Evleniyorum ama cinsel tecrübem yok...

merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında bir gencim gelecek hafta sonu evleneceğim ama bundan önce cinsel ilişkide bulunmadım yani bakirim eşimde bakire oda bu konuda hiç bişey bilmiyor ben çok korkuyorum.başarısız olurum diye sizce nasıl davranmalıyım ve ilişki anında neler yaşadınız tecrübelerinizden bahsederseniz birazda olsa rahatlayabilrim lütfen ciddi olmayanlar yazmasın şimdiden cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bana göre çok hoş masumca bişe 2 acemi ilk deneyimleri olacak biraz utangaç biraz 23 senenin verdiği ateş bence o gecenin keyfini çıkarmaya bak hiç düşünme böyle şeyler birbirinizi seviyorsanız cinsel sorunları beraber aşarsınız anı yaşa içinden gelenleri yap filmlere kapılma ilk geceden işi berbat etme sakin ol kendini çok fazla kaptırma çokta donuk olma. yinede içim rahat etmez diyorsan antremana çıkabilirsin ama boşver derim eşinle yaşa o anı

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok tatlısınız:)maşallah

link

herkes yıllardır yapıyor,onlar da bilmiyodu

rahat ol;)

0|1
    0|0
  • bişey olmaz akışına bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• merak etme gerdek gecesi namazdan sonra birden başka bir erkek oluveriyorsun bakirlik felan hak getire sanki 300 yıldır seks yapıyormuş gibi oluyorsun sıkma canını

2|1
    0|2
  • İyi işte; birlikte sevişe sevişe zamanla öğrenirsiniz...

1|0
    0|0
  • tecrübem yok derken sevişme filan yaşadın birleşmemi yaşamadın

0|0
    0|0
    • hiç bişey yaşamadım sadece dudaktan 1-2 defa öpüştüm o kadar

• Kendini kasmana gerek yok , olayı gayet sıradan birşeymiş gibi düşün ama eşinle anı yaşamaya bak. Acele etmenede gerek yok , günleriniz torbaya girmedi ya...

Korkuyor ya da çekiniyorsun ama gereksiz olarak kendini böyle düşüncelere itiyorsun...

0|1
    0|0
Yükleniyor...