Lütfen bakın😔 Soru detayda?

Vajina sağ İç dudagim hafif sarkık. Aslında tam olarak sarkık denemez ayaktayken, bacaklarimi açınca falan toplu gözüküyor ama otururken 2 tane dış dudagim varmış gibi duruyo sağ tarafimda. Yaşım da genç. Çok rahatsızim bu durumdan. Yoktu bu daha yeni oldu. Hic bir cinsel iliskim de olmadi. Yaşım ilerledikçe sarkar mı? Ameliyatsız geçme ihtimali yok mu?😔

0|2
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• belkı cekıcı bıle olabılır erkegın sana oral yarken kafana takma ama boyle seylerı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merak etme kardeşim inan ilerideki eşine kötü görünmez ama sen rahatsız oluyorsan ameliyatla halledilir de yapma be Can'ına yazık. Herkesin farklıdır benim sol iç dudağım biraz büyük et parçası gibi kara biraz diğeri küçücük pespembe :) İnan erkeğin bunu kafana takmaz

1|0
    0|0
    • 3ay

Benim ikiside pembe ama böyle işte sağ taraf hafif böyle çıkık dış dudagimin hizasinda ona ameliyat yaparlarmi

• 3ay

Gerek bile duymazlar bence :) ne güzel işte çoğu kişinin öyle kadınlar bikini bölgesinin kapkara olduğundan yakınıyolar sende o da yok kafana takma :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Yok sanırım

1|0
    0|0
  • Bosvet

1|0
    0|0
  • Sarkar ama istersen yaz bana ayrıntılı konuşalım biraz?

1|0
    0|0
  • knka takma boşver

1|0
    0|0
  • hızlı kilo verdin mi belki ondandır :) hem skıntı yapma sorun olmaz erkek arkadasın için :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Erkek arkadaşım için değil de kocam için saapiyom ben

• 3ay

tamam bişey demedim kızma :) ama dert etme o ufak sarkıkları :) temizlik önemli :) fazla kılları uzatma kokutma yeter :) :)

• 3ay

Tamam

• Bilmem geçer mi toplar mi artar mi ama bunu sıkıntı etme ya erkek fark etmez bile

1|0
    0|0
    • 3ay

Emin misin?

• 3ay

Ha şöyle daha çok konuşmak istersen mesaj atabilirsin beklerim

• 3ay

Takip attim

• Ameliyat knk. pek gozukmuyosa sorun yok ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Ameliyatlik bir durum yok aslında ama rahatsızlık veriyo bana yinede

• 3ay

Yas?

• 3ay

Hadiii

Kızlar Ne Diyor 2

• Dert ettiğin şeye bak. Takılma ya estetik cerrahiler yapıyolar internette görmüştüm ama hiç gerek yoq.

1|0
    0|0
    • 3ay

Estetik yaptirmam

• 3ay

😄 estetik cerrahiler bakıyor o işe o yüzden söledim zaten gerek yoq yani

• Takılmıyolar ona merak etme

1|0
    0|0
    • 3ay

Gerçekten mi

• 3ay