İlk gece kanamazsa diyelim kimseyle olmadığımı nasıl ispat ederim?

Aklıma takıldı içim içimi yiyorum. Ya böyle birşey olursa nasıl ikna ederim eşimi? Bundan dolayı bana guvenmezse ya? Doktora gitsem sizce şimdiden kızlık zarının cinsini öğrenebilir miyim?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• ona aynen şunu söyleyebilirsin.. benim bakire oldugumu anlasan gerçektende bakire oldugumu görsen ama velev ki ben biçokkişiyle ters ilişikiye girmiş olsam budurumda bakire oldugum için hersey güllük gülistanlıkmı olur? yani kısaca bakire olan herkes namusludur dıye bişey söylenemez. olaki bakire olmayanada namusssuzsun denemez. çünkü belki oda kandırılmıs ve hayalleri kirletilmiş bir zavallı kız olabilir.. bilmem anlatabildimmi

2|0
    0|0
    • 3ay

çok guzel anlattın.. çok haklısın gerçekten keşke hepsi böyle düşünse ama hemen peşin hüküm verir de bana düşman olursa diye korkularım var...

• 3ay

:D :D çok zekice... mantıklı bir erkek işte... haklısın... bıktım bu bekaret sorununu üstümüze itelemellerinden... her birşeyde korkudan acaba bozuldu mu diye dolanıyorum.. cidden kafam iyice bozuldu.

• 3ay

bakın hanımefendi.. neden kendinizi üzüyor ve boş yere strese girip sağlığınızı bozuyorsunuzki.. siz kendinizi bildikten ve kendinize güvendikten sonra baskaları inanmamıs güvenmemiş neye yarar.. boşverin ve hiçkimse için kendinizi üzmeyin.. önce kendınızı sevin.. inanın bana sizi anlayan ve size kendi kadar güvenen biri daha çıkacaktır karsınıza.. bu hayat neleri çıkarmadıki karsımıza değilmi? neyi çağrıştırısanız o gelir önünüze.. onun için sadece pozitif olun ve pozitif düşünün.. sakın karamsarlığa bulaşmayın..

En İyi Kız Görüşü

• Acaba o bakir mi? Bu kan olayina ne olur takilmayin. bakireysen, kanasada kanamasada vicdanin rahat olmali. ne cok korkutmuslar zamaninda.. hey Allahim.. esim bende zerre süphe etse, buyur kapi orada.. yok dul kaldim yok bilmem ne.. ne takcam bunlari.. böyle yobazdan kurtulduguma sevinirim

1|0
    0|0
    • 3ay

ne guzel yazmışsın haklısın gerçekten.. valla bıktım yaa psikolojim bozuldu ortalık da deli gibi dolanıyorum bu yuzdne.. kendimizi begendircez diye erkekelre yapmadık şey kalmıyor...

• 3ay

Valla cok kücük yaslarda, daha bekaret ne bilmeden beden egitimi dersinde ufsk bir kanamam oldu kücpk bir kaza sonucu. neyse o zamanlar bekaret ne onu bile bilmiyodum derken büyüyünce ögrendim. nasil korktuysam 21 yasinda falan adet sancisindan dolayi muayeneye gittim. doktora anlattim durumu.(yurtdisiyim) doktor kizdi bana, bir kac damla senin bekaretini belirlemez iliskiye girmedikten sonra dedi. neyse muayene etti bisdy olmamis. su anki aklimla diyortm zaten o igrenc, kan takintili zihniyetle evlenmem. sanki karsimdaki bakir olacakta ( minik bir ihtimal anca).. Demem o ki sakin kasma kendini. kendini biliyosun nede olsa

• 3ay

ne guzel yaa... dogru haklsıın... ben de senin gibi düşüneceğim... bakir de değiller zaten...

Erkekler Ne Diyor 19

• mahkemeye mi çıkıyorsun gerdeğe mi giriyorsun belli değil, ne ispatı?

4|0
    0|0
  • Şimdiden kızlık zarı türünü öğren. Esnekse kanama olmaz sadece.

0|0
    0|0
  • sen onu 2dk da tanıyıp gerdeğe geçmiyorsun o seni aylarca tanıyor güvenini kazanmışsındır o gece evet kafasında sorular olur ama güvenecektir sana sen inanmıyorsan gidelim doktora de

0|0
    0|0
    • 3ay

şimdiden taktım... doktora bile gittim zaten... bakire oldugumu söyledi ama kadına o an soramadım ne türü kanar mı kanamaz mı gibisinden... ortam gergindi kadın bana kızmıştı. Sonra diyemedim çıktım geldim... Ama şimdi gene m doktora gitsem diyorum... En sonunda doktorun teki bozacak... ne çilem varmış yaa..

• 3ay

oo sen çok özele girdin :D D: gerek yok bunları ifşa etmeye boşverrr... genelde de bu tarz yaparım ama hiç acımamıştı.. ben direk vajinayı bile ellemiyorum bişey olur diye... nasıl bu oldu anlamadım bundan dolayı kaybettiysem o mereti.. lanet olsun ne deyim... bundan dolayı da bir çocuk beni anlamazsa kişiliğime ragmen allah asıl onun belasını versin deyip geçip gitmeli..

