Kiz kardesim 15 yasinda masturbasyonunda oembe kan gelmis bana anlatti cok korkuyor yardimmm?

Ya bu bizim kiz yastigin ucuyla masturbasyon yapmis 6 ay once falan. Simdi anlatiyor bana..
ustunde pijamasi falan da varmis. Yastigin ucunu hafif asagi indirmis dudaklara. ama bastirmamis sanirim. Surtmus cok az. O delige gelmedi diye dusunuyorum dedi bana. Icine dahi girmedi dedi. Tuvalete gitmis mast. yaptiktan sonra kilodunda biraz pembe kan gormus. Kiz surekli aglamis geceleri biz hic farketmedik ya.. Cidden halen de cok cok uzuluyor ve agliyor. Hastaneye de gidemeyiz kontrol icin sormayin lutfen. Anlamadim pembe kan yirtilmis anlaminda mi ya? Cok agliyo cidden zedelendi mi iksa zedelenme nasil oluyo pembe kan mi geliyo anlamadik ne olur bir cevap verib kiz cok uzuluyir ya?

Güncellemeler:
ya yardim!!!

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir konuyu detayiyla nasıl soruyor anlatıyor hayret... Birşey olmamıştır zarina! Bu yaşlarda da bu işlerle ilgilenmeyi bırak küçük sürtük!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yastıkla hymen zarı yırtılmaz parmak soktuysa yine yırtılmaz zarı tutan 3 yer vardır belki biri zedelenmiştir aynayla baksın ya da resim çekip sana göstersin görünenide bana anlat tam emin olmk isterseniz

0|0
    0|0
  • Bence hamile

0|0
    0|0
    • ya ne olur dogru durust cevao verin of..

• 2 tokat at bir daha yapmasin ! Annenize soyleyin

0|0
    0|0
  • Rahat olsun ufak bir tahriş olmuş hala saglam

0|0
    0|0
  • bakirelik sürtme ile bozulmaz.

0|0
    0|0
  • Nasıl pembe kan

0|0
    0|0
  • zedenelnmiş gibi :) sen ac bak bir zar duruyor mu :) utanmaz heralde ablasından :)

0|0
    0|0
  • Sen kendin kontrol etsene

0|0
    0|0
  • Yerinde duruyor meraklanmayin.

0|0
    0|0
    • Kilot dudaklari zedelemistir o kadar zar 3 cm iceride rahat olun

• zedelenmemiştir bence yastıkla çamaşır üstünden ucunu sokmadan zarı zedelemesi çok zor

0|0
    0|0
    • e noldu ozaman

• Bilmem. Rahimden gelen bir alıntıdır belki

• Rahat olsun , zedelenmiştir. Yastık bozamaz , bozulduysada , esnek zar var , doktora kontrole gitmesin ama , fazlada artık yapmasın. Yapacaksada sadece k ris yapsın. Artı yaşı küçük kendini tanımaya çalışıyor ama 2 3 sene sonra tanısın

0|0
    0|0
    • birakti masti. Ubsallah biseyolammistir ya

• Rahat olsun öyle gitmez zar üzülmesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ay bu ne ya

0|0
    0|0
  • Hic bisey yok ya tahris olmus sadece nlcak

0|0
    0|0
  • Kizlik bozulsa öyle pembe bisey gelmez ayrica kizlik öyle kolay bozulacak bisi asla degil korkmayin eger adetinin yaklastigi bir döneme denk geldiyse o yuzden olmus olabilir :) sakin olunn :)

0|0
    0|0
  • Hayır hiç birşey olmaz o kadarla merak etme sende teselli ver

0|0
    0|0
  • Hasar görmüştür korkma

0|0
    0|0
    • Yirtilinca pembe kan gelmiyo mu ki? Zedelenme nasil oluyo anlamadim cok korkuyo ya

• Nasil ki elin çizilinceye az kanior ama için derinin altı belli olmuyor buda ole yani hasar görmüştür bisi olmaz.

• Sanmiyorum yirtildigini

0|0
    0|0
    • ne olmus ki o zaman ya

• Bilmiyorum ama yirtilmamistir bir yastikla zar yirtilmaz ayrica kiz kardesin 15 yasinda mast derecesini biraz ilerletmis sanki

• o gunden sonra bir daha asla yapmadi zaten birakti

Yükleniyor...