Ne günahım var benim ve diğer eş cinsellerin, nedir bu p*rno starı yakıştırmalarınız?

Beni anlayanlar bir adım ileriye gelsin, anlamayıp üstelik kusmak isteyenler arkama geçip kusabilirler.

Bugün Dershanede bir kızdan hoşlanıyorum, söylesem şaplağı yer miyim? diye soru sordum.

ve ordan arkadaşın biri: 'Iyy sana' dedi.

Ben de ne oldu kusmuk mu gördün dedim

evet sen dedi.

O yetmedi yandaşlarından biri geldi soruma yorum yaptı.

'Midem bulandı.Yolda görsen bana tecavüz edersin dedi'

Saydı sayıştırdı, hıncını aldı rahatladı sonra pişman olur gibi yaptı özür diledi ardına millet üstüne gelince hak etti dedi. 180 derece döndü. Tutarsız. ve ironik bi durum.

Sizce haksız olan kim? Sen benim neler yaşadığımı neler hissettiğimi nerden biliyorsun da gelmişsin bana ıyy diyorsun. Kusmuk diyorsun. Ben her gün kendimle mücadele ederken, kendime olan saygımdan Allah'a olan inancımdan ödün vermemeye çalışırken, bu duruma direnirken. Nedir bu aşağılayıcı lafların. Bana Allah seni lanetlemiş dedin. Allah beni neden lanetlesin ne günahım var benim ve diğer eş cinsellerin. Kim ister ki böyle olmayı. Sanki kendi seçimimiz gibi konuşuyorsunuz. Kızlardan hoşlanıyorum dediğim de ne yani hemen yatakta mı hayal ediyorsunuz bizi. Nedir bu p*rno tarzı yakıştırmalarınız? Her şey bunun çok ötesinde keşke durup biraz düşünebilseydiniz. Bana acımayın, sadece birazcık da olsa anlayabilin diye bunları yazıyorum. Kimsenin beni aşağılamaya hakkı yok!

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• çok sayıda eş cinsel ve biseksüel arkadaşım var, bir kısmı en yakınlarımdandır. yani kendi hayatımdan olmasa da, onların hayatına bakarak türkiye gibi cinselliği lanetli bir ülkede neler yaşandığına dair a biraz fikir sahibiyim. eh, nasıl başa çıkılacağının da.

sana tavsiyem, umursamazlık duvarını yükselt ve bu kadar hassas, tepkili olma. ömrün boyunca karşılaşacaksın bu insanlarla, sürekli kılıç havada dolaşman, kendine bu savaş stresini yaşatman hayatına yalnızca yorgunluk ve peşinden bunalım getirir. seni anlamadan yargılayanlar, tanımayı deneyenlerden çok olacak her defa, bunu bil ve ona göre davran.

çok fazla hakarete maruz kalacaksın neyazık ki, evet. ama tavsiyem, bırak onlar kendi kaba cehalet çukurlarında kalsınlar. cevap verdikçe seni de kendi çukurlarına çekecekler unutma.

diyalogunuzun bir kısmını yayından kaldırdım çünkü gerçekten çok kabaydı, ayrıca o üzüntü verici konuşma serisi olmadan da gayet güzel anlatmışsın seni esas üzeni. ancak sen de üzüntünü öfke ile besleme. öfkeyi ifade edebilmek güzel bir yetenektir ancak eğer sazı onun eline verirsen gerçekleri görmeni engelleyebilir. bak aşağıda elanocetin sana sadece bir abi tavsiyesi verdiği halde, 'bana onu savunma' diyerek tepki göstermişsin. oysa o yazıda kimseyi savunmuyor, yalnızca sana verdiğin tepkinin aşırılığını anlatmaya çalışıyor. bunları bir düşün.

bu konuyla ilgili, benzer deneyimleri olanlarla hiç görüştün mü? sana tavsiyem, lambda istanbul veya kaosgl gruplarıyla irtibata geçmen. yaşadığın zorluklarla mücadele etmende yardımcı olacaklardır sana.

son olarak, burada herhangi bir şekilde sözlü tacie maruz kaldığında beni bul, ortalarda görünmüyorsam sarı ve kırmızı balonlu arkadaşlara ulaş, gerekirse birden fazlasına. kabalaşanların paylaşımları kaldırılır ve uyarı gönderilir, paylaşımları kaldırıldıktan sonra aynı coşkun tavrı sürdürürlerse üyelikleri iptal edilebilir, bunu aklının bir kenarında tut daima.

