İlk ilişki için pozisyon ne olmalı?

arkadaşlar geçen sene bir kız arkadasım vardı.anal yoldan ilişkiye girdik bende hayatımda ilk defa bir ilişki yaşadım o zman.kız önden girip bozmamı ıstedı ama bir türlü giremedim penısımın boyu 17-18cm kalınlıgı normal yanı ne kalın ne ınce.bugunde bir sağlık personelı arkadasımı eve davet etttım ne olduysa birden aramızda elektrıklenme oldu ve opusmeye basladık ılerleyen dakıkalarda soyunduk onlada anal yoldan ılıskıye gırdık ve önden zorlamaya basladım bu seferde yapamadım.bu sağlık personelı arkadasımda bakire.aramızda bir kızı ilk bozan erkek arkadaslar ve kızllıgını bozduran kız arkadaslarıma soruyorum hangı pozısyonda bozdunuz veya bozdurdunuz ? sorun bendemı yoksa pozısyondamı anlamış değilim.yardımlarınıza ihtiyacım var.teşekkürler.

Güncellemeler:
arkadaşlar kızların ikisiylede arkadan ilişkiye girdim..yanı arkadan yaptık... benim sorunum penisimi vajinalarına zorlayıp bir türlü vajinalarına sokamamak.yanlış anladınız galiba.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• penisin içeri girip de nası bozulmadı çok ilginç bir pozisyona ihtyc yokki hepsinin girmesi yeterli bence bakireyiz diye seni yemişler

0|1
    0|0
    • önden giremedim ikisinede. arkadan ilişkiye girdik.

• olabilir tabi.ayın 31 ınde tekrar gelicek sağlıkcı arkadasım.dediklerini uygularım çok teşekkür ederim ilgine

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle arkadan ilişkiye girersen cinsellikten de soğursun.İlerde eşcinsel bile olursun.Literatürde örnekleri varmış.Ben kitaptan okumuştum.

0|1
    0|0
  • Vajinadan sivi gelip kayganlik olmadimi vajinadan sivi gelmezse girmez sivi gelene kadar penisini vajina deligine surtmelisin

0|1
    0|0
    • geldide çok azdı.birdahakıne oyle yaparım

• niye cogunuz zina pesinde kosuyorsunuz ki

0|1
    0|0
    • çünkü evlenmeyi düşünmüyorum.herkez evlenecek diye bir kadidede yok.hiçbi kızlada zorla ilişkiye girmedim.girmemde.karşı taraf okeylerse yaparım.

• tamam

• ok

• penisin eğri mi ?

0|1
    0|0
    • hayır gayet düz .hafif bir eğrilik bile yok

• kayganlaştırıcı kullanarak deneyin birde

• ıyı fikir.denerim birdahaki sefere

• yere uzan sen düz o üstüne çıksın

0|1
    0|0
  • bozulması için hepsi mi girmeli genelde?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bacaklar omuzda ve kucagıma oturtarak en sık yaptıgım pozısyonlardı ve kontrol tamamen sende olmalı..

0|1
    0|0
  • hacı karsındakı tutsun elıyle oraya götürsn sen yüklen sadece arkası gelıyo basit bir olay ben yapmıstım skntı olmuyor kendını kasma yeter

0|1
    0|0
  • Misyoner pozisyonda.

0|1
    0|0
  • kızlar vaginusmus olabilir...

0|1
    0|0
  • sorsaydın daha önce ilişkiye girmişler mi

0|1
    0|0
    • sordum kardeş hayır dediler.mıllet kız arar bulamaz bız bulduk yapamıyoz :(

• senin penisinle alakalı değildir benimkide 15 cm benim kız arkadaşımla bende yapamamıştım ilk seferde. çoğu kız böyledir çünkü bakireler hacı anlatabildim mi yani senin kafaya takacağın kendinde sorun arayacağın bir durum değil bu

• anladım kardeş çok teşekkür ederim ilgine.rahatladım

• Zorlanman gereken yere kolay giriyorsun ama kolay olan yere giremiyorsun... Bence bozmak istemîyorsun ya da yeterince sulanmamıştır...

0|1
    0|0
    • bozmak istedim ikisinide hatta bunu onlar istedi.ama bir türlü giremedim pskolojık bunalıma girecem nerdeyse.

• Dogy pozisyonundan uzak dur ozaman .. Kütük yerleştirir gibi sevişme.. Önce oral yap sulandır sonra vajinanın en fazla açılacak pozisyona gelmesi gerek.. Misyoner veya tam tersi sen altta o üstte...

Yükleniyor...