Bazı erkekler yatakta daha mı güçlü oluyor?

üniveriste yıllarında parasız kaldığım için bir kereye mahsus birşeyler yaşamıştım tanımadığım birinle . o güne kadar kimseyle olmamıştım . bekaretimi vermek istemedim kabul etti . kredi kartı borcumu ödedi . bende kabul ettim . oral anal yaptık. bekaret dışında herşeyi yaşadım . iki kere seviştik . sonra evden çıktık . farklı bir şehirdeydi . akşam eve döndüm .başta gördüğümde hiç hoşlanmmaıştım ama sevişince zevk aldım . tahrik oldum . p*rno filmlerdeki kadınlar gibi çılgınca çığlıklar attım . çok zevkliydi . hoşlanmamıştım ama yatınca hoşlanmaya başladım . sonra birdaha onu görmedim . hala onu aruzluyorum ayı gibi birşeydi . kıllı göbekli ama acayip birşeydi . daha sonra erkek arkadaşlarım oldu . ama o şekilde kimseyle sevişmedim . sizce nedeni ilk olması mı ya da başka birşey mi?

0|0
5|38

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bazı kızlar gibi sertlikten, kullanılmaktan hoşlanan ve paralı seks fantazisi olan birisin. Paralı seksi isteyerek yapan fantazisi olan sıkılmaz çekinmez senin gibi isteyerek yapar. Artııı senin ilk deneyiminin olması da bundan fazla zevk almana sebep olmuş. Dua etki adam evliymiş işi biliyormuş anal yaparken canını yakmamış . Yakmamaış diyorum çünkü bundan bahsetmemişsin. Belki de zaten anal yapmışsındır neyse. İlk aşklar unutulmadığı gibi ilk sekste unutulmaz. Senin şuan ki kıllı göbekli o adamı unutamama tekrar yapma isteğinin sebebi bu ama eğer bir daha yapsan aynı zevki alacağını sanmıyorum. Çünkü adam farklı bir kızla vede genç bir kızla yapıyor olmanın verdiği hazla sert ve istekli yapmış buda sana zevk vermiş. Kadınlar aşırı arzulandığını farkettiklerinde de tahrik olurlar ve uygunsuz ortam olsa bile o kişiyle sex yapmak isterler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• aslında bazı şeyleri yaşayınca bilirsin...göbeği bilmem de iri ve kıllı olmak erkeksi özellikler..bundan etkilenmen normal aslında .asıl etkilenmezsen anormal...ama çevremizde gazete,tv,çevremizdeki insanlar topluma bu tiplerin değilde zayıf ,tüysüz erkeklerin daha seksi olduğunu pompalıyor..aslında erkeksi seksi olan insnalara seksi değilmiş algısına yol açıyor...göbeği bilmemde irilik kıllılık bunlar hep erkeksi özellikler,mesela kadının etli butlu göğüsü dolgun kalçalı malçalı olması gibi...aslında biz doğamıza aykırı yaşıyor doğamıza aykırı tercihler yapıyoruz..ama fizyolojimizi bazen kandıramıyoruz...

senin durumda bu...dikkat ettim eşcinsellerde bu tip erkeklerden daha çok hoşlanıyor cinsellik bakımından..daha erkeksi buluyorlar..kısacası anormal değil durumun...(bu arada iri ve kıllıyım:))

0|0
    0|0
    • bencede öyle ilk gördüğümde ıyy demiştim ama sonrasında

• denemeseydin..hala ıyy derdin...denemek lazım demek ki...laf aramızda bende mesela ilk gençlik yıllarından beri 35 -45 arası hani olgun kadınlar daha seksi geliyordu..halada öyle...daha bir kadınsı geliyor...doğa ona göre ayarlamış..

• muhtemelen para aldığın içindir ;)

2|2
    0|0
  • Her kızın olduğu gibi her erkegin sevişmesi ve verdigi zevk farklıdır. Bu yüzden kızlar bekaretlerini evlenecekleri erkege saklamak isterler. Evlenmeden önce başka bir erkekle ilişkiye giren kızlar evlenince kocasının ilişkisini, öncek erkeklerle yaşadığı ilişkiye göre kıyaslayıp begenmeyebilirler.

0|1
    0|0
    • kesinlikle doğru işte bekaretin önemi budur.. ruh bekareti saçmalığına iyi bir cevap bence...

• Demek ki her parasız kalan sevişecek. Çalışsaydın parttime iş bulsaydın. Alışkanlık yaptı mı acaba. Şimdi "aman parasız kalınca oral anal yaparım "diyormusun

2|1
    1|0
  • O**** dan farkın nedır ?

3|2
    0|0
  • adam işini iyi biliyormuş demekki, penisi belki tam seni doyurabilecek nitelikere sahipti. belki bir daha ki deneyiminde aynı keyifi alamayacaksın.

0|0
    0|0
  • Beni mi tarif ettin :) Muhtemel ilkin olduğu içindir.

0|0
    0|0
  • submissive bir kişiliğiniz var,güçlü erkekleri ,size hükmedilmesini seviyorsunuz.Yani master(hükmeden) erkekler.

0|0
    0|0
  • yaşadığın durum hiç hoş olmasada, normal varsayarsak ilk ilişkiler unutulmaz. bu ayı değilde ibine de olabilirdi.

0|0
    0|0
  • para kazanmanın vermiş olduğu haz ve ilk olmasının verdiği heyacan ve korku başka birşey değil

0|3
    0|0
  • kıllı ayı seni tahrik etmiş bulamazsın öylesini :D

1|1
    0|0
  • İlk olduğu içindir

Peki nasıl tanıştın, nasıl anlaştın, nasıl güvendin?

