Bakir Erkek Beklemek

Erkek arkadaşım evlenelim diyor, daha önce ilişkiye girmek üzereyken kızın iğrençliğinden vazgeçmiş ama MAŞALLAH ellemiş de ellemiş. Bunu biliyordum. Bu yüzden istemedim. Erkekler yapar bizim bekaretimiz yok. Kız bekaretini koruyacak dedi.

Erkekler yapıp bekaret istesin tabi umrumda değil ama bir kızın bunu istemesinin neyi yanlış?Hele ki yapmamışsa..

Hiç kimseyle yatmadım, elini tutmadım, öpmedim. Sevgilim oldu, onun da olmuş olsun. Hatta öpmüş de olsun. Ama bunu istemem çok mu? Hiç bakir erkek kaldı mı? Bekaret sadece kız için mi?

Evlilikten soğudum. Gerçekten.

Güncellemeler:
Erkek de insan kadn da . Kadının kendini koruması kolay bulunurken erkek için neden değil. P*rno izlemesin bile demedim, illa sevişecek mi erkek. Madem bu kadar zor ALLAH niye erkekler isterse yapar dememiş haşa. Peki kızlık zarı denilen şey ne? Sadece ilişki sırasında hafif bir kan geliyor, bu zara KIZLIK ZARI deyip, bunu Dünya'nın en büyük meselesi yapıp kadınlarda bekaret diye ayrı bir şey çıkarılması neden? Neden cevaba kırsal kesimdekiler olabilir yazar da bekareti olmayı cehalet göstrrsnz?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle bekaret hem erkek hem kız için geçerlidir.

Şöyle bir şey de var .. Eğer sen nasılsan karşındaki de öyle olurmuş diye... sen eğer bakirsen kimsenin elini dahi tutmadıysan bu yaşa kadar bunu istemek en doğal hakkın..

bu arada seni tebrik ediyorum.. Allah seni çok mutlu etsin. bu yaşına kadar kendini koruduğun için. sakın yanlış yola sapma.. Allah aynı güzellikte birini karşına çıkaracaktır.. Bu tarz düşünen bir erkekle de beraber olma.. Ne de olsa bekaret erkeklerde yok diye yapmadıgını bırakmaz

7|5
    1|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Kuarni kerim evlilik dışı cinsel ilşkileri zina olarak niteler ve şöyle bir yaklaşımı var

Nur (24.cü sure) (3.ayet) [ Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenemez; zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenebilir. Bu, müminlere haram kılınmıştır ]

Ben bu konuda rabbime inanıyorum. herkes dengiyle evlenir zaten atalarımız ne demiş :"davul bile dengi dengine çalar"

Arapça bilgisi olanlar iyi bilir ki arapların ataerkil bir toplum olduğundan dolayı topluma hitap ederken (tümü kadın olsa bile) erkek lisanı ile hitap edilir. dolayısıyla Kurani kerim hep erkekler hitap eder gibi ve erkekleri yüceltir gibi anlaşılır. oyse allah c.c insanları eşit yarttığını defalarca ifade etmiş. ataerkil bir toplumun lisanı başka bir ataerkil toplumun lisanına çevirilirse çıkacak sonuç Kurani kerimden bu kadar uzak olur.

Kızlık zarı meselesi aslında kızları erkeklerin sapıklığından korumak içindir. zira bu olmazsaydı eski toplumlarda tecavüzünn haddi hududu olmazdı (günümüzde bile erkekleri durduran en büyük engeldir).

3|1
    0|0
  • bugune kadar kimsenin bekaretini almadım 1.tane sevgilim oldu hayla onunla devam ediyoruz yaptıgım tek fazla tek şey onu öpmekti.. baskada el sürmedim ben bakir'im. ve karımın bakire olmasını istiyorum.. erkeklerle yatmış kalkmış bir kadın istemiyorum.. ama ben bakir olmasaydım kızın veya kızların bekaretini alsaydım. o zaman karımın bakire olmasına önem vermezdim.. hem halt yiyecem hemde bakire kız arıyacam.. acıkca yazıyorum ben bakir'im evlenicegim kızında bakire olmasını istiyorum.. erkeklerin el sürdügü yatıp kalktıgı kızı degil.

