Kız Arkadaşım İstekli Olamıyor Cinselliği Sevmiyor Acaba Aseksüel mi Nasıl Atlatılır?

Arkadaşlar kız arkadaşımla uzun uzun konuştum ve onunla birlikteliğimizde (sadece öpüşmek, boyun öpmek omuz öpmek) bir kaç kere bana karşı istekli olabilidiğini söyledi. Öncelerde sorunu kendimde aradım eski sevgililerimin hiç birinde bunu yaşamamıştım fakat sonra oturduk ve konuştuk. Hayatı boyunca cinsel olarak haz almadığını, cinselliği düşünmediğini ve düşünmek istemediğini bellirtti bana. Benden önceki ilişkilelerinde hiç istekli olamamış sadece bende olabilmiş. Daha önce ne mast. yapmış ne bir şey. Aklıma aseksüel olabilme ihtimali geldi. Bu durum nasıl geçirilebilir?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bende aseksüelim ilk önce şöyle bir şey var herkes cinsellik düşünür ama bunu hayatına sokmaz yani hayatın belli aşamaları vardır sen hayatının o aşamalarına cinselliği katmazsın gerek duymazsın bende öyleyim birini sevebilirim ama onunla farklı boyutta bir ilişkim olmaz bana ayrıca iğrenç geliyor hayatta
    bunlardan daha önemli şeyler var birbirini seven 2 insanın sevgiyi cinselliğe bağlaması miğde bulandırıcı

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya allah gönderdi seni. Şimdi şöyle durum o cinselliği düşünmüyor değil.3 Kere beni aşırı istemiş fakat diğer kadınlar gibi pat diye azamıyor ya da ileri gidemiyor. Ateşli öpüşüyoruz dakikalarca. Azamadığı zamanlarda aklında hep başka şeylerde olduğundan bahsediyor. Sizde de böyle mi acaba? Göğüslerini elletirmiyor kalçayı filan elleyebiliyorum da.

• 3ay

Büyük ihtimal demiseksüel

• 3ay

evet aynen öyle bu kişiler cinselliği düşünebilmesi için duygusal çekimin yüksek olması gerekir

Kızlar Ne Diyor 3

• aseksüellik kalıcıdır

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki aseksüel biri öpüşebilir mi? Saatlerce öpüşüyoruz da zevk aldığını söylüyor bir de 3 kere istekli olabilmiş. Acaba aseksüel değil de az mı seviyor cinselliği?

• 3ay

Şimdi araştırdım büyük ihtimal öyle ya. Çok teşekkürler görüşün için :) .

• 3ay

rica ederim

• Bunun sebebini sorman gerek bence ona..

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle aseksüel. İşiniz zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...