Internet çağındayız ama, bu bana yarardan çok zarar verdi

gençler yanıtlyn şu sorumu ben önceden böle şeylere karşydm ama gelin görün ki bigün öylesine tanıştm biriyle. türk kzları şöyledir böyledir diye sövmüş değiliz nan kanıtlycam dedim sohbet ettik kamera açtı ve buum görür görmez tam bana göre dedm. biz bununla 6 ay her gece sabaha kadar konuştuk ve aşık olduk resmen birbirimize.kesinlikle cinsellik muhabbeti falan değil yanlş anlamayn sadece birbirimizle konşrken çok mutlu oluyoduk. neyse bunun eğitim düzeyi falan benden düşük diye kestim muhabbeti. ama hayatmda yaşadığım tek gerçek aşk duygusu buydu. yıllar geçti benm yaşadığım şehre taşınmış görüşelim dedi sizce ne yapayım. ?

Güncellemeler:
baya fark var aramızda arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayalım

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer o zaman eğitim farkını kafana takmışsan şimdi de fazla bir şey fark etmez. Şöyle izah edeyim:Önce bunu fazla önemsemesen bile daha sonra herkeste olabilecek eksiklik ya da zayıf taraflarını gördüğünde hemen üzerine eğitim farkını da ekleyeceksin. Bunu illa ki yapacaksın. O zaman da birbirinizi kıracak durumlar yaşayacaksın. E bunları yaşayıp üzüleceğine eğitim düzeyi uygun birini bul. Tabii bu tecrübeyi yaşayarak anlamam lazım diyorsan onu bilemem tabii. Ama sana bu söylediklerim 2 kere 2 dört gibi.Ben söylemiş olayım.. Boşa vakit kaybetme.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bazı üniversite mezunları var; "Benim oyum dağdaki çobanla bir mi?" diye soruyor.

Oysa kişi kendini eğitmedikçe, okulun verdiği diplomanın herhangi bir kağıttan farkı yoktur...

0|1
    0|0
  • Arkadaşım yaptığın en büyük hata aranızdaki eğitim farkını buraya yansıtmak olmuş. adam seni tamamlayabiliyor mu bize bunun yanıtını vermelisin . eğer tamamlayabiliyorsa yerim eğitimini... der geçerim. ama sana bir beden küçükse ileride çok sıkıntısını çekersin.

0|0
    0|0
  • Eğitim ve sosyo-kültürel fark çok önemlidir.Onla devam etsen,hatta evlensen bile,yürümez.İlerde çok büyük problemler yaşarsın.En doğrusu yol yakınken dönmektir bence.

Çok büyük sıkıntı ve acılar yaşamaktansa,küçük bir acıyla atlatmış olursun böylelikle

0|1
    0|0
  • ya ne alaka? eğitim seviyesi düşükmüş.seni aylarca sabahlara kadar ayakta tutabilen birine nasıl cahil dersin.mesleğini sorabilir miyim?

aşığım diyorsun birde.onunla ilgili gelecek planların varsa -evlilik gibi-görüş derim.yok amacın biraz heyecan-cinsellik yaşayım diyorsanda görüş ama ümit verme asla evliliğe dair.çocuğun niyeti ne-biliyor musun şuan?

0|0
    0|0
    • cahil değil sadece evlenemeyeceğim biri

• sen ne yapacağını biliyorsun.fark var demişsin aklında bitirmişsin zaten.

0|0
    0|0
  • Önemsenme isteği bu aşk değil sen bilirsin görüşmek istersen bir görüş kapılmadan bu kez.. Sonra zaten istemezsen kesersin görüşmeyi

0|0
    0|0
  • çok mutluydum dıyosun onu diyosun bunudıyosunda yok kalıtesi seviyesi dusukmus senın IQ sevıyen tavanlarda herhalde..siz kadınlar kendınızı üstün görmeye bayılırsınız ama dıkız aynasınıda makyaj aynası diye kullanırsınız...

0|0
    0|0
  • madem evlenemeyeceğin birisi,ne diye görüşüp çocuğu umutlandıracaksın.?yaşadığın şehre taşındığını bildiğine göre ara ara görüşüyorsun onunla.

sen,seni mutlu edecek figuran arıyorsun başrol oyuncusu değil.

0|0
    0|0
  • ''Baya fark varmış'' birşey demiyorum, sen zaten görüşmemeye karar vermişsin bizim başka yorum yapmamıza gerek yok

0|0
    0|0
  • makinadan çıkan insandan ne hayır gelir bilmediğin etmediğin insan. neyine güvencen ? kaldıki normalde tanıştığınız insanların ne olduğunu bilemezsiniz. ikincisi sen ondan öğrenim acısından yüksekmişsin ilerde ezersin.ve kadınlar bunu yapmayı cok sever.davul bile dengine demişler.

0|0
    0|0
    • :D peki haklısın. ama o da 3 senedir unutamıyo beni bir de aşk bir kez yaşanır derler bu şekilde mi olacaktı hay ben böle işe.. ondan sonra erkek arkadaşlarm da oldu ama unutamadım

• hay aşkınız bataydı :D

• Eğitim düzeyi düşük diye aşktan vazgeçmek saçmalık

0|1
    0|0
  • öle kamera aşklarından fayda gelmez görrüm seni 3 ay sonra burda akşama kadar dert yananlara dönersin yazarsın buraya uzun uzun destanı.

0|0
    0|0
  • fark derken ne gibi fark var açıklarsan ona göre bişey söyleyelim genel olarak kültür yapınız farklıysa ya da fiziki anlamda senden daha minyonsa bence kes ilerde çok sıkıntı çekersin

0|0
    0|0
  • Görüş. İnsan ilkleri unutamazmış. Sende ilk defa samimi sevdiysen ondan unutamamışsındır. Bence görüş. Ama yüz verme :)

0|0
    0|0
    • ilkim değil ama ilk aşk vede son

• aşk sana 5 beden büyük kızım sen onu haketmiyorsun

0|1
    0|0
  • Şimdi o senin aldığın eğitimimi aldı ki fikrin değişti? Eskiden de olsa bu uzaklık çözülürdü. Ayrılma sebebin eğitimse çocuğun okumasını bekleyeceksin... karşındaki de bir insan okumadı ya da okuyamadı diye bu olur mu?

0|0
    0|0
  • egonla değil mantiğinla hareket et ..

0|0
    0|0
  • mantığıyla hareket eden bir noktaya kadar hareket edebilir.işte senin noktan burası.

0|0
    0|0
  • bir git dene derim

0|0
    0|0
  • eğitim düzeyi dedinse bitti o iş ilerde sorun edersin.

0|0
    0|0
  • Bence Sen 'O' nu haketmiyorsun...

0|0
    0|0
    • neden böle düşündün

• Mantigin sevginden agir basiyor senin.. Ask ta hesap olmaz.. Sevgili sevgisiyle tartilir, egitim duzeyi ayakkabilari, arabasi vs ile degil...

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini geliştirirse sorun olmaz

0|0
    0|0
  • sen asik oldugunu düsünüyorsun bence.. bir kere asik olsan, egitimdüzeyi senden düsük olmasina aldirmazdin.. ne demisler, ask insanin gözünü kör eder, ama görünüse göre sende öyle degil, asik oldugunu zannetmissin okadar ..

0|0
    0|0
    • evlenemezdim onla ailem kabul etmez

• ask engel tanimaz .. ayrica bir tek ölüme cagre yoktur, yani bu demektirki egitim düzeyi seninkinden düsükte olsa siz istedikten sonra yapilirdi birsey.. bahane yerine cagreler bulmakta var..

Yükleniyor...