Kızlık zarı esnekliği hakkında ne düşünüyorsunuz ?

internettende araştırdım bunu yaşayanların olduğunuda duydum. bazı kızların kızlık zarı esnek oluyomuş bakire olsa bile kızlık zarı patlamıyomuş. ya benimde öyle olursa diye düşünmeden duramıyorum. evlendiğim kişi inanmazsa diye. her kadının başına gelirmi bu ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiç merak etme, erkeklerin de bişey bildiği yok kızlık zarı hakkında, bakire olmasan da bakireyim diye yutturmanın binbir türlü yolu var :) kocan için çok önemliyse evlenmeden önce doktordan rapor alırsın. Yüzde yüz emin olmanın başka yolu da yok. Adam güvenmezse ne yapsan boş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zarın esnek olduğunu muayene ile öğrenebilrisin.Var böyle zarlar mutlaka.

0|0
    0|0
  • Ilk ilişkide tam yırtılmasa bile 2. Ya da 3. Ilişkide yırtılır ve kan gelir.ayrıca yanlış birşey yapmadıysan merak etme allah kimseyi suçsuz yere utandırmaz.;-)

0|0
    0|0
  • İnanmazsa açıp büyüteçle baksın. Nadir görünen bir durum.

0|0
    0|0
  • kizlik zari esnekligi her kadinin basina gelebilir oyle bir durumki doguma kadar kizlik zari yirtilmayabilir ki o zamana kadar bakire sayilmis olursun. tavsiyem sayet oyle bir durum basina gelirse esine uygun bir sekilde aciklamasini yapmandir.

0|0
    0|0
  • Bazen kendimin ne kadar salak sorular sorduğumu düşünüyor ama neyseki böle sorular görünce geçiyor.:/

0|0
    1|0
  • yok gelmez bir tanıdıüım mesela ancak doğum yapınca yırtılmış zarı esnek olabiliyo ama hepsi öyle değil

0|0
    0|0
  • nez armış bee dübeş attın yek geldi hesabı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...