Antidepresan kullanan ya da kullanmış olan arkadaslar bır bakarmısınız?

4 aydır selectra 100 mg ve laroxy 25 mg kullanıyodum son dakka selectra gunde 200 mg oldu ve laroxyl 100 mg oldu ben 2 hafta ıctım ve ardından komple hepsini bıraktım ve Şu an 1 ay oluyor bırakalı.. takıntılarım vardı Şu an o yok yanı cok problemlerım vardı cogu gectı ılacı bırakma nedenım bagımlı olmamaktı. ve su bır haftadırda ıcımde cok buyuk skntı var asırı sınırlenıyorum ve mutsuzluugum var tabı bu gunun her saatı olmuyor ama benıde rahatsız edıyor tabi. sizce ilaca baslamalımıyım yoksa irademe güvenip kendımle savasmalımıyım.

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben baya bir kullandım cipralex vucudu uyuşturuyor baya sonra prozac kullandım oda uyku yapıyo yani biraz iyi geliyo seni sersem yapıyo bişeye üzülemiyosun takmıyosun hatta cipralez kullandığımda annem ölse üzülemezdim o kadar diyim. ama yan etkilerini göz önüne alırsak kullanma derim ben 5 aydır kullanmıyorum gayet iyiyim sivilcelerim ve stresim geçmedi ama antidepresyanda boş bir vakitten sonra

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim ilk ilaçlarımdı bunlar bıraktıktan sonra çok ağrım olmuştu bırakma ama bırakmazsan da hayatın çok rezalet bir hal alacak bilmiyorum ama ben yeniden çok daha ağır ilaçlara başladım 300lük bile kullanıyorum çok ağrım var çoğu zaman kötü ve ters etki de yapabiliyor benim durumumda değilsin iyi ki biraz da olsa ağrıya katlanabilirim diyorsan doktorunla konuş ve bırakmak istediğini söyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktora danışmadan bırakılmaz bu tür ilaçlar.

1|0
    0|0
  • Bırakmak En İyisi Bende Kullandım Çok Kötü Etkisi Oluyor..

Doğal Yollar dene... Yalnız Yerde Bağır duvarları yumrukla...

Namaz Kıl Dua Et. Yemek Yap.. v. s

2|0
    0|0
  • Aynısını bende kulanıyorum sakın bırakma

1|0
    0|0
  • Ben kullaniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kendinle savaşmalısın psikolojik olarak bunu geçiren şey ilaç diye düşünme o zaman düzelirsin

1|0
    0|0
  • O ilaçlar öyle birden bırakılmaz. Kafana göre iş yapmışsın şimdi sonuçlarına katlanıyorsun işte. Bu ülkede boşuna doktor yok, boşuna doktor kontrolünde yapın ne yapacaksanız diyorlar. Biraz söz dinleyin

0|0
    1|0
  • Baslama ya ben birakali 2 ay oldu prozac kullandım etkileri gunluk yasamimi etkiliyo hem psikolojik hem de fizyolojik açıdan bitik vaziyetteyim. Ama başlama

1|0
    0|0
  • bende selectra kullandım bir sene. inan bir halta yaramıyor. karaciğerini yoruyor ve seni bağımlı ypıyor ufacık yaşta ilaç ullanmamız çok sakıncalı ve tehlikeli doktorun yaptığı tek şey de ilaç yazmak

1|0
    0|0
  • Kendine guven

1|0
    0|0
  • İradene güven kendinle savaş o saçma haplar hiçbir boka yaramıyor

1|0
    0|0
  • İlaca başla doktora tekrar gidene kadar devam et sonra iradene güvenirsin

0|0
    0|0
  • Doktora danış