Parasızlık yüzünden sorunlar çıkıyor.Yardım edin :(

1 senelik bir ilişkim var.Bundan 3 sene evvelde kısa dönem birlikte olmuştum ama o zamanlar daha bir deliydim gençlikti falan diye ayrıldım ama o benim peşimi bırakmadı.Aylarca numaramı aramış evimin önünden geçmiş arabayla ve geçen sene yeniden birlikte olduk.Beni çok seviyor.Ben kavgada yüzde yüz haksızda olsam özür diliyor.Benden nolur ayrılma diyor.Eskiden durumu iyiydi dükkanı arabası ve işleri vardı ama sonra askere gitti mülkleride giderken arkadaşlarının üstüne yapmış şu an alacakları var dostlukta bitti parada bitti.arkadaşlarından kazık yedi.Daha önce hiçbir yerde çalışmadığı içinde işe girip geri çıkıyor.Lise mezunu.Bende lise mezunuyum ama aramızda çok farklar var.Ben güzel bir kızım göçmeniz,varlık içinde büyüdüm kolejlerde okudum.Elit ortamım vardı sonraları geçirdiğim psikolojik rahatsızlıklardan eve kapandım ama o çirkin ve fakir.İşe girelim nişanlanalım diyor.Bende seviyorum ama uzak duruyorum annem istemiyor ne evi var ne işi var nasıl geçinceksiniz diyo.Girecek 900 tl gibi komik bir rakama çalışcak.Kendiside her seferinde aramızda farklar var kardeşini yurtdışına gönderceksiniz okumak için sen çok güzelsin ben tipsizim ama gönül işte diyor.Kendiside komplekse giriyor.Bugün dışarı çıkalım dedimyok dedi çünkü parası yok.Paraya çok önem veriyorum napcam ben her gece oturup düşünüyorum.Daha evlenmemişiz ortada bişe yok bana çok kuaföre gidiosun ben sana pahalı ev dizemem gibi şeyler söylüyor.Nişanı evde yapalım diyor.Beni isteklerimden mahrum bırakıcak gibi böyle oldukça soğuyorum.Bir yandan boşver be diyorum önemli olan mutluluk ama parasız saadet olurmu :( Ben gerçekten çok güzelim ve bu bende soğukluk yarattı.Onu öpmek istemiyorum ellemek istemiyorum.Napcağımı bilemiyorum yaşadıgımız yer ufak ailemde yavaş yavaş ayıkmaya başladı yani babam.Birkaç ay sonra tıngırdarlarsa ailemin karşısına ben nasıl çıkarcam bu çocuğu.Off ya off deliricem günde 2 paket sigara içiyorum geceleri uyumuyorum ve ona acıyorum.Acıdığım içinde ilişkiyi devam ettiriyorum.hergün arıyo.Bana çok değer veriyor.Çok saygılı efend, mütevazi.ama ben mütevaziliğide sevmem.Bana gösteriş meraklısısın diyor.Dinine düşkün.Orucunu tutar cumalara gider.Hayvanları sever konuşurken kelimelerine dikkat eder.Biraz kro ve geri kafalı zaten ben böle erkekleri severim ama işte tek sorun para.Para yok diye erteliyoruz ve hiçbir zamanda olmicakmış gibime geliyor.Beni ve ailemi ezme diyo.Bir eşya begendiğimizde ben alamicaksam babana aldırma diyor.Evlendiğimizde oturacağımız yeri söyledi şok oldum.Kabul etmedim asla orda oturmam dedim.Kendisi gerçekten çok iyi bir insan.Yanımızdan kızlar geçer başını yere eeğer bakmaz.Hiç kız arkadaşı yok.Parası yokken gitti bana hediye aldı.Doğumgünümdede alacakmış ne istiyorsun diye sorup durdu.Paran yok aşkım alma dedim.Hayır olmaz yaratırım o zamana kadar bir şekilde dedi.Çok temiz kalpli ama ben galiba çok karaktersizim :( Yardım edin napmalıyım

Güncellemeler:
:(
kızlar sizde bişiler söleynnnn
güncll

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bana anlattıkları yalan geldi askere giderken herşeyi arkadaşlarına yapmışta onlardan kazım yemişte askere üzerinde mal mülk olanları almıyolarda benimmi haberim yok bence sana başkasının parasıyla hava atıyodu o balonda patladı bir yerde

0|2
    0|1
    • öylemi dersiin ama aileside onayladı kardeşide anlattı paramızı batırdı falan dedi.ya çok karışık mezular ama ben hiç bu boyutunu düşünmemiştimmmm bak