• 3ay

yavaş kzım durr :D sakin ol... ben merak ediyorum işte dedim ya bakireyim bayan vücudunu merak ediyorum nasıl ilgileniyorlar onunla ifşa etmek değil ki amaç öğrenmek bilgilenmek kör cahil gitmemek onun için birkaç sorum vardı sen istemedin özeli

• Evlilikte güvensizlik olursa ben ona evlilik demem onun için her erkek ve her bayan evlenmeden önce cinsellik Hakkı'nda bilgili olacak

0|0
    0|0
  • Ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Saçmalama nasıl öğrenecenki doktora gitmeden..
    Şimdiye kadar kimse öğrenmek için gitmedi sen ilk olup doktora git istersen..
    Kan gelmedigi icin sana inanmazsa o. zaman gidersin doktora. . Ama rahat ol şarıl şarıl kan gövdeyi götürecek :)

0|0
    0|0
    • 3ay

off ben doktora da gittim zaten :( ama o an soramadım. bakire oldugumu söyledi.. o kadar artık takmışım ki doktora guvenemiyorum başka doktora mı gitsem diyorum hem bu olayı da sormadım diyorum bunu da sorayım diyorum...

• 3ay

Tabiki içeriye enaz yarım parmaktan fazlası girerse bozulur.
      Rahat ol..

• 3ay

sağol gene içim rhtladı biraz... her şeyden korkar oldum.. mesela masturbasyonda canım acısa biraz o bölgede korkuyorum içeri girmese bile bişey... çarpsam bir yere korkuyorum elimle yanlışlıkla acıtsam korkuyorum.. iyice paranoyk oldum.

• Zor iş aradaki güvene bağlı o mesele

0|0
    0|0
  • 2. gece kanatarak

0|0
    0|0
  • Test Yaptırabilirsin. Eşinin yanında.

0|0
    0|0
  • Tabiki ogrenebilirsiniz sorun etmeyin

0|0
    0|0
    • 3ay

özelde bakar dimi her özel. muayene ucreti verip bakmam derse doktor naapcam? bir de aslında daha once gitmiştim buna muayeneye kadın içeri birşey sokmadan baktı sadece... ama bazıları bana böyle bakılmadıgını söyledi içeri birşey sokuluyormuş. hangisi dogru? içeri sokarsa doktor bile bozar o zaman değil mi?

• 3ay

ne biliyimm doktor dikkatsizlik yaparsa diye bir daha risk e giremedim ama hala da içim içimi yiyor... doktorun benimle konuşup bni inandırması gerek ya...

• 3ay

Boşuna evham yapıyorsunuz bende saglikciyim böyle birşey mümkün degil

• Doktora gidersiniz

0|0
    0|0
  • Hastane raporu al

0|0
    0|0
  • Edemezsin

0|0
    0|0
  • Edemezsin.

0|0
    0|0
  • Daha fazla gir der zorlarsın kanar

0|0
    0|0
  • :D zorlama bukadr. inanmazsa kendi kaybeder

0|0
    0|0
  • Edemezsin. Öncesinde onunla birlikte hastaneye gidip hymen kontrolü yaptırabilirsin ama gerçekten gerek var mı?
    Evleniyorsunuz, hayatı birleştiriyorsunuz sonuçta, sana güveniyor olması lazım. Eğer öncesinde bir ilişki yaşadıysan söylemeni bekler zaten.
    Önemsiz demek mi bu? Değil. Şahsen evlenmeden önce ilişkiye karşıyım, karşımdaki kadında öyle olacak, kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0
    • 3ay

peki sen ne yapacaksın.. kız kimseyle olmadıgını söylüyor.. ama boyle de bişey olursa?

• 3ay

Saçmalama :) Dediğim gibi rahatla. Sen kendinden eminsen korkun ne?

• 3ay

ne biliyim yaa... her ihtimal üzerinde duruyorum.. orayla ilgili canım acısa acaba diye şüpheleniyorum. çok zor diyorlar gerçi öyle bozulması illa ilişki ya da içeri birşey girmesi gerek diyorlar... bale atçılık dalış gibi sporlarla bile binde bir bozuluyormuş. Yaa valla böyle bişey gelirse başıma yaşayamam.. ben de kimseyle öpüişmeyen etmeyen dikkat eden bir kızım.. evlenince böyle olmazsa da çocuk bundan dolayı şüphe duyr benden ayrılmak isterse kahrolurum.. haketmiyrm çünkü...

• Namuslu kızı bulayımda varsın kanamasın

1|0
    0|0
  • Bakınca dışından belli değil mi bozulup bozulmadigi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Niye ispat etme gereği duyuyorsun sozune güvenmeyen bir insanı asıl sen kabul edebilir misin? Hadi değilsin diyelim sen bu kadar takıyorsun acab o bakir mi? Bunu neden takmıyorsun. kimseye birşey kanıtlama çabasına girme lafına sözüne inanmayan sana güvenmeyen bir insanı asıl sen hayatında isteme...

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum ya. şok olur insan ben olsam içimi çeke çeke ağlarım heralde :s

0|0
    0|0
  • eger evlenecek ve o anı yasayacaksanız zaten birbirinize guvenıyor olmanız lazım.

0|0
    0|0
  • Evlilikte güven mevzusu olur , ve sana her şartla güveneceksin gerçekten seni seviyor ise

0|0
    0|0
  • Bunun ispatini istemek alenen küfür... benim sözüm kafi gelmiyorsa mevzu bitmistir benim icin...

0|0
    0|0
  • Yırtığın yeni mi eski mi olduğunu doktorlat sölüyo 7 gün içindeyse belli oluyo doktor diyor bu 7gün içinde yırtılmış falan ıspatlatsın yani

0|0
    0|0
  • Güvenen eş lazım..

0|0
    0|0
  • Aynen ogrenebilirsn ilm gece kanamazsada kocan cahil degilse anlar esnek oldugunu

0|0
    0|0
  • güvene dayalı olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Dürüstlük kazandırır endişe yapma.

Yükleniyor...