Sevgilim olsun istemiyorum neden acaba?

ben 180 boyunda cok cok iyi bir fizige sahip biriyim fıtnees yapıyorum zaten yuzum ise baya güzel yakışıklıyım yani esmerim cok tatlı sempatik oldugumu söylerler yani bana yolda bir bakan kadın tekrar dönup bakıyor okulda olsun dışarda olsun ara ara teklifler alıyorum ama şöyle bir sorun var ben kimseyi istemiyorum neden böyle anlamadım NOT:gay felan degilim yanlış anlaşılmasın ama sevgilim olsun istemiyorum ama ayda 1 defa kısa vadeli tanıştıgım hatunlarla cinsel birliktelik yaşıyorum...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Belki sahte birsey yasamak istemiyorsundur. Aradigini bulamadigin, kalbini titreticek olan karsina henuz cikmadigi icin reddediyosundur digerlerini

0|0
    0|0
    • evet aynen senin dedigin gibi lakin trafımdaki butun arkadaşların sevgilisi oldugu için ben ise bende sorun oldugunu düşündüm olsada zaten baglanamıyorum...hayalimde bir prenses varda onu bulamıyorum

• Elbet bulursun sende senin hint kumasini sabir birazcik:)

• :))

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanlar bazen böyle dönemlerden geçer ama ansızın birisi çıkar karşına istemeden de olsa aşık olursun henüz o kişi karşına çıkmamış olabilir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eğer yazdıklarında samimiysen bunlar eşcinselliğin (belki biseksüelliğin) göstergesi. toplum baskısı nedeniyle bunu kendine itiraf edemiyo olabilirsin çünkü en yakın arkadaşların bile seninle top diyerek i*ne diyerek dalga geçebilir. bu tamamen arkadaşlarının açık fikirliliğine bağlı. bu senin bir hastalığının veya bir eksikliğinin olduğunu göstermez senin hormonlarının o yönde olduğundandır. bence bu konunun kendi içinde muhasebesini yap. bu arada gay değilim ama gay bir arkadaşım olsa asla onu farklılığından dolayı yargılamazdım.

0|0
    0|0
    • kardeş sen maşallah bu konuyu cok iyi biliyorsun fakat ben kız istemiyorum degil sevgili istemiyorum dedim anladın kızlar hayatta vazgecilmezim sadece bir kıza baglı kalmak istemiyorum...

• o zaman sana şöyle söylim arada farklı aklına yatabilicek kızlarla çık falan baktın elektrik alamıyosun yol ver. en sonunda diğerlerinden farklı biri elbet çıkar. olmayanla zorlama ama tabi.

Yükleniyor...