Bazı garip KS üyeleri?Bunlar da neyin kafası? :o

Bu sitede ilginç kişiliğe sahip üyelerin olduğunu farkettim.Bunlar da neyin kafası?

1) Cinsellik hariç başka kategorilerde mesela moda kategorisinde gizli soru soranların amacı ne?Utanç verici bir soru sormuyorlar kim olduklarını bilsek nolur ki.

2) Ilginç sorular mesela:

- Şöfbenle mast yapan kızın sorusu

- Üstüme aseton dağıldı,hamile kalabilir miyim?

- Bülent Ersoyu öldükten sonra kadın mı erkek mı yıkacak?

- Araba kullanırken bir erkek bana yol verdi; plakasını aldım acaba benden hoşlanmışmıdır?

Bir sürü böyle soru soran kişiler var nasıl kafaya sahip bunlar ya?Kendilerince dalgamı geçiyorlar yoksa?Özellikle şunu bunu yaptım üstüme o bu dağıldı acaba hamile kalırmıyım diye soru soran kişiler bu kadar mı bilgisizler?Bu devirde küçücük çocuklar bile artık böyle aptal sorular sormuyorlar.

Not: İyi çalışmalar ve iyi hafta sonları diliyorum herkese <333

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sorular olmazsa ks nasıl eylenceli olacak ki : )) Azda olsa tebessüm etmemizi sağlorlar. Adı üstünde soru. Sorunun komiği, saçması, ve mantıksızı da olacak. Bizlere düşen de onlara elimizden geldiğince, bilgimiz ve birikimimiz yettiğince cevap vermek (:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İyi haftasonları sana da...

Her ne kadar bazen biz de geyik olsun diye espirili sorular sorsak da bunların büyük bir kısmı maalesef gerçek...

1|0
    0|0
  • Onların yine ne yapmaya çalıştıkları belli, millet soru soruyor cevap veriyorsun hatta bakıyorsun internetten iyilik yaramıyor, kelime cambazlığı yapmaya kalkıyor. Bunun gibi bin bir çeşit insan var. En iyisi hiç takmayacaksın 2 kelime cevap ver, geç :)

1|0
    0|0
  • Şofbenle mi :D İyiymiş, Şopen (Chopen) olmasın o, f fazladan olabilir. Elizabeth ten yola çıkarsak :D Bülent Ersoy sorusu ise ayrı bir iyiymiş, o cinsten birini getiririz yıkar artın ne yapalım .)

Plakasını alan ne yapacak onu ise hiç anlamadım, polise bildirip gbt ye falan mı baktıracak araç sürücüsünün ? Araç kiralıksa ne olacak :D

Hakikaten kafalar iyiymiş :)

1|0
    0|0
    • KSda Araç kullanıcısını ondan hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenip galiba aldığı plakanın kime ait olduğunu öğrenecekmiş ona ulaşabilmek için :-)))

• Soru sormak ücretsiz ondan böyle oluyo :)

1|0
    0|0
  • Bir semaver depremi atlattı bu site

1|0
    0|0
  • O değilde böyle sorular daha fazla cevap alırken kültür ve bilim tarzı sorulara da rehavet olmamasını nasıl açıklayacağız? Demek ki milletçe böyle saçma kafadayız. Soranlara kızmamak lazım sadece.

1|0
    0|0
  • Onların oynama alanları parktaki kumlar ama kazayla buraya girmişler. Boşver ablası herkesin zekası yaşına oranla 5 at artmaz bazılarının kide 3 te 1 iner...

1|0
    0|0
  • Mantık hatası sorular daha fazla cevaplanıyor da ondan.

1|0
    0|0
  • Bülent Ersoy sorusu iyimiş :)))))))

1|0
    0|0
  • aynen haklısın pantolonu çıkarmadan sürtündüm hamile kalır mıyım diye soruyolar ya beynine boşaldıklarım k.bakma kabalık ettimse dayanamadıım

1|0
    0|0
  • bu titiz calışmanızdan dolayı size teşekkür ediyorum.bilhassa son günlerde ortya cıkan ...hAGFDGaffAFAFfagFT şofbenle mast yapan kız haa :DDDDDDD

1|0
    0|0
  • o Şofbenle mast yapan kızı bende unutamıyorum bu arada benim araba benim üstüme değil yanlışlıkla dayımı bulup yuvarsını yıkmasınlar adamın :D

1|0
    0|0
  • elleme ablası onalra oynasınlar işte kenarda :)

1|0
    0|0
  • bırak onların kafası güzel güle güle kullansınlar.

1|0
    0|0
  • Sormaları bir yana sitenin seviyesi ve kalitesi de düşüyor.

1|0
    0|0
  • herkes mal ya 3 yaşındaki çocuğun bile beyni daha fazla çalışıyor :)

1|0
    0|0
  • on numara bir çalışma ellerine sağlık

gerçeklerle neşelendik

1|0
    0|0
  • herkes aynı hayatta :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide çoğu dalga amaçlı

1|1