Bekaret hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Sizce bakirelik sadece bir zardan mı ibaret.? Yani şurda okuduğum sorulara bakıyorum..Erkeklerin bakirelik testi olsa keşke diyenler var..Peki kızlar Arkadan verdiğinde ya da sürtünme ile ilişki kurduğunda oral yaptığında deliler gibi seviştiğinde kızlık zarı sağlam kalınca gerçekten de kendilerini bakire hissediyorlar mı ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• bekaret zar değil bedenin korunmasıdır.her haltı yiyip zarı duran kişi bakireyim deme hakkını kaybeder.

1|4
    3|0
    • gerçekten senin gibi gerçekleri görebilen kızlar oldugunu bilmek beni duygulandırdı :D genelde kızlar bu konuda senin gibi düşünmüyor..

• kızlar seni eksilemiş anlaşılan onlar arkadan veripte bakire takılanlardanlar :))

• kızlarda olabilir hayranlarımda olabilir.ne desem eksileyen bir kaç kişi var sitede :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ruhunda he şeyi yaşayıp arınanlardan arınık olması lazım. Nihayi cevabım; bakirelik bedenden çok daha derinlerde ruhta da olmalı. Yoksa beden bir gösterge olamaz. Oranın korunması dışında yaşananlar masumiyeti götürür zaten.

0|1
    0|0
  • "arkadan verdiğinde"

ne iğrenç bir tabir... yediğine pis deyince yiyen yemek mi iğrenç oluyor yiyen mi acaba?

2|0
    0|2
    • düzeltme yapalım..Anal yoldan ilişkiye girdiğinde :) sanki yapılan iş çok güzel de tabiri kötü oldu..Herkes arkadan girmek arkadan vermek tabirini kullanır bizim toplumda buna alış bence..

• ya güzelim sen niye her lafa atlıyosun git işine bak..sen sıradan kızlardan değilsin..Lezbosun ama sanada saygımız var git kız arkadaslarınla ne halt yiyosan ye çok umrumuzda değil :D

• saygıyı anca laf salatasında biliyorsun işte.. şaşırmamak lazım

• sanane... sıkılmadınız mı kadına ait şeyleri yargılamaktan sorgulamaktan. size hiç düşmez bunu konusmak :) kadının kendi kararı. sevişir sevişmez. tam sevişir yarım sevişir.

2|0
    0|6
    • benim erkeklerle işim olmadı ki yaram olsun :) ilk ve son sevdiğim de kadındı.. çocukca laf sokmalar da tam size göre zaten. bizimle yarışamıyorsunuz.

• :) seni dinleyecek değilim. beni burada göreceksin.

• iyi tamam gitme :D takıl buralarda :P

• Benim düşüncem, eğer bir kız bakireyse, her anlamda öpüşmeden ileriye gitmediyse, safsa evlenecegi kişide öyle olmalı.. Saf temiz bir kızın karsısına 10 tane kadın götürmüş bir erkek gelmemeli, o erkekte o kız kadar saf olmalı.. Tam terside olabilir, bir erkek kendini evlenceği bayana sakladıysa, karsısındaki bayanda kendini ona saklamış olmalı.. bu işler karşılıklı yani.. kendisi her önüne gelen kızla yapıp "bakire istiyorum" diyen erkekleri de hiç anlamış değilim..

1|2
    0|1
    • orası öyle evet..Allah herkesin gönlüne göre versin..

• Amin..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...