Kadınların vücüt temizliğinde titiz olmaması?

Erkeklerin çevresel temizlik olarak özensiz olması sonucu erkekleri pinti biliyoruz ve öyleyiz. ama şuana kadar gördüğüm kadınlardan hemen hepsinin vücut temizliğinde iyi olmadığını gördüm ve bu konuda erkeklerin daha titiz olduğunu geçte anladım. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar titiz olmak zorunda erkekler olsada olur mesela benim koltuk altım belli olamaz ama nişanlımınki rahatsız etmez ya ne bilim kadın daha bir temiz olmalı ama ihmal eden çok

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığın yer yüzündendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet çevremizde o tarz kadınlar fazla ancak erkekten daha çok dikkat ettiğini düşünüyorum

0|2
    0|1
  • Evet erkeğe oranla bakımına dikkat etmeyen kadın sayısı daha fazla

0|2
    0|0
  • hımmmm

0|1
    0|1
  • Bence kadınlar titizdir yaw

0|2
    0|1
  • Kadınlar titiz değil derken?

0|1
    0|1
  • Gay ol o zaman :D

2|0
    0|1
    • 3ay

kadınlar güzel varlıklar, kadın olsaydım lezbiyen olurdum (:

• 3ay

homofobiğim birde ben :3

• Evet haklı olabilirsin gerçekten bazı erkekler aşırı titiz fakat bu erkekler bayanlardan daha bakımlı anlamına gelmiyor😊

0|0
    0|0
  • Sen hep pis ve bakimsizlara denk gelmişsin

0|0
    0|1
    • 3ay

bunu kadınların kendileri dile getiriyor, eğer planlanmış birşey varsa kadınlar dikkat ediyor ama hiç plan yokken sevgilini alıp birlikte olduğunda pişman olacak noktaya geliyorsun

• Genelleme yapamam kişilik meselesi temizlik alışkanlığı yoksa o kişi pistir kız erkek farketmiyor 😊

0|1
    0|1
  • Sen hep pasaklılarla olduysan bize ne..

0|0
    0|1
    • 3ay

hadi biri pasaklıydı hepsi mi öyle? hem benim dikkatimi çekti çoğuna sordum kadınların kendi verdiği cevap bu erkekler daha titiz diye

• Bende bu sene farkettim, dekolte giyiyolar bari tüylerini alsınlar o bölgelerdeki ve bazıları o kadar makyaj yapıyoki suratları çok pis gözüküyo. Kendi hemcinsimi kötülemeyeyim diyorum ama bana bile itici geliyo

1|1
    0|0
    • 3ay

hiç sorma ya. maalesef hazırlık olmadan önceden planlanmış olmadan bu tür konularda kadınlara yakınlaşmamayı tercih ediyorum yoksa soğuyor insan. ki erkeklerin çoğu böyle

Erkekler Ne Diyor 2

• Vajina kıllarını almiyolar onu mu diyon reyiz

0|0
    0|0
  • Evet kadinlar gercekten pis. Hele kiz yurtlarini bir gorsen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...