ADET KANI PARÇA OLARAK DÜŞTÜĞÜNDE BAKİRE OLMADIĞIMIZ ANLAMINA MI GELİYOR?

Adet kanı parça olarak düştüğünde bakire olmuyor muyuz?
Cinsel ilişki yaşamadım ama az önce gördüm böyle bir soruyu. Benim de adet dönemimde arada parça olarak düşer, bakire olmadığım anlamına mı geliyor bu? Seviyeli yorumlarınız için teşekkür ederim :/

1|0
16|4

En İyi Erkek Görüşü

• yok knıka ne alaksı var :D vajinana bir miktar hava girer. kan çıkışında uygun pozisyonda değilsen kan durduysa orda pıhtılaşır ve öyle düşebilir. eğer daha büyük şekilde ise çok ağrılı ise bir doktora başvurmalsıın :D sağlıklı yıllar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki de hayir. Kan damla damla gelir. Bazen o damlalar toplanir toplanir ve birden duser. O zaman normal olarak kati olur. Parca gibi yani. Ozellikle de sabah yataktan kalkinca falan hiss edersin, cunki istedigi gibi akamamistir

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederiim :/

• 3ay

bir sey degil. Ve unutma, vajinanin icine bir sey sokmadigin surece kizligin bozulmaz. Zar derindedir bir kac cm, oyle kolayca bozulmaz

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç bir erkekle yakınlaşma yaşadıysan bakiresin

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaşadıysan değil yaşamadıysan olacaktı😄

• 3ay

Yok sıkıntı yok yaşamadım

• 3ay

O zaman bakiresin evlenene kadar yakınlaşma derim. Zira kullanıp atanlar olabilir ona göre tedbirli ol evlenmeden güvenip yakınlaşma

• Bilmedigim yerden sordun kanks

0|0
    0|0
  • hayır ne alakası var? parça olarak içerdeki dokular atılıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

dün bir soruda görmüştüm içime şüphe düştü ondan dolayı srdum

Kızlar Ne Diyor 15

• Kız yok be , kan pıhtısı o. Herkeste olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne bileyim korktum bir anda canım benim çok sağol :/

• 3ay

Korkmaa😚 Rica ederim:)

• Alakası yok.

1|0
    0|0
  • yo hayır ben öyle bir şey duymadım

1|0
    0|0
  • Kiz yokk o dediklerin kan pihtisi ne alakası var kızlıkla korkma

1|0
    0|0
  • Burda her yazana inanma

1|0
    0|0
  • Alakası yok

1|0
    0|0
  • Kan pirtisi

1|0
    0|0
  • Çok alakalı cidden. Asdf

0|0
    1|0
  • Canım ne alaka ne saçmalıyosun ya :)

1|0
    0|0
  • Alakası yok

1|0
    0|0
  • Hayır alakası yok o parça dediğin şey kanın pıhtılaşması özellikle karnına sıcak su koyduğunda öyle gelir. Zar varsa nasıl geçebiliyo diye sorarsan bir sürü kızlık zarı türü var seninki muhtemelen ortası delikli olandır

0|0
    0|0
  • Ilk gordugum günden beri parca düşürüyorum ve hic cinsel iliskim olmadi o yuzden sanmiyorum

1|0
    0|0
  • Sence mantıklı mı? Hem cnsel ilişki yaşamadım diyosun hem de bakire olamam ihtimalini mi düşünüyosun? Öyle bir şey yok bazen pıhtı olabiliyo doğal bir şey

0|0
    0|0
    • 3ay

Farkında olmadan bozdum mu diye şüphe ettim.

• 3ay

Kızlık zarı esnek oldugu durumlarda cinsel ilişkiyle bile bozulmama ihtimali olan bir şey. Esnek değilse bile bozulmuş olması için direk içine bir şey sokmuş olman lazım. İçine bir şey soksan da bunu bilirsin di mi? Yanlışlıkla değil bilerek olur o

• 3ay

Haklısın kafam cidden durdu ne zamandır düşünüyorum içim içimi yedi teşekkür ederim :/

• Ne alakasi var pihti o

0|0
    0|0
  • Parca derken kan pihtisi mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...