karnina bosalmis yani cocuk eminim bosalmadim diyomusta korkularmis bisey olmustur diye

• 3ay

Olmamıştır kesin pisikolojik şu an arkadaşınındurumu yazsana bana detaylı konuşalım

• İçine boşalma olmuş mi o önemli

0|0
    0|0
  • Kuru kaçtan bozdurmuş bari.

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanmadılarsa evet hamilelik ihtimali var.

arkadaşının partneri hernekadar karnına boşalmış olsada zevk suyundada sperm var (penisten gelen kaygan şeffaf sıvı).

ağrısı olması normal ilk defa olmuş hele birde partneri biraz sert davrandıysa

0|0
    0|0
  • bosalma olmusmu

0|0
    0|0
  • Kendi bozdurmuş suçu arkadaşına atıyor

0|0
    0|0
  • Arkadaşına söyle onun ben Ammınakoyıym.

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cok guzel bısey dımı sırıtıyosun

2|0
    0|0
  • bence çok abartıyolar bu ilk ilişkileri :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Katılıyorum beynimi yedi kız :D

• ne kadara bozdurmuş 😂😂