3|1
    0|0
  • erkeğin ihtiyacı ama kızın fizyolojisi hormonu sinir sistemi yok mu onun ihtiyacı neden değil? esas geri kafalılık ve bağnazlık erkeğin yapmak isteyip sonra evlenince ilk ben değicem şeklindeki saçmalığıdır ki şuna da yüzde yüz eminim..el değmemiş kız da kalmadı...rahat olalım...oral seks yaptığını anal seks yaptığını ağızlarında ve anüslerinde zar olmadığı için bilemiyoruz dimi...yazık bize bu kafayla daha çok saçmalarız

1|0
    0|1
  • bekaret sadece kız için değil tabiki saygım sonsuz ama ilerde bakir erkek istediğine baya bir pişman olabilirsin :)

2|0
    1|1
  • Arkadasım neyin pesindesin bakir olunca cok mu mutlu olucaksın adam bakir diyelim sadist cikti ya da gizli sapık ne olcak bukadar bağnaz olmayın yhaa adam gibi adam bulmussan oncesinde ne yaşamıssa yasamıs sanana mutlu isen gerisi hikaye ..

0|1
    2|0
    • şimdi kızlar bağnaz olmayınca erkekler bütün kadınlarla yatıp evlenince kıza el değmemiş olacak istemesi gibi bir ikiyüzlülük var ortada...

• Yha arkadasım illa söyletceksiniz beni kaşınan varsa kaşınır ama hiçkimse istisnalar hariç edepli olan kıza bulaşmaz ..

• hz ömer in sözü geldi aklıma el değmemiş kadın istiyorsan el değmemiş biri olucaksın

2|1
    1|0
  • Bakir erkekler var tabi ki.Herkesi aynı düşünmemek gerek.

1|0
    0|0
  • Valla bekaretin önemine inaniyorsan, evet bekaret sadece kızlar için var. Mantıkla çözüleçek bir şey değil. Hiçbir temeli olmayan inanış, dogma. inanırsan çok önemli, inanmazsan hiçbir anlamı yok. Işte öyle bir şey :)

0|0
    1|0
  • Adalet duygun fazla gelişmiş.

0|1
    2|0
  • Hakkındır tabi herkez gibi.Yanlız bakir erkek arıyorsan her ortama girip çıkan rahat birilerine bakma.Utanılması gereken yerlerde utanıp yüzü kızaran iyi niyetli kişilere bak..

1|0
    0|0
  • Var bakir erkek. Merak etmeyin. Hatta bir kızla birlikte oldum deyip arkadaş çevresinde anlatananlarında yapmadığına inanıyorum.

Bazıları sallamayı sever.

Bakir erkek piyasada sizin tahmin ettiğinizden çok daha fazla.

Hatta fırsatı olupta eşini bekleyenlerin sayısısa az değildir.

0|1
    0|0
  • allah bakire olmayan birinin bakire biriyle evlenmesini haram kılmıştır

ilişkini sonlandır

bakir bir erkekle evlen

aksi taktirde müşriklerden olursun

namus ahlak aşktan daha değerlidir

0|0
    0|0
  • Sen bu kafayla daha çok beklersin :)

1|0
    4|1
  • emin ol evlendiğinde bakir erkek olmadığına dua edersin. çünkü erkeğin bakir olanı cinsellikte hiç katlanılabilir bir şey değil kadınlar için.

1|0
    2|1
    • Ben tatmin olmasam da olur.

• seni iyi anlıyorum aslında haklısın ama kimse geçmişi ile sorgulanmamalı bence, zevk için yapılanları söylemiyorum ama o an kendini tutmak istemeyen, bunu aşkın bir gerekçesi olarak isteyen insanlar yaşamış olabilirler düşüncesindeyim ben. umarım sen dilediğin kadar, en az senin kadar temiz biri ile hayatını birleştirirsin. ve özellikle cinsel anlamda gereken mutluluğu elde edersin.

• İNŞALLAH.

• Ben bugüne kadar hiç bir kız arkadaşımı yatağa atma çabasına girmedim onlar istemediği ürece öpmedim bile o yüzden bende temiz, dokunulmamış bir kızla sevgili olmak istiyorum yani düşüncen mantııklı arkadaşım :))

Ayrıca bizden çok az kaldı hatta soyumuz tükenmek üzere...

0|0
    0|0
  • Evlilikten soğumana gerek yok bulursun bir tane bakir.. Çok var moralini bozma... Bakir erkek kendini belli eder kolay kolay karşı cinsle konuşmaz kendi dünyasında küçük çapta mutludur.

