Durum ciddi. Kız arkadaşım galiba hamile detaya bakar mısınız?

Sanırım belirtileri hamile olduğunu gösteriyor. Yarın test yaptırıcaz. Eğer hamileyse napıcaz ya da ne yapmalıyız? Kürtaj dışında tavsiyeler lazım. Cidden çok kötü bir durum Allah kimseyi böyle çaresiz bırakmasın.. Evlenmekse ben evleneceğimi ona söyledim. Ki eğer böyle bişey yoksa bile onunla evlenicem. Abuk subuk yorumlar yapmayın. Yapan olursa umarım onların da başına gelir..

Güncellemeler:
3ay Boşalmadığıma adım gibi eminim. Ayrıca sizler daha temiz değilsiniz. Başkasına atıp tutmadan önce kendinize bakın bence.. Boşalmadığıma eminim. Ama zevk suyu gelmişti.. ayrıca İlişki sonrasında boşaldım.
3ay Kız hamile değilmiş arkadaşlar..

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Kötü bir durum 2 taraf içinde kız için daha kötü tabi ama Insallah değildir. Degilsede evlenecegim demissin hiç beklemeyin evlenin durumun varsa

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kürtaj dışında çözüm demişsin. diyelimki hamile.

bu durumda 2 seçenek kalıyor evlenirsiniz
    ya da sevgilin single mother olayına girer. (bekar anne)

yazdıklarına bakacak olursak single mother olayına hiç girmezsin bu sebeple evlilik yolu gözüküyor gibi.

bu arada sevgiline nekadar güveniyorsun buda önemli benzer birşey benim başıma gelmişti. hatun 3. aydan sonra bana söyledi kaldıki korunurduk lakin bir seferinde condom yırtıldı farkettim ama senin gibi boşalmadım orada hamile kaldığını söylüyordu. gel zaman git zaman bir şeylerden şüphe etmeye başladım. hamilelik dönemindede dna testi yapılabiliyor. durumu dayıma anlattım o ön ayak olmuştu. test sonucu babası ben değilim. maddi durumum Allaha şükür vardı hatun sadece evliliği garanti altına almak için başkasından hamile kalmış. şimdi ne yapıyor hiç bilmiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ki eger boyle birsey yoksa bile onunla evlenicegini soylemissin , herturlu evlencen :)

0|1
    0|0
  • Umarım değildir ama olması durumunda evlenecekmişsin zaten yani söylenecek pek şey yok. Bu süreçten kızın en az zararla çıkması için çabalaman gerekicek

0|0
    0|0
  • Sevgiline ne kadar güveniuorsun bilmiyorum emin değilim diyorsan dna testi yaptır kardeşim çıkan sonuca göre aileler kızın hamile olduğunu anlamadan kıy nikahı faz

0|0
    0|0
  • Evlenicem diyosun. Sorun nerde?

0|0
    0|0
  • Ee sen kararını vermişsin, ne tavsiyesi istediğini anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Evlenecegim nedemek madem yediniz böyle bir halt kızın durumunuda düşünün derim.

0|0
    0|0
  • Bence bu soruyu test yaptırdıktan sonra sor

0|0
    0|0
  • Eee evlenceksen sorun yok

0|0
    0|0
  • O zaman evşem

0|0
    0|0
  • tam olarak ne oldu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yani çok olan olmuştur hamileyse eğer aile yapılarınız nasıl bilemiyorum ama bir şekilde uygun bir dille anlatmak gerek çok fazla süre geçmeden de resmi nikah kıyın derim ben. İlk boşalmada tabi %50 Den daha düşük bir ihtimal hamile kalması genç olduğunuz için biraz %30larda ihtimalin var

0|0
    0|0
  • Evleneceksen, sorun yok kardeşim.
    Ama hamileyse ve evlenmeye hazır değilseniz, ben kürtajdan başka bir yöntem olduğunu bilmiyorum.

Bu arada yorumlarda bir abukluk görmedim ben ama sen neyi kastettin ki acep?

0|0
    0|0
  • babaasın knk

0|0
    0|0
  • umarım değildir. kötü bir durum

0|0
    0|0
  • önce kesin bir sonuc ögren ondan sonra karar verirsin. simdiden evham yapma.

0|0
    0|0
  • Neden sökerken prasitife takmiyisunuz

0|0
    0|0
  • bir an önce evlenin madem git ailene de böyle böyle ne yapacan

0|0
    0|0
  • Abuk subuk yapsak ama senin gibi mallık yapmasak başımıza yine mi gelecek?

1|0
    1|0
  • Evlen işte kürtaj neyin nesidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...