Sevgilim acaba ne kadar güvenilir?

Bugün itibariyle yaklaşık 2 aylık bir birlikteliğimiz var. Yaşlarımız 18 ve aynı yerde okuyoruz. Benden önce hayatında çok hata yapmış , yanlış anlamayın yani çok kişiyle çıkmış , hatta öylesine çıktıkları olmuş. Bunlardan sadece ikisiyle öpüştüğünü söylüyor ki , benimle öpüşürken bunu teyit edercesine acemiydi.

Sorum şu ki ; daha ilişkinin başında olmamıza rağmen benimle yatmaya hazır olduğunu söylüyor. Bakire bir kızın bu kadar çabuk davranması normal mi? Sürekli iğneliyor ''Eve bir çaya çağırmadın'' gibisinden konuşmalar geçiyor. Sanırım bir şeyler yaşamazsak elden gidecek :D

Güncellemeler:
Başka bir şehre kaydını aldırıp yatılı okumayı düşünüyor. Belki gitmeden önce ne yaşarsam kardır sonuçta bir daha görmeyeceğim diye de düşünüyor olabilir mi ? Üstelik bana , '' sen de gel '' diyor. Ben bulunduğum çevreden memnun olmadığım için okulumu değiştirmeyi zaten düşünüyorum ama onun peşine takılıp onun şehrine mi gitmeliyim yoksa kendi keyfime göre mi bir karar vermeliyim tereddütlerim var :S

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• zaten yasınız 18 enınde sonunda gidecek ileriye yönelik bir ilişki değil :) anın tadını cıkar

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anca cinsel obje olarak görün zaten. ellenmiş mi ellenmemiş mi elletmiş mi ellettiyse niye elletmiş kime elletmiş eee elletmeyeseymiş. sanane kardiş elletir elletir vücut onun değil mi sana niye sorsun :).

0|0
    1|1
  • Kaşınanı kaşımak sevaptır :D o aranıyo bence öpüşürkende rol kesmiş

0|1
    1|0
  • Sevgilinin ateşi çıkmış anlaşılan daha bu yaşta zoru neymiş boşver şeytana uyma o kadar istiyorsa hayır gelmez zaten ondan

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum ..elden giden gitmiş.. kız ..patlak... kendini sana yamalamaya çalışıyor... a benim saf kardeşim..

1|0
    0|0
  • isteyen istediğini istediğiyle yaşar o yüzden senden öncesini sorgulamaman gerekir

akışına bırak istediğinizi yaşayın eğer zten gidiciyseengel olamassn

0|1
    0|0
  • zaten bu kız milletinin hepsi 2 kişiyle öpüşüyor ne hikmetse. inanma kardeşim yalan söylüyor belli. istediğini ver kıza sonrası sana kalmış.

0|0
    0|0
  • Soru işaretleri var.

0|0
    0|0
  • Yalından sana Koyver gitsin şarkısını armağan ediyorum

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası böyle bir kıza güvenmem. Dediği lafa bakar mısın eve bir çaya çağırmadın ne demektir birader ya!

1|0
    0|0
Yükleniyor...