0|0
    0|0
  • tabi yaa kariyerdi okuldu 30 yaşına kadar bekleyin erkek te 35 olsn o zamana kadar..sonra bakir erkek kaldı mı adam 35 sene sizi bekler :D illa bunu istiyosan 18 yasnda evlenceksn cocuk da maksimum 22-23 olcak..erkek fizyolojisi kimyası sizinkinden cok farklı çalışıyor

0|0
    5|2
    • 22-23 yaşlarında evleneceğim.

• zaten bekareti sawunmuyorm diye belirttim diye hatırlıyorm altta :) erkek 20 yaşnda sevişçek ama kız 150 yaşına da gelse evlenrken bakire misn diye sorulcak.. yok arkadaş ben bunu sawunmuyorm.madme erkeklermz sevişiyor kızlarmz da sevişsn.anlatabildm umarim :)

• Ben de madem kızlar saklayabiliyor neden erkekler zorlansın diyorum.

• seni çok iyi anlıyorum. çok ileri yaşlarıma kadar elim kız eline değmedi. Sonra anladımki kendimi boşuna saklıyormuşum. Kızların ne bekareti ne de bekaret derdi varmış. E bunu öğrenen herhangi bir erkek bakir kalır mı?

0|0
    1|0
  • cok haklısın o lafı yani erkeğin bekareti yok yapar diyen bence bir hayvandır

0|0
    0|0
  • kalmıştır tabi mesela ben :)

1|0
    0|0
  • Bakir erkek kaldi :D isteyebilirsin tabiki ama bulmak icin biraz ugrasirsin

1|0
    0|0
  • Ben bakirim de kıymet bilen var mı

1|0
    0|0
  • ben hala bakirim mesela :D

0|0
    1|0
  • var da onlar da dağda eşek seviyorlar

0|0
    1|2
  • bende soğudum hiç kalmadı evet):

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mü’min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Bu davranış onlar için daha nezihtir. Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardır.Nur suresi..30.ayet********************

Mümin kadınlara da söyle: Gözlerini (harama bakmaktan) korusunlar; namus ve iffetlerini esirgesinler. Görünen kısımları müstesna olmak üzere, zinetlerini teşhir etmesinler. Baş örtülerini, yakalarının üzerine (kadar) örtsünler. Kocaları, babaları, kocalarının babaları, kendi oğulları, kocalarının oğulları, erkek kardeşleri, erkek kardeşlerinin oğulları, kız kardeşlerinin oğulları, kendi kadınları (mümin kadınlar), ellerinin altında bulunanlar (köleleri), erkeklerden, ailenin kadınına şehvet duymayan hizmetçi vb. tabi kimseler, yahut henüz kadınların gizli kadınlık hususiyetlerinin farkında olmayan çocuklardan başkasına zinetlerini göstermesinler. Gizlemekte oldukları zinetleri anlaşılsın diye ayaklarını yere vurmasınlar (Dikkatleri üzerine çekecek tarzda yürümesinler). Ey müminler! Hep birden Allah'a tevbe ediniz ki kurtuluşa eresiniz..Nur suresi,31.ayet

demek ki önce erkeklere sesleniliyor..haklısın beklentinde ve hakkın.

4|3
    0|0
  • cok guzel bir konuya cok guzel bir noktadan deginmissin canim. bazi gerizekalilar erkekler yapiyorsa kizlar da yapmali diye kolaya ve toplumu kaosa surukleyebilecek bir dusunceye kacarken sen dogrusunu soyluyorsun kadinlar nasil bekaretini koruyorsa erkeklerde korumali diyosun.cok dogru bir yaklasim.

4|0
    1|0
  • beklersen böyle olursun link

0|0
    2|0
  • ya bakir erkeyi napıcan bakir erkek=tecrübesiz erkek demek aklınızı mı kaçrdınız tecrübeli olsun kıi daha cok zewk al...

1|3
    6|3
    • Ben sex yapmak için evlenmiyorum.

• sex olmayacak demiyor zaten evlenmekteki amacim sex degil diyor . nasil midesiz igrenc insanlar oldunuz.

• ultra s.lak zaten evlenince tecrübe kazanmayacak mı?O da hafif olsa tek gecelik yaşasa kendini kullandırtsa tabi ki tecrübeli ister.

Yükleniyor...