Erkeklerin 7 saniyede bir cinsellik düşündükleri doğru mu ?

evet soru gayet açık bu cümleyi yerde okudum ve inananamadm yni erkekler cinselliğe genellkle düşkün ama bu kdarını beklemzdm :)

0|1
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Benim beynimi öyle bir cihazla ölçmediler, kime yapmışlar da onun üzerinden genelleme yapıyor bu insanlar ? Biz erkeklerin hiç hastalığı yok, hastası yok, karısı yok, çoluk cocuğu yok, işi gücü yok, derdi tasası yok, borcu hasılatı yok, kederi üzüntüsü yok 7saniyede bir boyna veryansın seks p*rno vs.. Nasıl bi' saçmalıktır bu ya?

2|0
    0|0
    • banada saçma geldi ama sormaktan kendimi alamadm...

• haklsnn :)

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 21

• oha amk :S işimiz gücümüz yok 7 saniyede bir cinsellik mi düşüneceğiz ? bu kendiliğinden olan bir şey mi ? bir bayanda tahrik edici bir şey görürsün aklına düşer, saniyesi ve ya zamanı yok bunun her an olabilecek bir şey, kimi zaman uzun sürer kimi zaman kısa sürer belli bir şey yok yani

1|0
    0|0
  • gerçekçi bir şey değil. ama rakamsal olarak. erkelerin kızlardan daha çok düşündüğü doğru ama 7 saniyede bir değil. bu bir saçmalık. beyin sürekli meşgul olsa insan yaşamını sürdüremez.

yapılan araştırmada yani amerikada bir üniversitede erkekler günde 19 kez kızlar 9 kez cinsellik akıllarına gelmiş. bu da 1 saat 15 dk da bir aklına geldiğini gösterir.

0|0
    0|0
  • 7 sn de bir cinsellik o zaman biz maç izlerken futbolculara sarkıyoruz, hatta araba kullanırken önümüzdeki arabalara yazıyoruz zira dikkatli kullanmazsak kaza falan yaparız. hatta sabah ki alarmı ertelerken 5 dk derken uyumuyoruz cinselliği düşünüyoruz. yani bazen kızları gerçekten aptal görüyorum. siz ne kadar cinsellik düşünüyorsanız erkeklerde o kadar düşünüyordur. doğası gereği. ama emin ol 7 sn değildir. bir de kızların hiç cinselliği düşünmüyormuş gibi davranmıyormusunuz tam delirtiyorsunuz insanı. suç sizde değil sizi böyle şımartan bizleriz ne de olsa.

0|0
    1|0
    • sımarma ne alaka yani bsta gayet ii katılıyordm ama aptal kısmndan sonra saçmaladn kabul et bende böyle bişe inanmadm açık bir yer sadece sordm bu kadar tepki her bişede bir bayanları rencide etme kompleks olmuşs sende bnce aş bunlrı..

• Tamamen yanlış, sevişirken düşünmeyiz :)

0|0
    0|0
  • boş insanlar düşünür ama işinde gücünde olanlar o kadar sık düşünemez bence !

1|0
    0|0
  • Sık sık cinsellik düşündüğümüz doğrudur , fakat süre aralığı konusunda emin değilim :)

1|0
    0|0
  • 1.saniye: onu özledim mi

2.saniye: galiba özledim

3.saniye: özlemesem düşünmezdim

4.saniye: b*k var demi düşünüyon onu

5.saniye: lan ne güzeldi..

6.saniye: şimdi burda olsa

7.saniye: kesin sevişirdik

gibi olabilecek durum

1|0
    0|0
  • soruyun neresi gayet açık ki ?

Erkekler '7 sn' bir cinsellik düşündükleri doğru mu ?

0|0
    1|0
    • neresini anlamdn ? bir erkek 7 saniyede bir cinsellk düşünür mü bunu sordm kafa basmıyorsaa artık onada bn bişe yapamam :)

• kafa nasıl basıyor bir bilsen ,denemesi bedava :)

• Benimki öyle çalışmıyor.

0|0
    0|0
  • bazen 4 saniyede bir bazen 2 saniyede 1 bazende 1 haftada 1 bazen 1 ayda bir hiç belli olmuyor.

Dersen ki günlük ortalama nedir o zaman sana 10 ila 20 arası derim eğer sokakta kız kesmiyorsam :)

0|0
    0|0
  • o ölçüm cihazını bozarım 24 saat düşünürüm

0|0
    1|0
  • kadınlar erkeklerden daha fazla düşünüyor diye okumuştum bende ve bunu çoğu yerde okudum bu senin okuduguna göre sizde 3,5 saniyede bir düşünüonuz :D

0|0
    0|0
  • günde 7 kere geliyordur. ama 7 saniyede bir çok afaki bir rakam..

0|0
    0|0
  • 7sn çok :D

0|0
    0|0
  • nerde o süpermen :D yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • Belki bir kac satta bir olabilirde 7 saniye abartılı

0|0
    0|0
  • bunları yazarken 4-5 kere düşündüğüme göre...

0|0
    0|0
  • bu bende 3-5 sn arası değişiyor :d

0|0
    0|0
  • ben her saniye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 7 sn de bir bence fazla abartı

0|0
    0|0
  • yok böyle bişey ya inanma bak ben şu anda bu yazıyı minimum 30 saniyede yazıyom hiç cinsellikten bahsettimi yok demekki düşünmüyom :) o halde varım . meme popo got :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Km demiş bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...