Seks yaparken ne hissediyorsunuz?

Seks yaparkan tam olarak ne hissediyorsunuz? Penisin kalin veya ince, uzun veya kisa oldugunun farkina variyormusunuz. Diyelim penisi görmediniz! Birde o sürtünme aninda erkeklerde nasil bir his var ve kizlar ne hisseder. Bunun tarifi varmi?

En ideal penis boyu ve kalinligi nedir? Bakire olan kiz icin kocasinin penisi her zaman yeterli olurmu? (sünkü baska bir tecrübe yasamadigi icin). ya da kalin ve uzun olmasini istiyebilirmi? Hani tatmin olmama ihtimali varmi?

Birde seks ne kadar sürmeli, en ideali süre nedir. Bunu kizlardan ögrenmek isterim.

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• sex güzeldir zevklidir önce acı hissediyorum sonra doyasıya zevk

penisin boyu kalınlıgı umurumda değil yeter ki bana zevk aldırsın.

sürtünme zaten ön sevişme süper ötesi hoşuma gidiyo

bakire birisininde illa bir boy takıntısı olcagnı düşünmüyorum bakire biri her zaman ilkinde tatmin olur

sex en fazla ön sevişmeyle beraber bir saat sürmeli sonra yatıp uyumalı

0|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• bir nefes alsaydın sorarken

0|2
    0|1
  • Merhabalar arkadaşım sen hiç cinsellik yaşamadın mı ki bunları soruyorsun :))

0|1
    0|1
  • zevkten uçuyorum

0|1
    0|0
  • İdeal penis boyu 30 cm kadar olmalı.Kalınlığa gelince ne kadar kalın olursa o kadar iyi.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• :-D arkadaşım bakire bir kız penisin kalınmış ince imiş anlamaz.ask yoksa bir ilişki de her kadın daha büyüğünü ışte bu iki.eğer kadın bakire değilse ki erkeklerin en çok çekindiği durum tecrübeli kadın kalın mi ince mi anlar.daha önce ilişkisi olmuşsa mutlaka kıyas yersin bu üç.sen kadına marangoz imalatı odun gibi yaklaşırsan mutlaka kadın bir başka ilişkiyi düşünür ve fırsatı varsa dener bu dört.bu mevzuya o kadar takılma.

0|0
    0|0
  • Bu sorularla cehenneme VİP bilet aldınız tebrik ederim.. :DD

0|0
    0|0
  • ruhum bedenimden ayrılıyor...

zevk deryalarına dalıyorm

0|0
    1|0
  • babam boyle pasta yapmayı nerden öğrendi

0|0
    0|0