1|2
    0|0
    • Çok güzel yazmışsınız.Teşekkürler ama elanocetin boş yere tepki vermedim.Bir önceki soruma bakarsan eğer oraya da cevap vermiş ordaki yorumları okursan şayet direk şahsına yönelik yorum değil demiş.Devamına bakabilirsin yani orda yazdı en başta her neyse..Konuya dönersek bu konuyla ilgili internet ortamında görüştüğüm birkaç kişi oldu açıkçası ama çevremde kimse olmadı.İstanbul'da yaşamıyorum o yüzden bu tarz insanları tanıma olasılığım az açıkçası.

Erkekler Ne Diyor 9

• Burada olanları fazla kafana takma güzelim...

İnternet insanların dışarıya kusamadıklarını sanal aleme kustukları yerdir. Benimde dışarı kusamadıklarım var ve bende buraya boşaltıyorum içimi, yoksa siteninde internetinde canı cehenneme. Yani demek istediğim burada insanların yazdıkları şeyleri pek fazla kafana takma, seni tanımayan insanların görüşlerine değer verme. Ben şahsen ismini, sesini duymadığım insanın yazdığı 1 harfe değer vermiyorum burada...

Tercih senindir, sen tercihlerinin arkasında sıkıca durmalısın. Hadi başarılar.

5|0
    1|3
    • Ben şahsen ismini, sesini duymadığım insanın yazdığı 1 harfe değer vermiyorum burada...

derken?

ustume alındım yanı

• Link atamıyorum experim yeterli değil.Bulabilirsiniz sruları aşk ve diğer kategorisindeler.

• gördüm önceki sorunu,gizli kullanıcının yorumlarına hayran kaldım hahay :D dediğine göre doktora görünmelisin.

• inandığın yoldan devam et. insanlar kendilerinden farklı olana tepki gösterirler. hep böyle olmuştur bu. böyle bir cinsel yönelimin varsa bu tip şeylere karşı hazırlıklı olmalısın. Ülkemiz bazı şeylere yeni yeni alışıyo. avrupanın hemen hemen tümünde eşcinsellik normal birşey olarak kabul ediliyor. lanetli falan değilsin. bu hayat senin hayatın. neye inanıyosan ve ne hissediyosan onun peşinden git.

2|0
    0|0
  • her erkek karsındakı erkege bakar ve begenır begenmez kıyafetını sacını tarzını fızıgını ve her kızda hem cınsıne bakar ve beğenir begenmez.bu sac kıyafet ve fızık tır.

ama otesi yani hislerin işte onlar tartısılır.normalı kadın erkek tır.

1|0
    3|2
  • Git kendine senden 5-6 hatta 8 yaş büyük bir erkek bul. O zaman akıllanırsın bence

0|0
    6|1
  • sorduğun soruda bana göre hiç bir tuhaflık yoktu cevabımı,da görmüştün zaten ama önyargı lı olan birinin ıyy cevabına kusmuk,mu gördün demeseydin keşke sanki sende kendi içinde çelişiyormuşsun gibi geldi bana sonrasında konuşulan söyledikleri ve söylediklerin keşke söylenmeseydi ama takma bence bu kadar çoğunluk senin haklı olduğunu düşündü zaten iyi geceler

2|0
    3|3
    • Kusmuk gördüğün zaman ıyyy tepkisini verirsin.Neye ıyyy diyor ya da ıyyy denilecek ne var ve sen niye onları kayırıyorsun hala?

• önyargılı kişi diyorum zaten yanlış olduğunu belirtiyorum benim söylemek istediğim haklı olduğu bir tartışmada onların istediği şekilde cevap verip kendini haksız duruma düşürmesi ıyy diyene teşekkür ederekte mahcup edebilirsin narsuyu

• eksilyenler hepinize sevgiler

• Daha Orda mısın ?

Neden bu kadar kafana takıyorsun.

2|0
    1|1
    • Sadece anlasın diye yazıyorum.