• ne güzel düşünüyorsun ama arkadaşlar bana salak salak şeler yazmış ne saygısızlar ya görüyosun dimi.Benin gibi düşünen nice insan var yani şu hayatta.Samanlık seyranlık olayı eskide kaldı.Yaşını bilmiyorum ama abi diyorum benim kuaförüme bile yetişemez o..Sonrada bana sen paracısın diyor...Sence şimdi nasıl davranmalıyım abi

• bana abi deme kendimi yaşlı gibi hissediyorum :) konuşmak istersen ekle ordan konuşalım ama kuaförüüme bile yetişemez dediğin biriyle gelecek mantıksız ya kalbinle hareket edip onu seçeceksin ki bu herşeyinden vazgeçmek bambaşka bir hayat demek ya da mantıklı olup onla görüşmeyi keseceksin buda seni üzer ama bir süreliğine

Erkekler Ne Diyor 8

• yazdıklarının hepsini okumadım ama parası yoksa boşver sorun yaşarsınız hep para demek saadet demek mutluluk demek aşk tek başına karın doyurmaz.gözüm yükseklerde değil yanımda o olsun diyorsan o başka ama aşığım deyip evleneyim deme sakın kişiliği ahlakı nasıl bunlara bak bir ömür onun yanında olabilirmisin bunları düşün ona göre ver kararını.bende iyiyim temiz kalpliyim ama geleceğimden şüphe duyduğum şuan işlerim iyi gidiyor esnafım ama 10 yıl sonra ne olacağımı bilmiyorum bu yüzdende hiçkimseyle gönül ilişkisine filan girmiyorum uzak duruyorum, insanlar aç karınlarını doyurmadan evlenmeye kalkıyorlar ben bunu anlamıyorum biraz gerçekçi olmak lazım bu hayatta.

1|0
    0|2
    • oh be sonunda güzel bir cevap çıktı.Beni anlayan birisi çıktı.Bakıyorum akranlarıma ve benden birkaç yaş büyük 30lu yaşlardaki insanlara durumu ıyı olan bile evlenmiyor.Karakteri güzel ahlakı güzel namuslu şerefli dürüst ve en önemlisi içten pazarlıklı değil ama para yokken böyle evlenelim demesi kafamı kurcalıyo

• alakası yok 28 yaşından sonra değişeceğimi düşünmüyorum.kendimi övmeyi sevmem ama etrafımdaki tanıdığım benden yaşça büyük insanlarda sen yaşından çok daha olgun birisin diye söylerler, öyleyimde gerçekten :) 18 yaşında da böyle düşünüyordum şuanda da böyle düşünüyorum para insanı niye değiştirsinki ben anlamıyorum ya sonuçta afrikada filan yaşamıyoruz hepimizin bir hayat standardı var ferrariyle filan gezmiyorum diye bunu kendime dert etmiyorum ailem yanımda olsun sağlığım yerinde olsun yeter.

• olabilir olgunlukla alakası yok illa yaparsın da demiyorum ama 100 95 yapıyo genede büyük konuşmamak lazım çünkü çok yapmayacak adam gördüm birden zengin olunca değil karı kız allhları bile deişti evlilermiş falan hepsi boş çıktı aldattılar karılarını buda öyle birine denkk gelecek sonra görecek zenginliğin ne olduğunu

• Bence ondan uzaklaşma çocuk seviyor ve senin için zamanında maddi konuda herşeyi yapmış şimdi kötü durumda onu yüzüstü bırakma veya maddi konuda kötü olduğu için umutsuzluğa kapılma. Herkes birgün düşer, birgün maddi anlamda kötü zor durumlara düşer. O seni, herşeyinle kabul etmiş zaten

0|0
    0|0
    • doru söylüyorsun aslında Allah büyük haklısın ama işte umutsuzluğa kapılıyorum iş bulamaması özellikle alacaklarını alamaması beni umutsuzlandırıyo.Parasını toparlayamadı da :(

• Umutsuzluk kötü birşey. Bence ona güven aşk sevgi daha paradan çok değerli şeyler var

• tam okumadım yazdıklarını ama eğer sende seviyorsan o çocugu kaçırma derim para pul her zaman olabillicek şeyler önemli olan aşkı bulmak böle seven biri kolay kolay karşına çıkmaz

0|0
    0|0
  • o çocuğa görsem söylerdim senden hayır gelmeyeceni aklın sıra güzelliğini kullanmaya çalışıyosun umarım zengin birini bulursun ve pişman olmazsın ama unutma senden hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Bir sey sorucam ben guzeli o tipsiz peki ne yaptida sen hoslandin bu cocuktan onu anlamadim ?

