Üroloji Doktorları?

Arkadaşlar Şimdi Sabah 9-10 Civarı randevu aldım. Ve Doktora Gideceğim..

Erken Boşalma Ve Partnerimle İlişkiye Gireceğim zaman Sertleşme Sorunu Yaşıyorum..

Bunları Doktora olduğu gibi anlatmalı mıyım?
Yoksa Doktor Sıkıntı Problem falan çıkartırmı başka yere falan yollar mı terslermi yani?

İlk kez gidiyorum doktora :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanmam yani benim erkek arkadaşımda gitmişti doktorun gayet normal davrandığını söyledi bir krem gibi bir şey vermişti ona yani zaten bende sağlıkçı olduğum için söylüyorum gayet normal bir şey kanki boşver olduğun gibi davran daha kötülerini de görüyoz boolum boşver hiç sıkılma olucak şeyler bunlar kendin için gidiyorsun sağlığın için rahat olmazsan tam anlamıyla kendini ifade edemezsen göreceğin tedavide işe yaramaz :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Tırsıyorum bir yandan şimdi kalk git falan der dayanamam birşey derim başım belaya girer.

onuda geçtim ilgilenmez diye korkuyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Anlat rahat ol

0|0
    0|0
    • 3ay

aga adamın ne yapacağını bilmiyorum ki ilk kez gidiyorum tırsıyorum açıkcası

• 3ay

ulan bayıltsınlar etsinler ne bok yicekleres :D

• 3ay

sisteskopi nasıl yapılıyor diye yaz bende bilmiyorum videosu vardır illa :D

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora anlatırsın da yanında genelde kadın sekreter oluyor. kadının yanında anlatmak sıkıntı verebilir. olduğu gibi anlat. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Neden terslesin onun işi bu

0|0
    0|0
  • Anlat 👍🏻

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadasim bende tip fakultesinde okuyorum ve uroloji hastalari bu sorulari aynen boyle sorar zaten bunu baska nasil izah edebilirsin ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok arkadaşım yani ilk kez gidiyorum falan sıkıntı olurmu hani ilgilenmemesi falan olurmu diye

• 3ay

Oyle bir durum olamaz zaten adamin isi bu

• Böldü doktor ne dedi hayırlısı

0|0
    0|0
    • 3ay

test yapyırıyoruz bakalım

• İnan doktorlar sandığında daha çok problemli kişiler geliyor rahat ol anlat

0|0
    0|0
  • Söylemen gerek ama tavsiyelerden öte birsey yapabilecegini zantemiyorum, bu yaslarda sorun genelde psikoljik, oda psikolog olmadigina göre?

0|0
    0|0
Yükleniyor...