Ozellikle kizlardam cevap bekliyorum?

Her adet oldugumda idrar yollarim yaniyor hem adet ağrısı çekiyorum hem idrarimi tutamiyor yanma hissediyorum size de oluyor mu genelde her ay yasiyorum artik dayanilmaz hale geldi doktorlar hep ayni ilaclari veriyor bıktım lutfen bilginiz varsa yardimci olun

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş o bendede var adetimin başları çok ağrılı geçer ne kadar kendime dikkat edersem edeyim ayaklarım en ufak soğuk görsün Ağrısı dayanılmaz oluyor. Adetimin sonlarına doğru küçük tuvaletimi yaparken önce çok yanıyor sonra tuvaletimi rahat yapıyorum ben normal diye biliyorum her ay bu oluyor zorlanıyor çünkü ama doktora gitmekte fayda var eğer yeni çıktıysa

1|0
    0|0
    • 3ay

Benim gecmiyor ama o yanma ilac kullanmadan cok su tuketirim soguk su kullanmam hep corapla gezerim yaz gunu bile gozlerimden yas geliyor tuvaletimi yaparken

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu rahatsızlığınızın cevabını burda bulamazsınız, çünkü buna sebep olan faktörleri tespit etmek için sizden tahliller alınması incelenmesi gerek.. doktorlar hep aynı ilaçları veriyor dediğine göre ya hep aynı doktora gidiyorsun ya da hep aynı tip hastanalere gidiyorsun.. bir araştırma hastanesinde muayene olmanı öneririm.. kafamda bazı cevaplar oluştu yorum yapmak isterdim fakat tıpta muayene olmadan söylenilecek sözler bazen hayati önem taşır sağlık ciddi bir konudur çünkü..

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok sık sistit olurum dahiliyeye çıktım bir toz antibiyotik ve ağrı kesici verdi. Genel cerrahiye gittim ayni ilaç en son acile gitmiştim idrarimda kan çıkıyordu yine aynı ilaçlar. Yumurtaliklarimda da cok agri oluyor adet donemimin haricinde ve adetim en az 9 gun suruyor adetim bitsin yumurtaliklarima baktirmaya gidicem daha 18 yasindayim ama alt yollarimdan bıktım

• 3ay

Tekirdağ ın bir ilçesinde

• 3ay

Hmm peki..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...