Hiç altınıza işediniz mi?

Hiç yetişkinlikte böyle bir anınız oldu mu? Olduysa nasıl oldu?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor bağırsaklarıma bakmak için lavman yapmıştı aslında iki defa yapıyor birincide yaptı 2 saat sonra gel Dedi bende ne olacağından haberim yok yürüyerek eve gidiyordum aman Allahım bağırsaklarımda savaş başladı o an o lavmanı neden yaptığını anladım koşa koşa eve girdim kapıyı kapatmamla vücudun kendini bırakması bir oldu Allahtan dışarıda olmadı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üniversitede işemiştim allahtan gece saat 12 falandı kampüsteyim bir iki insan geçti sonra suya girdim alt tarafıda ıslattım bacaklar tüm ıslanınca böyle bir rahatlık geldi düştüm havası yarattım otobüste... O gün galiba çok tutmuştum çişimi :((

0|0
    0|0
    • 3ay

Ay kıyamam, utanç verici oluyor yav ben de kütüphanede yaşadım o tip bir olay

• 3ay

Vallahi hayatımın utancını yaşamıştım :(

• 3ay

Kötüymüş beeh, geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 10

• avmde tuvalette işiyorum. sonra karnıma ağrıdı bütün hepsi doluydu koşuyorum bir oraya bir buraya o sırada uyandım. işemişim yatağa. uyanmasam sıçacaktım da.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahajahhaha olur öyle, ben de 20 yaşıma geldim arada hala oluyo ya. Ve aynı rüya çeşitleriyle oluyo 😄
      Sen kaç yaşındasın?

• 3ay

gördüğün yaştayım :)

• 3ay

Yaşındaydın*

• Birkeresinde kasıtlı olarak işedim yani nasıl bir his diye dışarda değildim tabi evdeydim, soruyla alakasız ama üstümle de banyo yapmıştım nasıl bir his diye yapıyorum öyle şeyler :D

0|0
    0|0
  • O bir hastaliktir enürezis nokturuna diye. Ben yasamadim ama yasayanlara duyrulur tedavisi var. Efedrin verilir

0|0
    0|0
  • 18 yaşıma kadar nerdeyse hergece

0|0
    0|0
    • 3ay

Of gece de fena, ailen ne tepki veriyordu?

• 3ay

Çok üzüldüm.. Umarım atlatmışsındır her şeyi

• 3ay

korkular acılar hala var yoksulluksa devam ahh be babam neden böyleydin ki ne istedin hayatımızdan mahvettin bizi

• çok az önce eşedim daha

0|0
    0|0
  • Arkadaşım senin piskolojik olabilir bunun doktorları var altına islatan diye internet iyice bir araştır bence danış yani ileride evleneceksin sonuçta bundan kurtul geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • sı*tım .

0|0
    0|0
  • yok olmadı

0|0
    0|0
  • Animi :D bununn anisimi olur

0|0
    0|0
  • Okulda ossuracam diye altıma sı*tım lise yıllarıydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocukken her karpuz yediğimde yatak göl oluyordu ama yetişkinlikte hiç öyle bir şey olmadı 😄

0|1
    0|1
    • 3ay

Ahahahaha ben de kavunda öyle oluyodum 😂

• Evet istedim

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç yaşındaydın

• 3ay

Dedim gibi bunu soyle ki sana çözüm uretsin sırf altına Yapcak diye neden uykundan olasin ki böyle böyle de en azından yatağına naylon koyar belki yapsanda yatak batmasin diye

• 3ay

Sende mi altına işedi kız

• Çocukken oluyodu tabi ki. Artık olmuyo

0|0
    0|0
  • Evet uykumda

0|0
    0|0
  • En son 5 yaşında

0|0
    0|0
    • 3ay