0|0
    1|1
    • netten tanıştık . bir iş adamı çok zengindi ama evliydi

• Hmm anladım. Saygı duyarım kendi tercihin.

• muhtemelen.. ilk oldugu için.. sana böyle gelmişdir... zamanla daha ileriyle karşılacaksın... ne yapmıyormuşuz..dış görünüşle insan yargılamıyormusun... adam... hem parasını hemde..zevk almanı saglamış işde

0|0
    0|0
  • ilk olduğundandır

arkadas kredi kartı bir de hayat kolaylaştırır derler

adam için hayatı kolaylaştırmış ama senin için bilmem:)

0|0
    0|0
  • ilkler unutulmaz, nasıl olursa olsun. Keşke ilk ilişkini bu şekilde yaşamasaydın ama o da ayrı bir heyecan olmuştur.

1|0
    0|1
  • derlerdi de inamazdım bir çok kadın beyinedene noksandır diye hahaha :)

0|0
    1|0
  • İlk olması sana biraz heyecan vermiş, birde adam para verdiği için sonuna kadar kullanmak istemiş.

0|0
    0|0
    • aslında pek zorlamadı . ben bir iş yapıyorum bare iyisini yapayım dedim . güzel bir gecelik aldım kendime kırmızı . onu giydim karşısına çıktım şok olmuştu . korkucağımı sanmış oda

• bir doktor vardı mesela bana çok yüklü bir para teklif etti . bende sormuştum okadar rahat kız var yani istediğini alırsın dolu var demiştim oda bakireyle yatmanın çok zevkli oluğunu söylemişti

• Doğru söylemiş, bakire kız ve bakire olmayan kızdaki heyecan ve istek daha farklı oluyor ve karşı taraf bunu anlayabiliyor. Sen bunlara nasıl denk geliyorsun onu anlamadım, konuyu onlar mı açıyor hep ?

• bazen ayılar güzel sevişir... ama seninkinde biraz özlem var sanırım

0|0
    0|0
    • bilmem belkide

• hayat kısa insan bir kere genç oluyor iyi değerlendirmek lazım

• buna katılıyorum da dedimya bize denk gelmez prenses sen yaşa biz ancak ekrandan izleriz

• kıllı göbekli :D:D:D ilk olmasındandır ilk :D

0|1
    0|0
  • bır kere daha dene aynı sekılde belkıde ıcınde saklı bı yon vardır ve yasadıgın ılıskı onu tetıklemıstır

0|0
    0|0
  • nedeni ayı olması...

neden bilmiyorum ama bu ayı barzo tipler kızlar tarafından nedense daha çekici görünüyor.

ya da o adamın paralı olması seni etkilemiş olabilir

0|0
    0|0
  • ilk olmasından da olabilir işi biliyordur ondan da olabilir.benm de ünivden birlikte olduğum birkaç bayan partnerim olmuştu.hatta birlikte olduktan sonra ilişkımız de aşka dönüşen de olmuştu

0|0
    0|0
    • yataktaki gücü yaşamadan bilemezsin.görünüşe göre boya göre yakışıklılığa göre tayin edilemez kesinlikle.ummadığın taş baş yarar misali.performansın kimde mükemmel olduğu yaşanmadan bilinmez.

• belki de ayı gibi erkeklerden hoşlanıyorsundur...

0|0
    0|0
  • ayılar işe yarıyor diyorsun sen öyle biriyle evlen :D groaar olur stereo hemde

0|0
    0|0
  • vay arkadaş :D

0|0
    0|0
  • O adam benim itiraf ediyorum.! dflsldfşlşdfssşldf

1|0
    1|0
  • Trajı komik...

0|0
    0|0
  • para aldığın içindir kız ama bnde öyleyim köpek gibiyim ldkasldkasldaksl

0|0
    0|0
  • Nedeni şehvet.

0|0
    0|0
  • belki karşılığında para aldığın için olabilir bu kadar zevk alman..şimdi de para lazım mı sana?

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk oluğu içindir. bide güçlü ayı gibi erkekler çoğu zaman daha çok ilgi çeker

0|0
    0|0
  • Ayılardan hoşlanıyorsan demek ki.

0|0
    0|0
  • evet haklısın ya

0|0
    0|0
  • Nedeni kocan olmayanla yaşayabilecek kadar geniş olman..

0|0
    0|0
    • sanane bacım

• hayat nasılsa senin günahın hatırlatılınca insanın canı acır ondan mı bu cevap. Eşine anlatamayacağın bir anın olmuş.

• o seni o... gözüyle bakip sert yapmistir... ciktiklarin sevgiyle askla sevismistir seninle

3|5
    0|0
    • olsun çok tahrik edici

• benim de bekaretine hiç dkunmadan seviştiğim kız arkadaşlarım oldu.ilşkıde karşımdakının istemdiği hiçbirşeyi yapmam.isrediği herşeyı de yaparım fazlasyla

• sert yapmayla bitiyor mu herşey..ne yanı aşık erkekler usulca açık olmayanlar sert mi yapıyor..bence yanlış..zaten soruyu soranda size katılmamış..ben cevapladığım gibi irilik ve kıllılık erkeksi özelliktir..aslında çekici olanın bu olması lazım ama insnalara tüysüz zayıf erkekler çekiciymiş gibi sunulduğu için kadınların beğenileri ona göre..

Yükleniyor...