Evli olup, hamile veya cocugu olanlar bakabilir mi? Ya da bekar olup bilgisi olan kizlar?

Pazar gunu olmam gerekiyodu, olmadim. Belim cok agriyo bunun disinda regl olacakmisim gibi goguslerim ve kasiklarimda hassasiyet var. Ayaga kalktigimda basim donuyo bazen ama aniden falan kalkiyorum ondan oluyo diye ustunde durmamistim. Kasiklamda ozelliklle egilip kalktikca bir agri batma oluyo, bazen gaz sancisi gibi de oluyo. Bu belirtiler olasi bir gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa biraz daha beklemeli miyim test icin bir hafta dolsun diye.

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Adetin düzenliyse eğer ve pazar günü olmam gerekiyordu diyorsan eczaneden bir test alıp yap. Hamileysen testte belli olur. Adet ve hamilelik belirtileri bir birine çok benziyor o yüzden kesin bişey söyleyemeyiz.

0|0
    0|0
  • Benimde öyle olmuştu ama umutlandırmak istemem seni ondan sonra bende hamile olduğumu öğrendim ama senin için hayırlısı neyse o olsun :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Allahim evladini size bagislasin 😇 soyle bir ozet gecsem kisa, bir kac ay duzensiz gitmisti enfeksiyon dedilerdi antibiyotik kullandim sonra duzene girdi tekrar son iki aydir gunu gunune oldu bu ay sekti, olmam gerekenden bir gun once dis agrisi cekiyodum bir tane agri kesici almistim acaba diyorum o geciktirmis de olabilir mi? Hani umutlanip sonra negatif sonuc gorursem uzulurum biliyorum 👀 sabah agzimda metalik bir kan tadi gibi bisey vardi disim kanadi heralde dedim ustunde durmadim gerci.. bir de belim cok agriyo ve uyku duzenim iyice bozuldu ve cok uyuyorum sende de boyle olmus muydu ya da belirtilerin neydi paylasirsan cok sevinicem 😇 kisa dedim ama uzattim kusura bakma 🙈

• 3ay

Yok canım önemli değil sen beni takip et ben seni elimden geldiğince bilgilendiririm :)

• hamilelik ilk ayda belirti göstermez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...