• eline klavyeyi alan aslancık kesiliyor diye olabilir mi ?

bencede kafaya takılacak biri değil ama susmayı bilsin...haddini bilsin?

• bütün bunları saydırırken yorulmadınızmı?

0|0
    2|1
  • Kimin haklı oldugu neyi değiştirecek ki?

0|0
    2|1
  • bende bunda senelerce önce bi oğlana aşık olmuştum, ama derdimi söylecek bir kimse bulamadım, cinsel manada bir çekim olarak değil ama onla zaman geçirmek onun yanında olmak o kadar hoştu ki, hiç kimseden bu kadar zevk almıyordum, en sonunda bi kaç arkadaşla paylaştım beni anlayışla karşıladılar senin ki gibi tepki vermediler, önce hiç yorum yapmadan beni dinlediler ardından da kırmadan dökmeden çözmeye çalıştılar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• biz seni anladık takma kafana kendini bilen o lafları etmez zaten. onları diyen kendisi eşcinsel olmasa bile ilerde çocuğu eşcinsel olabilir olmayacak diye bişey yok çünkü sayısı artıyo. allah onun başına bunu vermeden o kişi ölmez bu böyledir

1|0
    0|0
  • arkadaşım o kişi için bu kadar yorulmasaydın keşke..hayır bişi değil kendisini nimetten sayacak...

seni aşşağılayan kişi cehaletinden konuşur...onunla aynı seviyeye düşme derim.

2|1
    0|0
  • Muhattap alma boş ver. Bir insanı cinsel tercihleri için yargılayacak bir insana da bu yakışır zaten. Haddini bilmemek büyük problem.

5|1
    1|3
  • eşcinsel olmak senin seçimin değil. asıl yargılanması gereken onlar. sorsaydın keşke kendilerinden hoşlanan erkeklere tecavüzcü gözüyle mi bakıyorlar mıymış?

1|0
    0|0
    • İyi dedin valla demek ki o gözle bakıyorlarmış!

• bosuna zahmet ediyorsun anlamak istemeyene anlatamazsin.

4|2
    1|2
  • Dunyaya fanus icerisinde bakan insanlar boyle sohbetleri kaldiramiyorlar senin hissettiklerin ne ayip ne gunah ne bir hastalik. Uzulme sakin =)

3|0
    1|3
  • tahmin edebilyorum o durumu en yakın arkdasımda escinsel :) bunları pek takmaman daha doğrusu söyle söyliyim yerinde konusman lazım

0|0
    0|0
  • senin veyatta diğer eşcinsellerin bi günahı yok... tamam doğduk günden güne büyüyoruz ve pat şimdi bu haldeyiz ama nerdeennnn nereyeeee... biz dediğimiz kavram ya da bazıları... her zaman kısıtlamalar var ortada biz hep başkalarının olmasını istediği kişi olmak durumunda kalıyoruz bazen... çalışkan akıllı tembel vs. ki empati duygusu diye bişey yok insanlarda...anlayış denen kavram ise unutulmuş... geçmişten günümüze biçok kişinin aklı fesatlaştı gün geçtikçe de fesatlaşıyo zaten... ele alalım ''sevişmek'' kelimesini bunu bi yerde ulu orta yerde söylese mesela '' ben şu şu kişiyle seviştim'' millet löp diye atlar o kişi koridorun sonuna varana kadar o dedikodu mahalleye kadar uzar giderrr işte... hani başı ağrıyo lafını sen başka bi yer de başını kesmişler olarak duyabilirsin abartı çok fazla oluyo elbette:)) ''sevişmek'' ''sevgili'' ''aşk'' bunlar saf temiz şeyler aslında sadece insanların kirli pis zinakar düşünceleri yüzünden mahremiyet olarak kabul edildi... halbuki kökü sevgiden gelen hiçbişey mahrem değildir... yatak işi aşk işi değildir hoşlanmak işi cinsellik değildir... diğer işler insanın üremesinde belli bi döngü oluşturan şeyler bunları aşk denen kavrama katmak anlamsız olur biraz... ıyy kelimesi dışlamadır aşağılamadır hani sanki uzaydan gelmişinde ana şuna bak uzaylı lan bu hesabında:)) kendini bence bu kadar kasma UNUTMA O KİŞİ HEMEN SENİN ÜSTÜNE ABANDIYSA MUTLAKA AMA MUTLAKA AKLINDA CİNSEL SAPLANTISI OLMUŞ VE AHA BEN ŞANSIMI BULDUM DEYİP FESATLIĞINI ORTAYA ATMIŞTIR:)) aklında böyle bişey olmayan bunu yapmaz sadece ortam yapmak için dikkat çekmek için yapmış olabilir bakın ben karşı cinsten hoşlanıyorum isteyen gelebilir açığım karşı cinsime denmiş gibi bişey işte:))

