Cinsellik yüzünden sevgilinizle yada eşinizle tartıştığınız oldu mu?

Ben dün gece biraz sınırı aştım galiba :S ikide bir çocuğun suratına vuruyordum şakayla karışık patladı sonunda ben yetersizsem git başkalarını bul falan demeye başladı yapamadığı için değil istese yapar ama beni beğenmediğini falan düşündüğüm için biraz üstüne gidiyim dayanamayıp söyler falan diye umuyordum ama öyle olmadı. Balık etli biriyim o kadar abartılacak kadar değil tabiki 3 4 kilo kadar fazlam var oda o kızgınlıkla şu an iyi olduğumu fakat teyzemin yaşına 30 kadar geldiğimde bu gidişle 100 kilo olurmuşum (kilom 61 boyum 1.65 yaşım 18 ) ideal değil mi?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• ideal tabiki ama sonucunda erkeklikle ilgili şaka hoş olmaz erkek için, daha iyisini istiyorsan sen daha azgın ve cazibeni kullanıp onu delirt zaten o da dayanamayıp , tüm performansını gösterir, ama sevişirken yap ki, frenleri patlatsın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vah vah vah bune kompleks böyle

0|0
    0|0
  • Normal bence ama 2 kilo falan verirsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • sıze soylım 1.70 boy 60 kılo kızda tek gecerımm

0|0
    0|0
  • Kilon boyuna göre ideal değil. Kilolusun açıkça

0|0
    0|0
  • Neyi suratına vuruyordun?Ona göre yardımcı olalım

0|0
    0|0
  • yaş biraz küçük digerlerine göre kus bakma lütfen :):)

0|0
    0|0
  • bu havayla seninle evlencek cocugu zor bulurusn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle durup dururken tartışmaya çalışan insanları anlamıyorum :) neyin peşindesiniz ne güzel mutluyken tartışmaya çalışmak neden tatlım :)

1|0
    0|0
  • biraz kilo vermelisin 55 kilo olursan mükemmelsin.

0|0
    0|0
  • kendin kaşınmışsın :) biraz kilo ver

0|0
    0|0
  • seven kilo düsünmez 5 ve ya 10 kilonun lafi olmaz her halinle sevecek ne öyle iyi etmissin sende hak etmis

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun konu sex ise daha sakin ol uğraşma hiç =) bence ideal değil hayatım 3 kilo daha vermelisin ama yakışıyorsa verme

0|0
    0|0
  • bende 165 boyunda 62 kiloyum kendimi oldukça kilolu hissediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...