0|1
    0|0
  • sıkıntılı bı durum ama sen sevmek nedır bılmıyorsun .

0|0
    0|0
  • bende para var. gel tanısalım

0|0
    0|0
  • cocuğa helal olsn demek geldi içimden ve de işin cidden zor Allah kolaylık versin ayrılırsan cocuk cok kötu olur ıntıhara kadar yolu var vıcdan azabı ckecen snde baban zengınse yanında işe falan alsn cok karıısık durum

0|0
    0|0
    • babamın yanında çalışmazmış,babam iş ayarlasın başka yerde dedim onuda gururuna yediremedi :(

• afedersin de o zaman o çocuktan bir bok olmaz. emeğini verip karşılığında para kazanıcak neyin gururu bu neyinden nem kaptı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Çirkin ve fakir diye düşünüyorsun demek :D Senin ego tavan yapmış bence.Sende yok mu para? Dışarı çıkmamak için bile bahane uyduruyormuşsun gibi geldi bana.Siz madem çok elitsiniz falan filan, onun durumunu bildiğine göre senin elini cebine atman lazım biraz da.Bence seninki iki yüzlülük.Senin gibi birini ben olsam asla o çocuğun sevdiği kadar çok sevemem.Askere gitmeden önce malı mülkü var diye çirkinliğine katlanmışsın, şimdi malı mülkü de yokmuş diye çirkinliğini daha çok göz önüne getiriyorsun.Yazdıklarından öyle anlaşılıyor.Çok güzel olmak bir işe yaramaz ki.En fazla gider striptizci olursun, affedersin ama para madem o kadar önemli, güzelliğin o işine yarar.

Hiç paranın olmadığı bir dünya düşün, öyle bir dünyada onu sever miydin diye bir düşün.Eğer yanıt hayırsa ayrılırsın, evetse de her şeye rağmen devam etmen gerekir.Seviyorsan niye ayrılasın ki?

Ve hiç kimse de acınmayı falan hak etmiyor.

0|2
    0|0
  • sen neden insanları küçümsüyorsun bence küçümsencek olan sensin bende küçükten beri kolejde okudum şimdide özel bir üniversitede okuyorum ama adam olsun yeetr diyorum çünkü etrafımda para için kızlarla yatan kalkan karaktersiz o kadar insan varki ama ben bozulmamışım bnu anladım ama para seni bozmuş be canımm !

0|3
    0|0
    • görürüm seni başına böyle birşey gelirse .Fakir biriyle çık bakalım kaç ay dayanabilceksin iş evliliğe gelince öyle olmuyor işte benim köpeğimin karnını doyurması lazım sonrada beni ..anlatabildim mii...

• ya evet doru söylüyorsun ama bana işte en güzel nişanı yapcam sana babanın evinden daha rahat olcaksın falan filan gibi şeler söledi yani biraz kandırdı e zaman geçtikçede birşeyler paylaştıkca samimi oldukçada durduk yere nasıl ayrılcam :( sen kızsın beni iyi anlaman lazım.öle ayrıl diyince olmuyo işteeeee offffffffff

• bastan ayrılsaydın dıyorum canım sımdı bnun ıcın gec eger ayrılırsanda o bır kez uzulur ama sen evlenırsenn bu ıstedklerın olmuycagı ıcın hergun uzulursunn

• Herşeyi geçtim ama acımak ilişkiyi kökten bitirme sebebi bence..Ve ne yapacağımı bilmiyorum diyorsun ama aslında biliyorsun herşeyin farkındasın..Şimdiden bu kadar problem edilmişse beyinlerde bunun sonu gelmez..Evlenseniz bile ok fazla süreceğini sanmıyorum.Eğer senin hissettiklerin sevgiden ziyade ACIMAKsa ve bu yüzden bitirmek isteyip de bitiremiyorsan eğer ilişkini bunun aslaa sonu gelmez..Amann ne de olsa seviyoruz para bir yerde önemlidir ama idare ederiz diyebilmen için ailenin size destek çıkması lazım ve en önemlisi sendeki hissiyatın gerçekten bir sevgi olması lazım..Çünkü maddiyat konusunda fedakarlık yapabilmek için ancak gerçek bir sevginin olması lazım aranızda.Yoksa sürekli aranızdaki farkı düşündükce bu seni de onu da yer bitirir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...