Lezbiyen videoları neden beni tahrik ediyor?

Merhaba, sitelerde p*rno izlerken lezbiyen videolarına bayılıyorum çok hoşuma gidiyor, birbirlerine dokunuşları, vücutlarında gezdirişleri, öpüşleri, okşamaları, hareketleri, birbirlerini kucaklamaları, üst üste dolanmaları acayip çıldırtıyor beni.Cinsel organlarına dokunmadan birbirleriyle olan uyumları, sevişmelerini izlemekten büyük haz alıyorum.Vajinasız lezbiyen filmleri daha çok hoşuma gidiyor hani ilişki olmadan sadece vajina görüntüsü olsa da olur.Bu aralar bu videolara çok sardım bir erkek olarak niye beni bu kadar tahrik ediyor anlamıyorum ama harbiden çok estetik ve çok nazikler.Siz de izliyomusunuz?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Seni niye mi tahrik ediyor?Çıplak kadın neden tahrik etmesin yahu? Onlar lezbiyenler için değil ki sadece

0|1
    0|0
    • hayır giyinik olsalar bile dokunuşları öpüşleri vs tahrik ediyor.

• pislik pislik ya başka bişe değil, normal video izle bari gayi napıyosunki.

• Sen lezbiyeni napıyorsun yahu senin kafan mı güzel? Sen erkeği tiksinç buluyorsan ben de kadını tiksinç buluyorum,saftirik gay oldu hemen sanki.

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemiyorum , önermiyorum , azıcık duygu sonra şehvet

3|2
    1|0
    • bende önermiyorum, o kısım yazdığım gibi güzel değil zaten doğal erkeklileri var napiym plastik cinsel ilişkiyi izleyip.

• haklısın

• belkide o şehvet kısmı beni etkiliyordur :P

• :D:D normal bişiy bir kız kendi kendine dokunsa ondanda etkilenirsin ki

0|1
    0|0
    • yoo etkilenmiyorum normal dokunmadan niye etkileniym ki.

Erkekler Ne Diyor 7

• aynen zevkimiz aynı .çok da hoş ve zarifler .seyretmesi ve zevk alması daha güzel .hem uzun süre tahrik ediyor hemde birbirlerine dokunuşları ve öpüşmeleri çok hoş .

0|0
    0|0
  • "Niye tahrik etmesin ki?" şeklinde bir cevabı var sanırım bu sorunun.

0|0
    0|0
  • oldukça tahrik edici...

0|0
    0|0
  • gaylari izlemekten iyidir

0|0
    0|0
  • en güzel cevap synthetic vermiş

0|0
    0|0
  • lezbiyenlerden nefret ediyorum çok irenç erkeksiz olmaz seks