0|0
    0|0
  • onların kişiliği daha gelişmemiş neye nasıl tepki vereceklerini bilmiyorlar bence onları umursamaman en iyi hareket olacaktır

1|0
    0|0
  • Sen beni bilerek tahrik ettin! Iyy da ne var yani küfür mü ettim ben sana kusmuk gördün mü ne demek yaa? Kalktın daha da üstüme geldin daha da tahrik ettin. Öte yandan başka bir insan var beni tahrik eden! Kaç kişi geldi üstüme biliyor musun?

Sen beni saygısız ön yargılı olduğumu nereden biliyorsun?

Neden söylemiyorsun bana beddua ettiğini?

Neden ben sana Allah eşcinselleri lanetlemiştir dedim?

Önce bunları anla sadece kendi pencerenden bakma tamam mı.

Ben herseyi kenara bıraktım soruna gelip ayrıca Özür Diledim!

Tamam dedin sende.

Neyin hala muhabbetini yapıyorsun Bu da tahrik değilde nedir sence?

Sorunu sadece karsı tarafta anlamayı bırak kendinede bak bence..

0|0
    6|3
    • :)) noldu be

• friiviç, o sözlerin tamamı mevcuttu konuşmada, fazlasıyla kaba olduğu için ben kaldırdım. kaldı ki, işin dini boyutunun haricinde kelimeler mevcuttu, esas onlar için kaldırıldı. sizden ricam, her ikinizden de, tahrike kapılmamanız. ne burada birbirinize karşı, ne de diğer soru ve cevaplarınızda.

• daha fazla konuşmaması gerektiğini belirtirsen sevinirim pekkomik ben hatamı anladım özür diledim hala devam ediyor. Öyle ki bende özrümü geri çekiyor söylediğim sözlerin arkasında duruyorum.

• arkana geçip kusuyorum ben

0|0
    4|1
  • sen haklisin aynisini bende yasadim ve halende yasiyorum butun bu anlatdiklarini inansin bilmeyenler cok zor bi durum... kendimi erkeklerede yonlendirsem beceremiyorummalesef... boyle yasamaktada zorluk cekiyorum ayni senin durumundayim.. boyle benim gibi dusunen kisilerle alakam olsun isterim en azindan hayat yasam ortagim olur kendimi yanliz hisetmem... istersn ekliyebilirsin beni.. cok zor bir durum anlamayan anlar inschallah, ki oyle anlamazsa bilmem artik gerisini.

0|0
    0|0
  • Erkek misin, dişi mi çözemedim ya neyse.

0|0
    4|2
    • Ne diye ortada söylüyorsun bebeğim ya. Şurada bile gizlenirken?

• Yeterince aşağılandım bi de ortaya çıkıp onların mesajlarıyla taciz edilmek istemiyorum.

• bncede ıkınızde gereksız yere tartısmıssınz

yorum yok.

0|0
    4|3
    • Yorum yoksa bu ne? Tartışmayı kimin başlattığı belli ve ne derece aşağılandığım da ortada.

• burası sanal takılmamalısın belkı sınırlı bı anına denk gelmıssın ve hıncını snden almıs olamaz mı hem sonra ozur de dılemıs kavgayı buyutmenın ne manası var bnce orta yolu bulmalısınız tabı tercıh sızın ama kırmamak lazım

• Türkiye'de yaşıyosan normal bunlar :)

0|0
    0|0
  • Herkesin tercihi kendine yani. Senin kendi içinde neler yaşadığını kimse bilemez. Karşıdan konuşmak kolaydır.

Olayı bilmiyorum ama anlattığına göre senin haksız olduğun bi durum görmedim.

3|0
    1|1
  • boşver sen. biz seni anladık. gerisini salla.

4|1
    1|2
Yükleniyor...