Arkadaş dolama diye bir rahatsızlık varmış biliyor musunuz?

Bu sıkıntıyı yaşayan oldu mu, parmağınız şişer, kızarır, ısınır, ve ağrı olur, benim şu an parmağım soğanla sarılı iyi geliyormuş, geçmezse doktorluk bir durummuş.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• En çok kullanılan yöntem bir soğanı közleyerek için açın ve parmağınızı içine sokun ve sarın, soğanın antibiyotik etkisiyle oluşan iltihap drene olacaktır,

- Parmağınızı sıcak suyun içine sokun ve iltihabın yumuşamasını sağlayın. Daha birçok yöntem bulunmakta fakat çok ciddi sorunlar oluşturabilecek olan dolama da kesinlikle bir uzman desteğine başvurmanızı öneriyoruz diye bilgi verilmiş. En kısa zamanda doktora gitmen daha sağlıklı olacaktır. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nasıl irin dolar içi nasılda ağrı yapar ya doktora git o halletsin ya da kendin hafif yar kuru incir bağla geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim soğan sardım bende umarım geçer ama inciri de duydum

• ucundan kesik atman veya hafif delmen lazım yoksa geçmez oradan iltahapı çeker çünkü

• biraz stresle gelen bir rahatsızlık

1|0
    0|0
  • beliki inanmayacaksınız belki dalga geçeceksiniz ama tahta kaşığın sapını ocakta ısıt bir peçeteye sar ve sıcak pres uygula dolama olan acıyan bölgeye. bu yönteme halk arasında korkutmak deniyor ama birkaç seferden sonra geçtiğine inanamayacaksın. ben bu şekilde kurtuldum ve cevabımda ciddiyim bir dalga geçme durumu yok. kocakaraı yöntemi diyenler olabilir belki kim ne derse desin şifa bulduktan sonra gerisi hikaye

1|0
    0|0
    • kocakarı yöntemleri daha etkili aslında :) bende soğan sardım şu an değişiklik olmazsa dediğini yapabilirim teşekkürler.

• bence bırak soğanı şu an dene zaten sor bişey değil evde tahta kaşık varsa çakmakla ya da ocakta ısıt bas iltihaplı bölgeye sızıyı dindiriyo. soğan genelde incinmelerde ya da burkulmalarda uygulanır yumurta sarısıyla beraber

• yahu ne soğanı doktora gitsene hemen :@

1|0
    0|0
  • şarkısı da var dolama ay dolama

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• of sorma ben ne çektim ondan işaret parmağım olmuştu birde benim, kalem tutamıyodum, ben biraz geçtikten sonra bastırdım içindeki irini attı da öyle kurtuldum ondan.

1|0
    0|0
  • olmuştu iğrenç bir şey

1|0
    0|0
Yükleniyor...