Kizligimi diktirince aynı şey olurmu?

Kizligim bu kaza sonucu bozuldu ama cinsel ilişki ya da tecavüz sonucu olmadolmadi icimiiçimi tek rahatlatan içine bisi girmemiş olması :)
Ben diyorum ki flep yöntemi varmış hem burdaki arkadaşlarda kul hakkina girmezsin sonuç da kimse ile yatmamisin dedi
Benim adet kanım parça düşüyor :( bide agrimağrım olmuyor acaba rahmime bisimi oldu :(
Kızlık tamir oluyormuş flep yöntemiyle onu yaptıktan sonra adet sancim olucakmi gene

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• evcilik oynarkenmi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Biriyle birlikte olmadan kazayla bozulduysa neden diktiriyorsun? Bence böyle kalsın anlatırsın aynı şekilde evleneceğin kişiye.

0|0
    0|0
  • Sorun büyük

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • fark eder tek farkı dikildiğini bir tek sen bilirsin ama senin miken asla farkına bile varmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama ben kimse ile yatmadim

• 3ay

Yanlışlıkla bozuldu keşke bir erkekle olsaydı bu kadar kendimi kötü hissetmedim: ( 😔

• 3ay

tabi bende öyle düşünmüştüm zaten yap boz oyunu yanlışlıkla elin çarptı ve fazlası ile ileri gitti zaten hırsızlar yanlışlıkla çalar katiller yanlışlıkla öldürür sende yanlışlıkla bozmuş oldun bak bakalım etrafta bir enayi falan varsa topu onun üzerine at ta kurtul bari

• Diktirince ne olacak?

0|0
    0|0
  • Nasıl bir Kaza buna sebep olabilir ki?

0|0
    0|0
  • Uğraşma seni kabul eden böyle etsin... hayatin akışana bırak

0|0
    0|0
  • Bisiklet suruyordum bir anda dustum sen gel koskoca agac iceri gir bozuldu iste

0|0
    0|0
  • Neden oynuyon da bozuyorsun? buda moda oldu diktirelim enayiler anlamaz nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Sabun kaçmıştr kesin :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Nasil yanlislikla bozuyorsunuz ya anlatsana bir

0|0
    0|0
  • aynen devam eder

0|0
    0|0
  • Kanın parça parça düşmesi zarla alakalı değil

0|0
    0|0
  • Adet sancısının kızlık zarıyla alakası yok

0|0
    0|0
  • Kızlıkla adet sancısının ne alakası var az mantıklı olun yaa. Rahmine bir şey olsa ağrın olmaz mı tam tersi ağrın artar

0|0
    0|0
  • üzüldüm

0|0
    0|0
  • Bisikletten mi düştün? 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...